Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir mangaya başlamak...

Aurora Borealis

Yeni bir mangaya başlarken...  

193 oy

1. 1. Yeni bir mangaya baþlarken...

• Kapak Tasarýmý
    • Türü
    • Konusu
    • Menþei
      0
    • Mangakasý
    • Tavsiye olmasý
    • Popüler olmasý
    • Çizim tekniði, kalitesi
    • Animesini izlemiþ olmak
    • Diðer (bu seçeneði iþaretleyen olursa açýklayýcý olmasý için yorum yazarsa iyi olur)

Önerilen İletiler

:s56:şu an my prensesi izliyom acaip kafa yaptım*psikopad mod** hehe!..(konu dışı) buyzdn saçmalarsam k.b. bence çizim daha önemli konusu kısmını okumamışım ama ben daha çok ikisini eşit görüyom byzdn yalnışıkla çizim tekniğini işaretledim
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

3

• Aurora Borealis

3

• vkopuzoglu

1

• Shinkaron

1

Türkçemize daha dikkat edelim.:qhayir:Hangi ülkeden katılım yapıyorsun merak ettim.:022:Translate googleden çevirimi yapıyorsun.:022:Mesajını düzeltirsen ,Türkçeyi iyi kullanırsan büyük ödül var.:s59:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Benim için önce türü önemlidir.Daha sonra konusu ve mangakası gelir.Zaten sevdiğim mangakanın çizimlerini ve tarzını bildiğim için gerisi önemli değil...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben mangayı çok aşırı derecede ince bir şekilde kafamda oluşturduğum standartlara göre incelerim. Ama bunun başlamama genel olarak çok etkisi yoktur. Bu sadece o mangaya bayılmama veya gidip cd japan dan sipariş etmeme sebep olacak kriterlerdir.Onun haricinde bir mangaya genellikle çok rasgele bir şekilde başlarım. Örneğin: Etrafta bir resmi veya sayfası dolaşıyordur nedir diye bakarım, mangafox da anasayfa da ilginç türler içeren çekici afişleri olan ve orjinal çizim olan bir şey bulursam ve son olarak japonca kursumun kütüphanesine gelen japonca mangalardan furiganası olan ve genel olarak kapağıyla beni etkileyebilen mangalara başlarım. Diğer dememin sebebi genel olarak anketteki her şeyi işaretlemem gerekmesidir. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son yılların sıkı manga okuyucularından biri olarak; öncelikle tür ve konuya dikkat ederim ( bazı uç turlar içinde az da olsa yer aliyorsa vazgecerim) bunun dışında cizimlere ve başroldeki erkek karakterin cizimi ve kisiligide çok önemli olabiliyor. Sapık kişilikli otoku tipli basrollere dayanamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga okurken öncelikle çizimlerine bakarım çünkü bana göre serinin bize en iyi yansıtması gereken şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Çizimlerden sonrası benim için diğer açılar tırt; hikayesi müthiş, yazarı-çizeri ünlü, satışlarda hep topten listesinde diye bi mangayı asla okumam. Giderim kitap okurum daha iyi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Anlatım tarzı, işleyiş, içerik bazen de çizim tekniği.

Bunlar iyi olduktan sonra diğerlerinin hiçbir önemi kalmıyor. Konusu su aygırına tecavüz eden orangutan olsa bile kendini okutur. Ama hep rastgele bir manganın rastgele bir bölümünü okuyarak seçerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?