Jump to content
  • Kayıt Ol

Animelerde En Çok Güldüğümüz Sahneler

Squaw

Önerilen İletiler

hem o robotlar neden domalmış halde :D:D:D:D:D:D:D:sdfs

FMP izlemedin mi? dteterRobota binmeleri için o pozisyonda durmaları gerekiyor robotların, pilot kabininin girişi o kısımda. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O da bir şey mi o robotlara dans ettiriyorlar :D FMP gibisi var mı :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

FMP izlemedim 2.bölümden itibaren sıktı:O....iyide neden çömeşme pozisyonu değilde öyle bir pozisyon!!

anladın sen onu:D:D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dragonballda "kamiccola" sahnesi epey güldürmüştü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Yarılmıştım :D bi de buna

Edit : unutmuşum bide bleach'de

ichigo yoruichi'yi ilk defa gerçek formunda gördüğü zaman :D sonra, bankai kazanmaya çalışırken yoruichi'de girmişti suya... Ve ichigo'nun unutulmaz lafı... ''hayır, hintli şeklinde olmaz!!!" arkadaş burada çıplak halde bağdaş kuruyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
(düzenlendi)

Slam Dunk 

Gizli İçerik

um4ru.jpg

um483.jpg

um4rc.jpg

Düzenlendi: (Squaw)
Resimleri spoiler içerisine alma.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

1.19 ve sonrasında sağlam güldüm, öyle böyle değil :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

Touch

Alt yazılar üst üste geliyor kusura bakmayın. İngilizce bilmeyen arkadaşlar için Türkçe çeviri de olsun istedim. :) Tacchan sonuna kadar haklı! :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Yeni bitirdiğim serilerden birisi olan Danshi Koukousei No Nichijou'den bir sahne. Yani Bromance tam olarak böyle ifade edilebilirdi :birsey gelmez:gj

Bu arada video da ne yazık ki Türkçe altyazı yok. İngilizcesi olanlar için artık napalım :)

Basitçe videoda olanları anlatacak olursam; bu 3 kafadar kızdan okul eşyalarını istiyorlar. Kız ise tanıdıkları bir arkadaşları fakat kız eşyalarını kaybolursa felan diye vermek istemiyor, tam köşe ara sokağa girdikleri sırada hala kıza ısrar ederken kurtarıcı gencimiz (bizimkiler tanımıyor elemanı) geliyor ve olayı farklı anlıyor :) Daha sonra görüldüğü üzere "Kızı rahat bırakın" felan diyor, bizim kafadarlar ise kurtarıcı gencimizin dediklerinden bi anlam çıkartamıyorlar ama sonradan durumu çakıyolar ve rol yapıyolar. Sanki kötü adammış gibi bilerek dayak yiyolar ve oğlanın kızı tavlamasını sağlamaya çalışıyorlar. Fakat bizim kız (Ringo) bunların ne yapmaya çalıştıkları hakkında zerre fikri yok :) Zaten videodan ingilizce olmasa bile az biraz anlarsınız.

Bu arada seriyi henüz izlememiş olan varsa ve komedi animesi arıyorsa kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Kadın olmak~ :biyikgulme:  Olaya bakış açısı dediğin böyle olur. :P  Monami resmin bütününü direk geçti, yarışı kazanan elemanın partisinden bahsediliyor ama onun gözü sadece parti mevzusunu görüyor. Ah biz kadınlar... :2046d6d41b: 

Bu arada paylaştığım sahne Capeta serisinden. İngilizce olduğu için olayı özetleyeyim dedim, zaten kurallarımızda da vardı. Umarım özetleyişim açıklayıcı olmuştur. :) 

ScreenShot_20171127190523.png

ScreenShot_20171127190543.png

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kanon 2006

Gizli İçerik

Danshi Koukousei no Nichijou

Gizli İçerik

Seitokai no İchizon

Gizli İçerik

• Komik 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
9 saat önce, Gallardo dedi ki:

İçeriği gizle

Şu kısımları izlerken epey eğlenmiştim. Gene izlemek güzel hissettirdi :D 

Düzenlendi: (Tolip)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Jinrui wa Suitai Shimashita

Gizli İçerik

Zombieland Saga

Gizli İçerik

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Buradaki seslendirmelere çok gülmüştüm özellikle Cobra'nın sesindeki ani değişim :D

Gizli İçerik

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?