Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne sıklıkta anime izliyorsunuz?

Susano'o

Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?  

194 oy

1. 1. Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

• Toplasam haftada birkaç bölüm eder.
      35
    • Günde 1-4 bölüm izlerim.
      62
    • Günde 5-10 bölüm izlerim.
      49
    • Günde 10-15 bölüm izlerim.
      19
    • Günde 15 bölümden fazla izliyorum.
      23
    • Eskiden çok izlerdim, ama artık ayda yılda bir.
      22

Önerilen İletiler

Şu aralar belki 2-3 günde 1 bölüm.Sıkıldım esngge Takip edebileceğim bir anime bulamıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 93
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• Akuma_Blade

2

• MikaN

2

• Derflinger

2

hergün ortalama 24 bölüm izliyorum bazen konusu güzel olan anime buluyorum 24 saat uykusuz izliyorum malesef bağımlısı oldum. 5 yıldır bu durumdayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Eskiden deli gibi izliyordum da çok izleyince de insanın psikolojisi bozuluyor :D 2 3 gündür Oreimo(Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai) saplandım kaldım animesini bitirdim(gerçi 2. sezonu daha devam ediyor) izlemek isteyenlere öneririm ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Anime-Manga-Kitap üçgenimde kitap kısmındayım.Kitap okumaktan sıkılınca animeye sonrada mangaya geçiyorum iki aydır felan anime izlemedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Mali müşavirlik çalışmalarım yüzünden pek bakamaz oldum. hafta'nın bir günü tatil yapacak olursam izliyorum. O tatil günü de 15 bölüme çıkıyorum :D sonra 1 hafta yok :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Haftasonları. Artık yaşlandık vaktimiz yok :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Kısıtlamam yok canım istedikçe izlerim, 2-3 günde bir olabilir, haftada bir, 2 haftada bir veya her gün. Bir seriyi beğendim mi, yardırır giderim, o zaman günde 7-8 bölümlere çıkabilirim.

1 günde 50-60 bölüm izlediğim zamanlarda olmuştu, 24 saat hiç uyumadan. Özellikle Naruto, Bleach ve One Piece serilerinde böyle olmuştu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zorlarsam 20-25 arası oluyor :D animeyi beğenmişsem tabi konu sarmazsa biraz zor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şimdi teog var elimdeki wi fi a kadar her şey kesildi ben de anca ne zaman beleş wi fi bulursam telefonun hafızası dolana kadar yüklüyorum bölümleri eve gidip izliyorum bir de sırf daha çok bölüm indirebilmek için 240 p indiriyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben en çok izlediğim dönemde bile günde 15 bölümden fazla izlememişimdir, bunu yapabilenleri tebrik etmek lazım :P Son bir kaç yıldır ne kadar izlediğim değişiyor, dönem dönem izliyorum sonra aylarca unutuluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzun serilerin günceline yetişmek için sarfettiğim efora bakınca şimdi hiç anime seyretmiyor gibi bir halim var. OP sayesinde sade ve sadece pazar günleri seyredebiliyorum. OP'siz yaşanmaz :q015::biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En sık anime izlediğim zamanlarda bile 10 bölümü geçmezdim haftada. Şimdi ayda 1-2 bölüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

En son Natsume Yuujinchou'nun tüm sezonlarını 2 günde bitirdim. 1 Günde 30 bölüm izlemiştim. Fakat bunun nedeni psikolojik bunalımdı. Artık günde ya 3 bölüm izliyorum yada izlemiyorum. Yapmam gereken işler var xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son 1 ay içinde sadece 1 bölüm izledim sanırım... Ancak 2 ay önce günde 10 bölüm kadar izlediğim oluyordu. Değişiyor yani. 1 yıl boyunca tek bir bölüm izlemediğim de oluyor... :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Pasif izleyici sayılırım aslında çok yorum okur az izlerim. Bitmiş kısa bir seriyi beğendiysem hiç affetmem bir günde bile bitirebilirim. Benim de belirli bir izleme düzenim yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 yıl sonra...
(düzenlendi)
On 13.04.2013 at 22:04, Exia dedi ki:

her gün en az 3 bölüm.

6Yve.gif

ders çalışsana :)

Düzenlendi: (anıl)
  • Komik 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?