Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Tahmin

Bakayalo

Önerilen İletiler

Bakayalo

Önceki konunun sayfa sayısı aldı yürüdü, buradan devam.

KURALLAR:

~~Oyunda kullanacağımız resimler karakterlere ya da animeyi rahatlıkla aklımıza getirebilecek nesnelere ait olursa (yani gidip de bir manzara ya da bina resmi kullanmazsak) oyunun akıcılığı için daha iyi olur.

~~Sorulan soruya 3 gün içinde cevap verilmezse soran kişi başka bir soru sorabilir veya ipucu ekleyebilir. 3 gün geçtiği hâlde soruyu soran ipucu vermiyor ve yeni soru sormuyorsa yerine başkası sorabilir. Aynı şekilde cevap verilmiş ama 3 gün içinde soru sorulmamışsa cevaplayanın yerine başkası soru sorabilir.

~~Yeni soru sormayacak arkadaşlar cevap vermesin lütfen. Oyunumuz kim daha çok anime biliyor yarışı değil, maksat hep birlikte eğlenceli vakit geçirmek.

~~Cevabının doğruluğundan emin olan arkadaş cevabına onay beklemeden sorusunu sorabilir.

~~Hentai ve borderline animelerden soru sorulamaz. Yaoi, Yuri vb. içerikli animeler de mümkün olduğunca konu dışı tutulmalı, daha genele hitap eden animelerden sorulmalıdır.

~~Oyun belirli bir mesaj sayısına ulaştığında başlık yenilenmektedir. Eski oyun, yani silinen konu arşiv odasına taşınıp, 15 gün sonra da tamamen silinerek forumdan kaldırılmaktadır.

Ek rica: Resimleri hâlihazırda Türkiye'den DNS değiştirmeden girilemeyen imgur vb. siteler yerine herkesin hiçbir ayar yapmadan girebileceği sitelere yükleyiniz.

Yeni konunun ilk sorusu:

[bimgx=640]https://s20.postimg.io/jqs9ufwyz/aabc.jpg[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilmiyordum ama az önce rastgele gördüm sanırım, Accel World?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Zetsuji burayı unutmuş olmalı. Aradan iki gün geçtiği için oyunu devam ettiriyorum.

Yeni soru:

fhgfdh.md.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok tanıdık geliyor, bir şansımı deneyeyim; Maoyuu Maou Yuusha?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Çok tanıdık geliyor, bir şansımı deneyeyim; Maoyuu Maou Yuusha?

Doğru.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilen çıkmadı, anime adı Mawaru Penguindrum (nasıl tahmin edemezsiniz ya, biricik stalker -_-)

Dileyen yeni soru sorabilir ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Starscream kuralları okuyup sorunu editler misin?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendi çevirdiği animedir diye düşünerek The World God Only Knows diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi bu resimdeki yazının çevirisini chatbox da sormuştum o yüzden hatırlayan vardır diye şey ettim. Sorun olduysa tekrar yapmam. Bu arada cevap doğru :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Starscream bir sonrakinde dikkat edersin ;)

Under The Dog.

Yeni soru:

4dee5445b2.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hoppala, oyun yine donar ben söyliyim. Mecha izleyen 3 kişiyiz zaten, biri soruyu soruyor, biri (ben) cevabı bilmiyor, biri de foruma girmiyor. :011: Bence robotları da binalardan sayalım. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

O zaman forumca mecha izleyin her soruyu bilin :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kurallara üç soruda bir mecha sorma hakkı vardır diye bir kural ekleyelim bence. :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir tür Transformers mekasına benziyor. Bariz bir şekilde bir kara taşıtına dönüşebilen bir araç. Evet transformers'in anime sayılan serileri var...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Bir tür Transformers mekasına benziyor. Bariz bir şekilde bir kara taşıtına dönüşebilen bir araç. Evet transformers'in anime sayılan serileri var...

Yaklaşımın çok güzel, transform da olabilen bir mecha ama Transformers'dan değil.

Jam Project'in solistinin söylediği çok güzel bir açılış parçası da var serinin. Ga ga ga ga diye başlıyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gravion serisi olabilir... İzlemedim ama orada da dönüşümlü bir şeyler vara benziyor. JAM Project de şarkı söylemiş zaten seride...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?