Jump to content
  • Kayıt Ol

Animelerde En Çok Güldüğümüz Sahneler

Squaw

Önerilen İletiler

Genelde her animenin komik sahneleri oluyor ama şöyle bir bakıcak olursak ciddi anlamda güldüğümü hatırladığım şunlar var;

Bleach in genelde esprileri karakter kombinasyonu çok iyi olduğundan çok güldürüyor. Özellikle 200leri geçtikten sonra ilk düşündürdüğü şey ne güzel yapmışlar karakterleri oluyor çünkü her karakterin komik olan bir sahnesi mutlaka var karakterlerin kombinasyonu cidden başarılı olduğu için.

Serinin kendini beğenmişi Yumichika'nın 216 ve 217. bölümlerdeki sahneleri epey komikti ilginç tipli arancar ve saldırıları , birbirlerine kötüleyici laflar esnasındaki betimlemeler(yumichikanın kafasının mantara benzetilmesi)

Zaraki ve yachiru(özellikle sereteide ichigoyu ararken çıkan harita betimlemesi)

Ikkakunun dünyadayken İchigonun arkadaşının(yanlış hatırlamıyorsam keita idi adı ya da öyle bişeyler) ablasının ona aşık olması ve ilk görüşteki o bakış(malum kel ya kafası parlıyor...)

saysam daha çıkar belki ama en çok güldüğüm sahnelerden biri Ouran High School Host Clup ta 22 ve 23. bölümlerdir. Kasanoda(bir numaralı bir karakter kesinlikle o animedeki ilk favorim. Yıkmıştı beni gülmekten) Nekozawa nın elinde şamdanla dolaştığını görmek kahkahalar attırmasa da kesinlikle beğenimi kazanmıştı...:D genel olarak komik bir anime zaten ama ikizlerin kavgasının olduğu bölümde birbirlerine bişeyler fırlattıkları sahne de gayet iyiydi.

Inuyasha da ,inuyashanın bedenini ele geçiren dişi pire yüzünden gelişen olaylar.

Kenshin'in "oro" demesi ve büyüyen gözleri=> ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

DMC de bir sahne:

Krauser herkezin içinde Tokyo kulesinin yanına çıkar ve millet heyecanla ne yapacağını bekler.Krauser tokyo kulesine tecavüz eder ve o sahnede nasıl olduğunu anlamadım ama tokyo kulesinin ışıkları yanıp sönmeye başlar ve ordan bi vatandaş çıkıp "aaa bakın tokyo kulesi zevke geldi" dediği sahne beni koparmıştı valla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sahne sahne belirtmem cidden anlamsız olur ama şu ana dek en çok güldüğüm Anime'ler Tentai Senshi Sunred, Gekiganger III, Mini Pato, Full Metal Panic!, Kimagure Orange Road, Genshiken ve City Hunter'dır sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slum Dunk a yeni başladım ama Sakuragi nin "hın hın hın" diye topu çevirişi çok komiğime gitti

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sakuragi'nin herşeyi komedi zaten! Özellikle kafayı potaya çarpması veya başkalarının kafasına smaç basması falan! :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet sinir bozucu katlanılmaz bir tip kesinlikle ama o hın hın olayı beni bitirdi=D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

colden boy dan

o hanımefendinin buraya oturdu

hayır yapmamalıyım .........

tuvalet fetişizmi :Dqhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaichou maid sama da ... İşyerinin çıkışında Usuinin ( kızın adını unuttum :() beklemesi ve kız çıktığında yaptığı yaylanma hareketi durdurup bi 2-3 dk gülmüştüm :D...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto 4. mirasını bul fillerındaki gai sensei. Adam bomba ya.

Nhk'da bizim elemanın elindeki poşetlerce deterjanı diğerlerine gösterirken "sizede satarım diye çok aldım" demesi.

Yine NHK'da eleman erotik resimlere bakarken patlayan atom bombaları, ve sonra açılan sahnede elemanın burun deliklerine tıkıştırılmış peçeteler.

Gakuin 4. bölümde Bunmei'nin kıza kasıla kasıla erkeklik taslamasından sonra boynuna damlayan bir su damlası yüzünden ortamdan kaçması, kaçarken koca ağaca fotoğrafının çıkması.

Hanada Shonen Shi Elemanın bir ya da ikinci bölümde hayaletten tırsıp tuvalet deliğine düşmesi, bir iki bölüm sonra elemanın gece dışarıdaki tuvalete çıkmaya korkup köpeğin kumuna etmesi, sabah oluncada annesine inatla o şeyi köpeğin yaptığını söylemesi. Çıkan seyin köpekten çok daha büyük olması.

Naruto Shippuden'de Sai'nin Sakura'ya "gudubet", Ino'ya "güzel hanım" demesi. Ortamın karışması. Ortamda bulunan Chouji tarafları sakinleştirmeye çalışırken Ino'nun ona şişman demesi, akabinde Chouji'nin her şeyi yerle bir etmesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arakawa Under The Bridge 'nin son bölümünde güzellik uzmanının Kenshin tarzı konuşması...:gul gul:Tekrar tekrar izleyebilirim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk Kuroshitsuji'de Sebastian ile kavgada olan Greil'in dövüşün ortasında "Senden çocuğum olsun istiyorum Sebas-chann" dediği sahnede güldüğüm kadar hiçbir animede gülmemişimdir herhalde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi

Ooji senpainin çok istekli bir şekilde suratına tekme yediği bölüm '' more! more! moree! '' *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sora no otoşimono: Fote

Esas oğlanın dedesi Angeloidlere hitaben "İnsan veyahut başka bir şey olup olmamalarını kim takar? Memeleri varsa sorun yok"

Hala gülüyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

GTO'da birçok yerde ölesiye gülmüştüm ama tatil yerinde şarışın teroristin mayosunun içine yılan atması ve Onizuka'nın 'Please! Please, suck the poison out' diye koşturması.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Vücut temasının epey fazla olduğu bir dans denemesi sonrası Princess Lover'da geçen bir diyalog;

1zm04n5.jpg

260yhr7.jpg

oucrye.jpg

mk36g.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

35.bölümdeki Shinpachi'nin yaptığı K.O ve bölümün yarısından sonraki shinsengumi sahneleri de cabasıydı :animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Shonan Junai Gumi || Blm 2-3

Sıkı bir dostluğu bozmayacak olan tek şey bu mudur? (Bunu, bir de kız için satılan tarafa sormak lazım :biyik gulme:)

En yakın dostunu geceyi bir bayanla geçirmek için satanın sonu da bu olsa gerek.. (Allahın sopası yok ki... :P)

Shinsengumi'nin modern dünyada vücut bulmuş hali, nerde o eski Hajime Saito'larrrrr :007a:

''Kırmızı Başlıklı Kız'' hikayesini bir de Onizuka ve Ryuuji oynamak isterse: Itadakimasu. 56656

Ama her kuşun eti yenmez :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

sadece robotun dediklerini çeviriyorum+robot troll master

-yepyeni ve acayip tehlike yaklaşıyor ...kaptan gelir)

-olay aleyhine gelişiyor...:D

-göğüsten darbe yenildi :D:D:D:D:D

-olay gittikçe tehlikelişiyor (kesinlikle:D)

-düşmanın durumunda anormallikler saptandı (troll tanrısı doğdu:D)

-düşman geri çekildi

-izleme şansını kaçırdınnn.... :D:D:D:DD:DDD::DD:D

hem o robotlar neden domalmış halde :D:D:D:D:D:D:D:sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?