Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?

armadaxster

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?  

131 oy

1. 1. Hangi Ýþletim Sistemini Kullanýyorsunuz?

• Windows 98
      0
    • Windows XP
    • Windows Vista
    • Windows 7
    • Macintosh OS
    • Linux
    • Pardus
      0

Önerilen İletiler

ya bende vista ve 7 de kurulu ikisinide kullanıyorum ama vista gördüğüm en berbat işletim sistemi xp vistadan kat ve kat daha iyi ama 7 gerekli yamalardan sonra hepsini geçer gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 69
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ShinigamiKhan

6

• sakura hime

2

• armadaxster

2

• Cuasimuatr

2

şu anda XPyi daha çok kullanıyorum fakat pcyi değiştirip windows 7 ye geçmem de yakındır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bilgisayarımı aldığımda vista'ydı; cici görüntüsü cezbetmişti değiştirmemiştim. Sonra sonra photoshop vb programlarda donup beni çıldırtıp,camdan aşağı atma seviyesine getirdikten sonra Xp'ye döndüm. Özüme döndüm resmen :)) Önemli olan hız, işlerlik olunca vista beş para etmez,diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk bilgisayarımda 98 vardı.. sonra xp kullandım.. daha sonra vistaya geçtim ama bilgisayarı kasıyor diye xp ye döndüm.. son zamanda windows 7 kullanıyorum ama xp dönücem gibi bir his var içimde :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

XP ... Gözümü onunla açtım ama zaman ne gösterir bilinmez.....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

windows 3 le basladim o zmanlar cok hosuma gidiyordu komut yazmak yerine 2-3 tane pencereye tiklamak :) 95 98 millenium derken xp ye kadar geldik..xp ye gecmem uzun zamanimi aldi 98 varken kim xp kullanirdiki? ama microsoft adilik yapti ve 98 destegini kaldirdi mecburen hic isinamadigim Xp ye gecmek zorunda kaldim sonra vista cikti simdide 7.. Xp destegi bitene kadar devam ederim sonrada 7 ye gecerim heralde :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bizim evde bilgisayardan bilgisayara değişiyo o.O

babamınki XP

benimki Vista

Masaüstü Vista

Ablamınki Vista

o yüzden vista dedim xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 ay kadar önce windows 7 kullanmaya başladım daha önce vista kullanıyordum lanet ediyorum vistaya :@ vistadan önce xp kullanmıştım aslında windows 98 den itibaren tüm windows işletim sistemlerini kullandım bence içlerinde en iyisi windows 7 xp'nin yeri her zaman ayrıdır ama 7'de hiç fena sayılmaz :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

XP kullanıyorum, windows 7 performans ve güvenilirlik olarak xp ve vistadan üstün olduğu için güzel bence ama kullandığım birkaç egzantrik program windows 7 ile pek iyi çalışmıyor.

Aslında Mac OS yanlısıyım, mac bilgisayarlar performans ve kullanım olarak gerçekten mükemmel, ancak tam performans almak için illa bir mac'iniz olması gerekiyor(pc'lerde de mac os çalıştırmak mümkün). Acayip acayip programlar kullanmıyor olsam sıradaki bilgisayarımı mac alırdım. Bir arkadaş grubu olarak apple'cıyız(iphone ipod touch hariç, en sevmediğim aletler). Arkadaşta P4 seviyesinde bir powerbook var, hala saat gibi harika çalışıyor, ekran desen harika.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Win 7 kullanıyorum, inanılmaz güzel bir program, kesinlikle kullanımı cok kolay ve işlemleri cok hızlandırıyor, iş yerinde ki bilgisayar xp, bunun nedeni de hala cogu yazılımın 7de tam verimli calısmaması veya calıstırılmasının zahmetli olması. Eğer ki sisteminiz ortalama üstü ise ve ekstrem yazılım ihtiyaclarınız yok ise, ben win 7'e gecmeyi hepinize tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üzülerek söylüyorum ki Windows Vista kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Maalesef laptopu aldığımda işletim sistemi böyleydi. Windows 7'yi kullanmak istiyorum aslında merak ediyorum, Vista'dan daha iyi diyorlar.

Ama asla Windows'tan şaşmam ne olursa olsun; program uyumluluğu, alışma sürecim vs... Yine de Mac için Windows'tan kat kat daha hızlı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üzülerek söylüyorum ki Windows Vista kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Maalesef laptopu aldığımda işletim sistemi böyleydi. Windows 7'yi kullanmak istiyorum aslında merak ediyorum, Vista'dan daha iyi diyorlar.

Ama asla Windows'tan şaşmam ne olursa olsun; program uyumluluğu, alışma sürecim vs... Yine de Mac için Windows'tan kat kat daha hızlı diyebilirim.

Cynthia eğer laptopun windows 7 ile uyumluysa hemen ona geç vistadan çok daha iyi ve oldukçada hızlı bir işletim sistemi bende senin gibi vista mağduruyum 3 ay kadar önce 7'ye geçmiştim ama laptopun klavye driverları 7 ile uyumluluk göstermedi ve tekrar vistaya döndüm ve şuan yine öldürüyor bu sistem beni :uzqgun: sana tavsiyem laptopun bu sistermi kaldırabilecek kapasitede ise hemen geç 7'ye :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben 7 kullanıyorum ve gayet memnunum geçebilen arkadaslara da hemen zaman kaybetmeden geçmelerini tavsiye ederim bende de vista vardı isyanlardaydım şimdi pc nin performancı 2 ye katlandı :s34:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Xp kullanıyorum, memnunum ._. Vista kullananlara da Allah kolaylık versin diyorum. Vista'yı sadece masaüstü bilgisayarlar için öneririm o da sağlam bi performansa sahipse. Öbür türlü dizüstüler zaten öyle sağlam performansa sahipse hiç durmadan 7'ye geçsin; 7 çok çok çok iyi valla. D: 7'nin sorunu fazla Ram harcamasıydı ama o beta sürümünün olduğu zamanlardaydı, şimdiki 7 o kadar harcamıyordur diye düşünüyorum. Gerçi Vista'dan 7'ye geçen bi kullanıcı bu Ram yeme olayının pek de farkına varmaz sanıyorum. :D

Pardus da iyidir ama ya, ekranda seken toplarla oynaması aşırı eğlenceli oluyordu sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Bu mucizevi alet bana geldiğinden beri XP kullanıyorum, yakın bi' zamanda da değiştirmeyi düşünmüyorum (alışma süresiyle alakalı bi' şey ama bi' 5 yıla daha katlanamam başka bi' işletim sistemiyle).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Kafama göre bazen Ubuntu bazen Windows 7 gibi bi' şey (windows 7 demeye bin şahit lazım)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?