Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne sıklıkta anime izliyorsunuz?

Susano'o

Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?  

194 oy

1. 1. Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

• Toplasam haftada birkaç bölüm eder.
      35
    • Günde 1-4 bölüm izlerim.
      62
    • Günde 5-10 bölüm izlerim.
      49
    • Günde 10-15 bölüm izlerim.
      19
    • Günde 15 bölümden fazla izliyorum.
      23
    • Eskiden çok izlerdim, ama artık ayda yılda bir.
      22

Önerilen İletiler

Hafta sonları, 10-15 bölümlük oturumlarla ancak izleyebiliyorum. Tabi, aşırı derecede saran bir şeyse bitirmeden bırakamıyorum, orası ayrı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 93
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• Akuma_Blade

2

• MikaN

2

• Derflinger

2

"Eskiden çok izlerdim, ama artık ayda yılda bir." desem de, eğer bir şekilde vakit bulduysam, psikopat gibi izlemeden bırakmıyorum. çok bölümlü ise bir kaç güne yayılıyor tabi ki, ama sıkıldıysam eskisi gibi kesinlikle zorlamıyorum, bırakıyorum. belki çok vakit bulursam başka bir zaman izleyebilirim beni sıkan bir animeyi, ama milyon tane anime varken izlenebilecek, kendimi sıkmıyorum artık o kadar. yoksa, bleach'in 231 bölümünü, sabah 8.30-akşam 5.30 çalışmama, üstelik de işe yeni girmiş olmama rağmen, 3 haftada psikopat gibi izleyip bitirmişliğim var. anamı babamı gardaşımı göremedim yahu akşam yemeklerinde, sabah kahvaltılarında 3 hafta boyunca! hani arkadaşlarımla görüşmeyi geçtim.. 0_o o derece yani.. keşke eskisi gibi olsa bölümleri de öyle psikopat gibi izlesem.. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Günde en az 15 bölüm falan izliyorum ama bazı günler hiç izlemediğim de oluyor. Keyfime göre gidiyorum ^^'

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Günde 4-5 bölüm izliyorum. Özellikle akşam yemeklerinde ve uyku öncesinde, gerçi bir bölüm dahi bitiremeden uykuya dalıyorum. 454dr

Başladığım seriyi izliyorum araya başka animelerden bölümler katmıyorum. Tek bir hikayede devam ederek konudan kendimi soğutmuyorum.34343

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son 7 aydır 1 bölüm bile izlemedim sanırım.Ama bu yakınlarda tekrardan başlamayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Haftalık izin harici günler en fazla 1-3 bölüm izleyebiliyorum şu sıralar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sadece cuma ve pazartesi izleye biliyorum ama bu birazda animenin içeriği ile ilğili şuanda bleach izliyorum bölüm sayısı fazla olduğu için acele etmiyorum haftada 2 bölüm anca izliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Genelde uzun soluklu değil de kısa animeleri izlerim. Ovalarıyla birlikte Another gibileri 1 hellsing gilbileri 3 günde bitirdim :D death note da bir haftamı almıştı zaten. O zaman sınavlar vardı ama :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eskiden 1 seriye oturdummu, bitirmeden kalkmazdım... ortalama günde 25-30 gibi gidiyordu... x tv'yi 1 oturuşta bitirmiştim, gto'yu 2 günde falan fişman vs..vs.. gereksiz bilgiler işte...

şimdi toplasam ayda 10 bölüm anca izliyorumdur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Genelde günde 1-4 ama yine de belli olmaz. Eğer tatildeysem ve elimde Dragon Ball gibi bir seri bulunuyorsa gün bitene kadar izleyebilirim. (Çok bağımlıymışım gibi konuştum :D) :25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vaktim varsa, anime de sürükleyici gelmişse bir oturuşta 10 bölüm bile izleyebiliyorum.

Ama sanırım eskisi kadar çok izlemiyorum.

Ve bir şeye karar verdim; artık yeni bir animeye de başlamayacağım. Çocukluğumda izlediğim tv animelerini yeniden bulabilirsem son bir kez daha izleyip (Magic Knight Rayearth, Red Baron gibi) emekliye ayrılacağım. ^_^

(Tabi bitmeyen ve her hafta takip ettiğim Naruto, One Piece ve Bleach'i okumaya izlemeye devam ederim büyük ihtimalle).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ah anime izlemeyi özledim lanet ripler yüzünden anime izleyemez oldum 1 senedir anime izlemiyorum bi fair tail takip ediyorum o kadar. kazasker cevirileri bıraktı bende ripi bırakıcam sonunda anime izlemeye devam edicem hahahaha :D rip yüzünden ayda 120 tl elektirik faturası geliyor 20 günde 1 kapatıyom bilgisayarı her ay fatura geldiğinde 2 gün evde kavga bagırmalar eksik olmaz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animeyi keşfettiğimde hergün 20-30 bölüm filan (ama narutoyla başlamıştım )

artık daha seçici olduğumdan mı internet faturasından mı bilemicem haftada birkaç bölüm oldu:birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Günde 10-15 bölüm izliyorum. Aslında çok daha fazla izlerim de kardeşim de benimle anime izlediği için onun dershaneden gelmesini bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şuan haftada 3 bölüm, önceden günde 12-18 bölüm izleyebiliyordum ama insan bir yerden sonra sıkılıyor ve düzgün yapım kalmıyor izlenecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haftalık 10 bölüme yakın izliyorum, geneli de güncel seriler zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haftada 3-5 bölüm anca. O da takip ettiğim güncel seriler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşe başlamadan önce günde 30 bölüm izleyen ben ( gün sonunda hapcı gibi oluyordum ) şu ara günde 2 bölüm ancak izleyebilir oldum. ( muhtemelen bundan sonra 1 bölüme düşecek :D çeviri işi zormuş :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Boş zamanlarımda her gün 12-13 yada 20-24 bölümlük seri bitirirdim fakat şuanda biraz daha yoğun olduğum için günde 1-4 bölüm arası izleyebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu aralar oturupta anime izleyemiyorum. Anca Gintama'yı haftalık olarak takip ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Hafta içleri en fazla 5-10 bölüm izleyebiliyorum, eğer seriyle kafayı bozmamışsam. Ama haftasonları veya tatillerde günde bir seri bitirdiğim oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?