Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemiz ile nasıl tanıştınız?

Susano'o

Sitemiz ile nasıl tanıştınız?  

105 oy

1. 1. Sitemiz ile nasýl tanýþtýnýz?

• Tamamen tesadüf eseri rastladým.
      23
    • Bir arkadaþýmýn tavsiyesi üzerine üye oldum.
      22
    • Aradýðým anime/manga burada yayýnlandýðý için üye oldum.
      31
    • Anime/manga forumlarý ararken keþfettim.
      22
    • Burada bahsedilmeyen baþka bir yol ile site ile tanýþtým.
      7

Önerilen İletiler

Eski siteye üyeydim zaten, sonra orada uzun süre bekledim. Mesaj yazdım kimse cevap vermedi bakındım durdum bekledim kimse gelmedi... Gözlerim doldu ağlamaklı oldum terkedildim sandım, sonra baktımki yeni bir yere geçilmiş hemen buraya geldim... Uzun zamanımı aldığına bakmayın kafa dolu işler çok yoksa hemen farkederdim....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 54
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• kordiseps

2

• Unbreakable

2

• Squaw

1

Cardcaptor Sakura ve Tsubasa Chronicles altyazıları ararken rastladım. :dusuneyim:

Ama tabiki animemangatr için düşünürsek. :D

O ana kadar anime çeviri forum sitesi diye bişeyden haberim bile yoktu. :@

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Garip diyebilirsiniz ama sadece anime arıyordum izleyecek.Top 10 anime yazdığımda çıkmıştı xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Garip diyebilirsiniz ama sadece anime arıyordum izleyecek.Top 10 anime yazdığımda çıkmıştı xD

Sen öyle diyince merak ettim yaazdım google de. Bende çıkmadı yaa :D

GARİP:pirate:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamen tesadüf eseri rastladım:) iyikide rastlamışım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce arama motorundan anime ararken denk geldim. Pişman olacağımı sanmıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abim sakuranın bölümlerini arıyodu.tavsiye üzerine..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

geziyodum buldum çok garip bir olay değil mi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında her şey anime çevirmeye başlamama bağlı olarak gerçekleşti (Big Bang gibi başladık ya, hayırlısı...) :D İzlediğim ilk anime, Claymore'du. İzlediğimde bayılmıştım. Sonra okul ortamda bu epey kişiye yayıldı. Bazılarından serzenişler gelmeye başladı, altyazıları kötü diye. Ben de arşivime eklemeden önce iyi bir altyazı bulayım dedim, bulamadım, mevcut altyazılarda değişiklik yapayım dedim, gönlüm razı olmadı... :S Derken "Aman be, baştan çevireyim," dedim :B O zamanlar boş vakit çok tabi. Sonra altyazıları madem hazırladım, isteyen olursa indirsin diye forumlara yüklemeye başladım. Üye olduğum forumlardan birinde bedifeci'den aldığım mesaj üzerine bu siteyi inceledim, beğendim, üye oldum. "Ya bi de çevirmenlik başvurusunda bulunayım," dedim, onu da oldum. İşte böyle... :bekliyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm. Anime dünyasına yeni giriş yapmıştım, neredeyse bütün fansub gruplarında, seyyar animeci gibi dolandım, buraya bir tanışma konusu açtım, ortamı beğendim, sonra kalıcı gibi birşey oldum :D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

öylece internette anime manga ile ilgili olarak gezinirken keşfettim baktım adamlar yapmış bide güzel yapmış üye olayım dedim. internete girdiğimde baktığım 2-3 siteden biri başka internete de girmiyorum zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamamen tesadüfi :D

Bu şaka elbette, nasıl tanıştığıma gelirsek,her şey kardeşimin önce buraya köşkü atmasıyla sonra Sparti ve kardeşim Squaw'ın tavsiyeleri üzerine ben de katılmaya karar verdim ve sonuç;burdayım,peki pişman mıyım desek değilim elbette.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamen sans eseri zaman öldürmek amaclı internette sorf yaparken :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

genelde sitelere üye olmak zorunluğu varsa girmemeyi tercih ederim gireceksem de standart kullandığım nickle girerim. itiraf ediyorum önceki sitenize de böyle üye oldum. hatta burası açıldıktan sonra. sonra orada bir altyazı alırken buranın duyurusunu gördüm bakim dedim gene aynı mantıkla. aa ne göreyim aradığım başka bir alt yazıda burada..

sonra bir kaç sayfaya baktım gezindim tur attım. gördüğüm bazı şeyler acayip hoşuma gitti. Burada bir fark var dedim ve kaldım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tam olarak hatirlayamasamda bundan onceki sitede aradigim bir altyaziyi bulmustum sanirim oyle uye oldum.. burasi acilincada buraya gecis yaptim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu siteyi tesadüfen buldum süper bir site...üye oldum....bnden kurtulamazsınızzzzzz:sinsin: :lol:qkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bnde arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum bu siteye ve çok memnunum xd qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

bende sevdiğim serilerin burada olduğunu gördüğümde üye oldum.hatta uzun bi zaman üye de olmamıştım.:020-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aradığım anime/manga burada yayınlandığı için üye oldum.

Toradora! Özellikle bunu araştırırken bulmuştum, üye olduğum için çok mutluyum...!:qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anime ve manga arıyodum nasıl olacak hocam sonuçta anime manga sitesi

:gul gul::gul gul::pinonkyo::sinsin::sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Animeleri sadece Türkçe izleyen bir arkadaşım, izleyeyim diye Tsubasa Reservoir Chronicle vermişti, eksik vermiş bölümlerini. Ben de takımı bozmamak için, geriye kalan 4-5 bölümü de aynı sub larla indireyim dedim. Buradayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anime üzerine forumlara bakınırken denk geildim,geldiğim gibi de gidemedim:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?