Jump to content
  • Kayıt Ol

Dragon Ball - One Piece - Naruto

Bardock

Hangisi?  

146 oy

1. 1. Hangisi?

• Dragon Ball
      40
    • One Piece
      77
    • Naruto
      43

Önerilen İletiler

Bu üç animede en sevdiğiniz hangisi? Ben Dragon Ball diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 53
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Unbreakable

3

• Aoi Fire

2

• PaarthurnaX

2

• DrCrow

2

Dragon Ball'u severdim, ama One Piece'i izledikten sonra OP'yi daha çok sevdim. Yalnız, DB'deki o yıkım gücünü, o dövüşleri hiçbir animeye değişmem. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aslında bunu sıraya koymam daha iyi olur ilk sırada one piece ikinci sırada ise dragon ball olur naruto ise oldukça geri sıralarda yer alır ama sylar'a dragon ball görüşünde tamamen katılıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

OP'yi hala izlemedim ama Dragon Ball hem izlediğim ilk seri hemde karakterleri çizimleri savaş sahneleri çok hoşuma gidiyor. Bu yüzden DB'yi hiç bişeye değişmem :cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğer ikisine ilham kaynağı olması açısından kesinlikle Toriyama ve Dragon Ball :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball'ı bôru versiyonundayken çok severdim ama sonra gelen seriler izleyiciler için yapıldığı için artık kasıntılaşmaya başladı.One Piece daha 60. bölümdeyim bakalım şuan için en sevdiğim anime "Naruto : Shippûden"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğerlerine nispeten daha kısa sürede daha genişleyen hikayesi (Manga için konuşuyorum), nefis müzikleri, harika seiyuu kadrosu, geniş yelpazede karakter çeşitliliği ve "farklı" villain tiplemeleri sunması, acı-tatlı unutulmaz bir çok anıyı bizlere bırakmış olması ile Naruto diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şoklardayım :o one piece naruto bi ankete konulacak ve naruto onu geçecek o_0

dragonball benim ilk göz ağrılarımdandır ama yine de one piecein yanına hiç bir shounen animeyi yaklaştırmam şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

one piece ile dragon ball arasında gidip gelidim ve one piece dedim

naruto hiç aklımın ucundan bile gecmedi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonuna kadar One Piece tabiki. Naruto hiçbir zaman ilk sıramda hatta ilk 3 sıramda bile yer alamaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto'da fena anime değil ama fillerları ve uzayıp bitmeyen arcları, hele hele her an filler çıkabilir korkusu, anime olarak değerlendiğinde çok bayıyor. En güzel kavgaların başlama anında veya yeni bir arc'ın başlama anında hiç affetmiyip patlatıyorlar filler'ı soğutuyorlar:mutlulh::mutlulh::mutlulh:

Ama bu yoldan dönselerde tabiki one piece ile kıyaslamam bile..:sinsin:

Dragon Ball ayrı olay, saygımız sonsuz..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto'da fena anime değil ama fillerları ve uzayıp bitmeyen arcları, hele hele her an filler çıkabilir korkusu, anime olarak değerlendiğinde çok bayıyor. En güzel kavgaların başlama anında veya yeni bir arc'ın başlama anında hiç affetmiyip patlatıyorlar filler'ı soğutuyorlar:mutlulh::mutlulh::mutlulh:

Ama bu yoldan dönselerde tabiki one piece ile kıyaslamam bile..:sinsin:

Dragon Ball ayrı olay, saygımız sonsuz..

Aynen katılıyorum :D Dragon Ball ayrı bi yerde animeler arasında (tabi benim gözümde) Ama One piece , Naruto ve Dragon Ball arasında seçim yapmak çok zor. Hepsi ayrı katagoride ve kendi dallarında Bir Numara'lar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dragon Ball dedim çünkü Naruto'nun bazı olayları çooooook abartılı uzatması ve bazen çizimleri hoşuma gitmiyor ancak hikaye tam puan! Dragon Ball... Eskilere bir sempatim hep olmuştur, hikayesi ve çizimleri ilgimi çekiyor. One Piece e gelince... Eskiden One Piece fanboyu olan ben bıkmış durumdayım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk göz ağrım Dragon Ball onun yeri benim için herzaman ayrı. O yüzden Dragon Ball dedim.

İkinci göz ağrım ise One Piece. Narutoyu da severim ama bu ikisinin yanında duracak seviyede değil tabi bunlar benim görüşlerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sizin sitenizi Dragon Ball sayesinde buldum :) ilk izlediğim uzun soluklu seri olduğu için oyumu Dragon Ball alıyor fakat koyu bir Naruto izleyicisiyim. One Piece daha izlemek nasip olmadı ama yakında başlayıp bir çırpıda güncele yetişmeyi umuyorum. Bu Üç animeyi karşılaştıracak kadar yeterli anime bilgim yok, yalnız hepsinin hikayeleriyle izleyinini bambaşka dünyalara götürdüğüne inaniyorum . (Çok yavan yorum oldu :P )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizin sitenizi Dragon Ball sayesinde buldum :) ilk izlediğim uzun soluklu seri olduğu için oyumu Dragon Ball alıyor fakat koyu bir Naruto izleyicisiyim. One Piece daha izlemek nasip olmadı ama yakında başlayıp bir çırpıda güncele yetişmeyi umuyorum. Bu Üç animeyi karşılaştıracak kadar yeterli anime bilgim yok, yalnız hepsinin hikayeleriyle izleyinini bambaşka dünyalara götürdüğüne inaniyorum . (Çok yavan yorum oldu :P )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her ne kadar 20. bölümünde olsam da, Dragon Ball diyorum.

Anketteki diğer animeler Dragon Ball'ın çocuğu yahu ._.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

İlk izlediğim anime dragonball serisidir. Onu sevmeseydim diğerlerini izlemek istemeyecektim büyük ihtimalle onun için Draganball diyorum:bir numara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anket seçeneklerinde One Piece varsa gerisini gözüm görmez.. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?