Jump to content
  • Kayıt Ol

Bugün Okuduğunuz Mangalar

Underfined

Önerilen İletiler

• İleti 1,6k
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

189

• CHOBiTS

85

• bLueeekun

74

• ishak

74

Katekyo Hitman Reborn

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakurano 19-28 ilginç ölümler oluyor:olamaz:.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Veritas 63,The Sacred Blacksmirh 6-7,Kimagure Orange Road vol 4-7...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oguna- Opera Susanon sword of the devil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vinland Saga 31 Konu giderek ilginçleşmeye başladı..

Vagabond 276 Matahachi gibi güvenilmez,sevimsiz bir karakterin bile dramı o kadar iyi yansıtılmış ki,insan kendini bir anda bu sefil yaratığa bile acırken ve sempati duyarken bulabiliyor.

Parasyte 1-6 Çok eğlenceli gerçek bir kara komedi..bir anda favorilerim arasına girdi..şiddetle tavsiye!!!:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Skipbeat 151,NGE 93,Kimagure Orange Road vol 9-12,Deadman Wonderland 26

Bu manganın konseptine aykırı tek karakter Ginta heralde...Daha yenimi farketti Shiro'nun da deadman olduğunu şapşal...O hapisaneye sokakta gezerken kaybolupda mı düştü sanıyordu ne ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Deep love (ayu no monogatari)

Bir oturuşta bitirdim. Malda türü dram olarak geçmesine rağmen bence josei kategorisine de direk giren bi manga, yani dk bir gol iki xD Bu türü sevmeyenler için çok ağır gelicek bi manga. Açıkçası çizimleri vasat ama sonu çok güzeldi. Ayu'nun yerinde olsaydık belki biz daha da kötü durumlara düşerdik. Sonuçta ailenin,paranın ve evinin olmaması dayanılmaz bişey.

Ayrıca Ozman merak ettiğim bişey var; mangada belirttiğin gibi seni sahiden '' Git türk aile yapısına uyan seri editle diye eleştiren oldu mu ?'' Hala insanların böyle şeyleri eleştirmesi komik.

totaly captivated 24-25-26-27

>_<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beast master

kesinlikle hayran kaldım..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fairy Tail: 135-136-137

Defense Devil: 23~30

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Futari Ecchi 1-3 Hentainin sınırlarında gezen,yeni evli çifler için son derece eğitici bir mangaymış.:haha:

Vinland Saha 36

Parasyte 7-8

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

24 colors 1-5

Shoujolarda romantik aura yaratabilmek için için her yolu denediklerini gördüm de bunu ilk kez görüyorum, bishiemiz kızın üstüne yağlı boyayla resim çizdi xD Çok anlamlı ve tatlı bi sahneydi 06.gif . Şeker bi shoujo. Ayrıca senpailer de çok tatlı 03.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tavsiye üzerine ilk kez bir Clamp mangasına başladım..

Tsubasa Reservoir Chronicle 1-2

Futari Ecchi 4-5 bu manga iyice psikolojimi bozmaya başladı..kötü yan etkileri var.:zordurum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Love so life 1-6 cok sirin bir manga:mutlu:. shoujo severlerin kesin bir goz atmasi gerek diye dusunuyorum:birnumara: ikiz bebeklere bayilcaksiniz

Dokuhime 1-6 obur manganin uzerine bunun hikayesi biraz agir geldi. baya acimasiz olaylar gelisiyor. cizimleride gothik lolita tarzindan olmus sanki:bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimagure Orange Road vol 13-18.FMA 103,Y+M 19,Wolfen Crest 34-35,GTO Shonan 14 Days 20...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?