Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi tarihteki bir buluşmaya gelebilirsiniz?

Susano'o

Hangi tarihteki buluşmaya katılabilirsiniz?  

74 oy

1. 1. Hangi tarihteki buluþmaya katýlabilirsiniz?

• 26 Haziran 2010 Cumartesi
    • 27 Haziran 2010 Pazar
    • 03 Temmuz 2010 Cumartesi
    • 04 Temmuz 2010 Pazar
    • 10 Temmuz 2010 Cumartesi
    • 11 Temmuz 2010 Pazar
    • 17 Temmuz 2010 Cumartesi
    • 18 Temmuz 2010 Pazar
    • 24 Temmuz 2010 Cumartesi
    • 25 Temmuz 2010 Pazar
    • Haftasonu yapýlacak bir buluþmaya katýlamam.

Önerilen İletiler

• İleti 98
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

16

• Susano'o

15

• muhtesemmatrix

14

• Aurora Borealis

10

Gelecen mi kız sende bayadır görmüyorum.Büyümüş kocaman olmuşundur :962129:

Evlendim de çoluğa çocuğa karıştım be abi :sikintili: [Gelmek istiyorum, gelmeye çalışıcam ._.]

17+10+3 = 30/3 = 10. Bu da demektir ki, buluşma 10'unda olmalı; matematik konuşur. v_v

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

17'si olarak oy veriyorum ..10'nunda mesai durumu söz konusu ...Yada birşeyler ayarlıcam artık :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arcade nerede biliyormusunuz akmar paşandan otobüs duraklarına gelirkene.2 katlı masa hokeyi vb binmeli saçma oyunlarda var.Ben eşini çocuğunu rahatlıkla getiren insanlar görüyorum ama o ana göre değişir muhabet dönmez orda ama genede bi kof bi tekken kapışmaları dönebilir :s34:

bostancı daki lunaparak haricinde ben zaten sağlam lunapark bilmiyorum :okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne lunapark mı:qsokkksok:bostancı haricin de sultanbeyli de var :ne noldu:... Arcade mi! oyunmu oynayacağız ben bilmiyorum öyle oyunları :)) oyunlara karşı değilim ancak toplu bir etkinlikte herkesin katılımının olacağı alternatifler de olsun..

ee son durum,tarih ve program nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen arcade yi buluşmanın sonlanmasına doğru kalanlar arasında da olabilir buluşmanın ana temasında katmak gereksiz saygılar aplaaaa sen de gel :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beni es geçmeyin. Her ne kadar evli ve çocuklu olsamda ve her ne kadar 1 saat kadar yanınızda kalsamda, beni es geçmeyin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayın 10 unda kpss sınavı var 17 sine alalım buluşmayı :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kamberim gelmesem olmaz hem muti sana bir gülümseme borçluyum..

ayrıca zaman efendisi gelebiliyor olmana gerçekten sevindim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde mesai durumum belli olmadığı için şu an herhangi bir tarih farketmiyo. Ne olursa olsun birşeyler ayarlamaya çalışacağım. 10'unda kpss mi var. Oww fena :D Gerçi 17 önde ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Görünüşe göre 17'si kazandı arkadaşlar. Buluşma tarihi 17 Temmuz 2010'dur. Buluşmaya ilişkin detaylar daha sonra açıklanır. Şu an için henüz plan aşamasındayız. Ayın 10'unu seçmediğimiz için kimsenin kalbi kırılmasın. Ben değil, anket karar verdi. Açıkçası her iki tarihte de katılan birbirinden değerli insanlar var ve bana sorarsanız ben ikisine de giderim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eneee anketteki sayıların üstüne basınca kimlerin oy verdiği yazıyoo.. (evet yeni farkettim ne var hıh) Tüh yakalandık :F

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet bende farkettim ama farklı bir şey. Oy kullanıp buraya mesaj atan yok. Mesaj atın ki fikirde bulunun kim gelecek diye liste yapalım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Püff, neyse gelemicem anlaşılan. Yinede iyi eğlenceler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi eğlenceler arkadaşlar. 17sinde şehir dışında olacağım için buluşmaya katılamayacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar benim de planım değişti malesef 17'sinde otobüse biniyor olacağım o yüzden 17'sinde gelemeyeceğim :minimie45573on: 3'ünde olursa katılabilirim ama...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

E şey, ben hepsine oy vermiştim cumartesilerin ama hepsinde uygunum o yüzden :007a: Keşke herkes katılabilseydi buluşmaya :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ özz katılmayacağına üzüldüm ya :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlık niye sessizleşti ya ne yapıcağınızı falan tartışsanıca : D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla ya kimse yazmıyor. Bu olmayacak anlamına mı geliyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luna Park konusunda herkes istekli sanırım. Bu konuda hem fikirsek İstanbul'lu arkadaşların bildiği luna parklar nerede bir yazsın lütfen. Benim tek bildiğim Bostancı'nın oradaki. Diyelim ki oraya gittik, peki bunun ardından oturup sohbet edeceğimiz, akşam 5 çayımızı içebileceğimiz :P yakın bir yer neresi var? Evet, fikirleri bekliyoruz. :alkiss:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luna park her ne kadar eğlenceli de gözükse ben uygun bulmuyorum. Amacımız sohbet çünkü. Artı luna parkta yarım saatte girip çıkılan bir yer değil. Girdik mi kendimizi kaptırırız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?