Jump to content
  • Kayıt Ol

Site İstatistikleri

Beyazm

Önerilen İletiler

23.02.2011 tarihi itibariyle sitemiz üyeleri

Yaş ortalaması 24 tür.

Erkek üyeler kadın üyelerin 2 katıdır.

Üyelerimizin %60 'ı hotmail kullanmaktadır.

Not: Hesaplar bilgilerini giren üyeler dikkate alınarak yapılmıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 26
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Beyazm

2

• CHOBiTS

2

• Shiniori

2

• Aurora Borealis

2

Site yaş ortalamasının üstündeyim ilk üye olduğumda 22. yasımdaydım ne günlerdi be.:birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

chobits; sen üstündeyim diyorsun ben duble oluyorum galiba :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

worless, sanırım sen duble oluyorsan ben de duble oluyorum:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dublelere bende katılıyorum sanırım

sitenin yaş ortalamasını yükseltiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

30 yaş üzeri anime sakinleri diye bir bölüm açmak lazım anlaşılan.35 gelincede emekli maaşı bağlayalım.:kazna:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:) öylede spertiate sanırım ben ortalam 1 saatle bayrağı alıyorum elinde :D

@ yanlız chobits fena fikir değil:P nasılsa adminler de duble ekstra torpillide olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evli, çocuklu, animeci diye bir kısım açalım.

Bu arada bende ortalamayı yükseltenlerdenim. 30 yaşıma kadar çevirmek istediğim seriler diye bir liste hazırlamalıyım hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırsam bende bu katogorilere giriyorum :00a52f5e14511365f5a

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de ortalamayı düşürenlerdenim o zaman :sinsin:

Kalbi dayanamayacak olan spoiler'ı açmasın.

Site de ossan ve oba-sanlarla dolu be :qyuz kizarma:

Tabii ki şaka :017-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben site ortalamasına doğru emin adımlarla yürüyorum :D yalnız bayanların sayısının az olmasına dayanamadım acaba farklı isimlerle bir iki üyelik mi alsam ne :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ortalamayı düşürenler üzgün yükseltenler üzgün süpersiniz arkadaşlar, bu arada site çalışanlarının geneli 30'lu yaşlarda sanırım, 3 adminin öyle olduğu kesin en azından, sitemiz bu istatistiklerden de anlaşılacağı gibi küçük yaştakilerden ziyade daha genç üye dinamiği olan bir site, yaşlarını girmeyenlerin çoğunlukla ortalamanın üstünde olduğunu düşünüyorum. Anime işi böyle bir şey zaten, çizgi filmle karıştırılmaması gerek ki bu istatistiklerden bile az çok kime hitap ettiği belli oluyor, bir diğer oran da site kullanıcılarının yaklaşık %20'ye yakını 30-40 arası yaştakilerin oluşturduğudur, yaş ortalamasının artması sitenin yakaladığı yeri gelince ciddi yeri gelince samimi dostlukların olduğu çizgisiyle ilişkili diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende en kısa zamanda ortalamanın üstüne çıkıp size yetişiyorum arkadaşlar. Ne kaldı şurda 25 olmamıza.

rakamlar çok hoş bu arada. Ama erkek sayısının fazlalığı benim de dikkatimi çekti. Bir iki tanıtım yapayım bizim kızlar arasında yahu

fdfds4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay be, baya olgun bir siteymiş burası :D

Ben de ortalamayı düşürenlerdenim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gel de anlat animenin hitab edebildiği yaş ortalamasını dünyaya.

(ortalamaya 2 kala)

:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar basit bir matematik kuralını unutuyorsunuz sanırım , ortalamaya yetişme die bir şey söz konusu olamaz , unutulmamalıdır ki sizler bir yaşı daha devirdiğinizde aynı durum bizler içinde geçerli olacağından hiçbir zmn ortalamayı geçme gibi bir şey konusu olmayacak boşuna ortalamaya yetişme hayali içinde olmayın yane :D

şaka bi yana sol tarafa bakarak anlayacağınız gibi bende ortalamayı yükseltenlerdenim ve eğer bunun için ayrı bi grup kurulacaksa biz aylar öncesinden kurduk ztn (her ne kadar eylemlerimizi gizli olarak yürütsekte :D) bilen bilir adıda Elder'ler yarı ingilizce yarı türkçe ama olsun duruma yeterince uygun diye düşünüyorum ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Hione -ossan

Dediğin şey sitenin aynı üyelerle ekleme olmadan 2 sene boyunca durması halinde söz konusu olacak :lol: 2 sene boyunca ortalamanın 5-6 yaş altında ya da üstünde üyeler gelmesi durumunda işler kızışabilir :alkiss:

AMT Gençlik Ruhu diye grup açıcam sizen Elder'lere karşı qkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi be ben ortalamayı yakalamışım ama bunu öğrendim yeterli miktarda duble pide varmış

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Vay canına bu konuyu okuduktan sonra yaşım epey ufak geldi gözüme :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baylar bayanlar -her ne kadar bayan az olsada- sitemizin yaş ortalaması tam shounen olayına uyuyormuş. Aslında bu işlere gençlerinde el atması iyi olur diye de düşünmeden edemiyorum. Neden derseniz ben üniversiteye geçtikten sonra anime olayıyla tam anlamıyla tanıştım - pokemon vs gibi serileri saymıyorum- bu da açıkçası beni üzen kısımlardan birisidir. Kardeşimse benim sayemde ilk okul 5 ten beri anime seyrediyor. Bunları görünce gençler bilnçlensin animeci olsun istiyor insan. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak 17 yaşındayım, bir yıl falan da animeye başlayalı oluyor her gün diyorum keşke ortaokuldayken falan tanış saydım diye. Ne kadar erken o kadar iyi! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

30 yaş üzeri anime sakinleri diye bir bölüm açmak lazım anlaşılan.35 gelincede emekli maaşı bağlayalım.:kazna:

katılıyorum bu sözüne :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendimi birdenbire çok yanlız ve yaşlı hissettim. Peh! :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?