Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Tahmin

Kusogaki

Önerilen İletiler

Anime tahimn konusunu gördükten sonra ben de manga tahimin konusu açmaya karar verdim.

Bir kaç kuralı önceden belirlemek istiyorum. Anime tahmin başlığından olduğu gibi burada da cevabı 2 gün içinde gelmeyen soruya ip ucu, ip ucundan sonrada cevap gelmezse 1 gün içinde cevabı açıklayıp yeni soru sorması gerekiyor.

Cevabından şüpheli olan arkadaşlar onay bekledikten sonra cevabından emin olan arkadaşlar cevap beklemeden yeni sorularını sorabilirler.

Ayrıca manganın tam bir sayfası paylaşmak zorunlu değildir. İsteninlen bir panel veya istenilen tek bir sahne de konulabilir fakat sahnenin seriyi yansıtması şarttır. Mümkünse karakter veya seriyi hatırlatacak bir obje içermelidir.

Hentai mangaların sorulmaması rica olunur.

İngilizce veya Türkçe çevirisi olmayan serileri sormak yasaktır. Aslında bu benim işime gelir ama japoncadan takip eden kişi sayısı az olduğu için oyunu yavaşlatacak bir etken.

İlk soruyu da hazır konuyu açmışken ben sorayım.

vczrw.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chimoguri Ringo to Kingyabachi Otoko mu?

Kuso artık herkese önerdiğinden bilmeyen kalmadı bu mangayı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hilda naptın?

Arkadaş olsak, beraber çevirsek? ODDMAN 11'i de ( 8 sayfa :011: ) çeviriyorum zaten. Arada diğer Douman Seiman mangalarını da çıkarırız, ha? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?