Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Shippuden

donmezsa

Sasuke mi Naruto mu?  

45 oy

1. 1. Sasuke mi Naruto mu?

• Naruto
      37
    • Sasuke
      8

Önerilen İletiler

362 ile birlikte flashback filler bitti. Önceki filleri izlemedim ama bu Kakashi arc -Olaylar Kakashi etrafında gelişti, Kakashi arc desek yanlış olmaz- filler olmasına rağmen çok beğendim. Bir önceki filler gibi olsa izlemezdim.

Bu arada 362 yi izledikten sonra bir kabus gördüm. Meğer TV Tokyo bizi trolllemiş, filler devam ediyormuş falan :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 53
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• donmezsa

18

• Aequitas

6

• painscream

4

• crows005

4

Aslında 303-320 arası fillerları içinde de güzel bölümler vardı.

İlk başlangıçta şu deniz yolculuğu fillerlarından daha berbat ve saçma bölümler olacakmış gibi görünse de ilerledikçe biraz daha iyileşiyor. Şu sisin 7 kılıç ustası elemanlarını nasıl mühürledikleri, Danzou'nun yanında ki böcekleri kontrol eden adamın hikayesi, bir de Kabuto'nun edo tensei kullanarak dirilteceği cesetleri ararken yanlış kişileri canlandırdığı bayağı güldüren bir bölüm mevcuttu. Maşallah yıllardır filler izleye izleye artık filler ekspertizi olup çıktık.:022:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

367-368' de Madara ve Hashirama'nın kardeşliklerini görüyoruz. Ancak malum iki klan arasında sürmekte olan savaş sonucu, bu kardeşlik uzun sürmüyor. Kardeşinin ölümünden sonra resmen evrime uğrayan Madara, savaşa, Hashirama ile başlıyor.

Uzun yıllar sonra, Madara ve Hashirama'nın eşit şartlarda ilerleyen savaşı, en sonunda Madara'nın sırtının yere gelmesiyle son buluyor. Hashirama'nın her türlü davetini reddeden Madara, ona güvenmesi için 2 seçenek sunuyor : Hashirama'nın ya kendini ya da Tobirama'yı yani kardeşini öldürmesi... Hashirama intihar edeceği vakit, sevgili Madara'mız geri dönüyor ve, yeni bir devrim başlayarak Konoha'nın kurulması gerçekleşiyor.

Gelişmeler bu kadar düşüncelerime geçebiliriz, diyeceğim ancak gelecek bölüm hakkında olacak her şeyi tahmin edebiliyorum :D (Daha önceki bölümlerde verilmişti bilgiler...) Spoiler olmasın gelecek bölümde olacak şeyleri söylemeyeyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Bölüm 406

Açılış ve kapanış klipleri çok hoştu. Mangası bitmesine rağmen animesinin hala uzatılması dolayısı ile yayıncı kurumu şiddetle kınıyorum.

Filler içinde Filler'ın; hatta onun içinde başka bir filler görerek, biter ayak rekora gidiyor seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?