Jump to content
  • Kayıt Ol

Bil Bakalım Bu Hangi Manga?

Fingolfin

Önerilen İletiler

Manga dünyası da yalnız kalmasın. Anime oyunun manga versiyonu da olmalı bence. İşte buyurun: Kurallar için Squaw'ın konudan kopi peyst. :D

KURALLAR:

-Spoiler vermemek.

-İpuçları belirgin özelliklerden olacak.

-Bir fikri olan arkadaşlar ipucu isteyebilirler.

-Soruya cevap 3 gün içersinde gelmezse soruyu soran arkadaş cevabı söylesin mümkünse.

-Cevabından emin olan arkadaş sorusunu onay beklemeden sorabilir.

-Cevap verip de oyuna devam etmeyecek, yani yeni soruyu sormayacak arkadaşlar oyundan uzak durursa sevinirim. (Oyun cevap verme ya da ne kadar anime biliyoruz konusu değil, birlikte hoşça vakit geçirmek için açılan bir başlık.)

-Oyun belirli bir mesaj sayısına ulaştığında başlık yenilenmektedir. Eski oyun, yani silinen konu arşiv odasına taşınıp, 15 gün sonra da tamamen silinerek forumdan kaldırılmaktadır.

------------------------------------

Ve Soruya gelelim:

Minik kahramanımız enerjik, meraklı ve biraz da tuhaf bir kız. Hem de babası tarafından tuhaf denilecek kadar. Aynı zamanda 5 yaşındaki bir çocuğun bile farkında olabileceği şeylerden bile habersiz. Bundandır ki en basit deneyimler bile onun için bir maceraya dönüşüverir.

Bu manga nedir acaba? :goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 49
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• WoLcRoW

10

• _Kyoukasuigetsu

7

• Fingolfin

6

• Squaw

4

Güzel bir oyun daha olmuş, Kudo. ;) Geldiğinde ipucu isteriz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İpucu gelsin o zaman. Aslında bizim sitede çok söz edildiğinden sormuştum.

İpucu, Yeşil saç.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yotsuba

Doğrudur diye düşünerek yeni sorum:

Öldükten sonra kendilerini içinde büyük siyah bir topun olduğu küçük bir apartman dairesinde bulan bir grup insanın, topun onlara verdiği çeşitli görevleri yaparak hayata geri dönmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet o manga. Doğru.

Not: Bunu yazarken soru yoktu.

Not2: Evet katılıyorum sana bugün öylesin suke. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gantz, ama Yotsuba karakterin adıydı, manganın adı Yotsubato!. :D (Sabahtan beri bugün kıl bir insanım, kabul ediyorum. :P)

@Kudo: Aç kapa yapayım kendimi belki geçer :P

Yaş 35, yolun yarısı oldu halen başarılı bir manga çıkaramadım, üstüne bir de benden yeteneksiz bir mangakanın asistanlığını yapıyorum. Neyse ki en azından bir sevgilim var. Ama ona da güvenemiyorum. Sanırım eski sevgilisi ile beni aldatıyor. Gidip yüzleşicem onunla. Yüzleşicem de neler oluyor? Ne bu gariplikler? Zombi salgını mı başladı dünyada?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

I am a Hero

Yeni soru:

İdol Survivor yarışması için Güney Amerika'daki izole bir adaya gelen set ekibi, zombi istilasına uğrar. Terrasave üyeleri de olayları çözmek için adaya gelmek üzeredir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gantz, ama Yotsuba karakterin adıydı, manganın adı Yotsubato!. :D (Sabahtan beri bugün kıl bir insanım, kabul ediyorum. :P)

Başlıklar birbirine girdi ya birinde karakter birinde seri derken yeşil saçı görünce Yotsuba yazdım gittim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
I am a Hero

Yeni soru:

İdol Survivor yarışması için Güney Amerika'daki izole bir adaya gelen set ekibi' date=' zombi istilasına uğrar. Terrasave üyeleri de olayları çözmek için adaya gelmek üzeredir.[/quote']

Cevap, Biohazard: Heavenly Island olacaktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben devam edeyim.

11 yaşında bir çocuğun sınıfındaki kıza aşık olması ve devamında yaşadığı gerçekçi olayları uzun bir zaman sürecine yayarak anlatan psikolojik manga.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okuldaki öğrencilerin yaydığı söylentilere göre terk edilmiş olan bir eğlence parkında bir sihirbaz yaşıyormuş. Ve günlerden bir gün ana karakter o sihirbazla tanışınca hayatı tamamen değişmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5 yaşındaki kızımızın arkadaşlarıyla oynamaya vakti yoktur artık çünkü ikiz kardeşi ölmek üzeredir ve her şeyi unutmaya başlamıştır. Karakterimiz, ikizine kendini unutturmamak için sık sık onu hastanede ziyaret etmekte ve onu neşelendirmek için de dans etmektedir. Bunun getirisi olarak da zaman içersinde bir bale okuluna katılır. Dans onun için bir tutkudur artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğitim gördüğü dövüş sanatları tarikatı başka bir tarikat tarafından katledilen bir karakter kendi gibi biriyle karşılaşır ve onun gibi intikamcı olur. Seri kılıç yolunu anlatır ve Çin yapımıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İpucu: Ana karakter çift kılıç kullanır. Biri uzun biri kısa olmak üzere.

Ana karakterin intikam almak istediği tarikat, ana karakterin tarikatı gibi Çin'deki bütün tarikatları yıkıp kendi bünyesine alma amacı güder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cevap Blood and Steel olacaktı. İsteyen devam edebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
(düzenlendi)

"Ana karakterimizin birden oyuncu süper gücü kazanmasıyla başına gelen maceraları anlatan kore mangası. Artık kahramanız için her şey tecrübe puanı almaya neden olabilmektedir. Mesela annesi azarladığında, kafasını bir yere çarptığında bile yeni bir yetenek oluşabilmektedir. Bu manganın ismi nedir?"

Düzenlendi: (Kudo Shin'ichi)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

43 dakika önce, Kudo Shin'ichi yazdı:

"Ana karakterimizin birden oyuncu süper gücü kazanmasıyla başına gelen maceraları anlatan kore mangası. Artık kahramanız için her şey tecrübe puanı almaya neden olabilmektedir. Mesela annesi azarladığında, kafasını bir yere çarptığında bile yeni bir yetenek oluşabilmektedir. Bu manganın ismi nedir?"

Okumadım ama en azından tahmin yapmak istiyorum, "The Gamer" mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?