Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Manga (Spoiler İçerir)

Zax

Önerilen İletiler

• İleti 686
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

85

• muhtesemmatrix

51

• zhenya

47

• Susano'o

44

Ben Bankaisi Falan Demedim Zaten.

Ben bankaisi gördüm. Alla alla çok ilginç kankasınınkiymiş. Gerçekten ilginç.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Starrk'ın öleceği belliydi. Ama Harribel'in durumu çok uyduruk oldu, Aizen tarafından böyle harcanması. >.< Aizen'in zor duruma düştüğünü ise hiç zannetmiyorum, lafını yuttuğunu da. Yine de şimdi bi de Yammy'nin öküzlüklerini hiç çekecek halim yok. Yeni olay mıdır neyse artık senaryoyu bir toparlasın sonraki bölümlerde. Savaş savaş-geber-savaş-geber diye gidip durmasın be.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onu geçtim hep villian tarafı ölüyor şu mangada. KT'nin zaaflarından biri daha. Valla Aizen tükürdüğünü yaladı bile. Orda aynen " parmağımızı bile oynatmadan bu iş bitecek " dedi. Burda kastettiği kendisi Gin ve Tousen'di. Artık saldırın diyor. Valla KT ya vl ya da royal guard'ı savaşa katsa çok iyi olacak. Açıkçası ben şuan Aizen gin ve tousen'in savaşını izlemeye hazır değilim. Tousen'i salla gin ve Aizen'in savaştığını görmek istemiyorum şuan. En azından bu kadar erken olsun istemiyordum. Ah be KT yakının olacaktım vurmuştum kafana kafana şimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İş çabuk bitmiş iyide olmamış hiç zevk alamadım diyebilirim. Ancak bu savaş olayı başladığı andan itibaren bu soru aklımda ve olur mu olur diyorum. Bu bazı veya bütün espadalar Aizenin zanpaktousunun işi olabilir. Eğer böyle olursa bizimkileri arkadan vurma ihtimalleride va. Hepsi yorgun çünkü. Onuda geçtim Aizenin beklediği yeni kişilerde olabilir. Huecodan gelmesi için. Bunu nerden çıkardınız derseniz hatırlarsanız hueco mundoda gökyüzü sahte çıktı birileri rahatla çıkar girebilir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach 376- Spoilerlar geldi

Helibel sonunda öldü ve aizen "artık başlıyoruz" gibisinden bir laf etti. Bir sonraki chapterda birkaç cilt önce söylediği "bu savaş kılımızı bile kıpırdatmadan bitecek" lafı gerçek mi yoksa yalan mı göreceğiz. Şimdi sadece WW kaldı onu da kensei haklayacak.

Savaştaki kurgu hatasına bakar mısınız, Orda birkaç tane villain kalmış, ama tonla shinigami ve vaizard varken hiçbiri saldırmıyor, anca savaşı izliyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Eğer öyle birşey olursa şok değil bence. Araştırmaları yapan zaten Aizendi. Çalışmalarını bitirmişse yaptırmıştır böyle bir şeyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ichigo Aizen'i pataklasın ve bu manga da bitsin artık. Hatta Aizen Ichigo'nun babası çıksın da şöyle hafiften bir Darth Vader, Luke Skywalker kapışmasını hatırlayalım. Kimse bu başlığa yazmıyor artık, herkes benim gibi bıkmaya mı başladı acaba? Tartışmaya yeltenen bile yok son iki aydır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangada birşey yokki sadece bir gelişme var oda Tousen ve diğerlerinde maske olabileceği. Olsa nolur sanki sürpriz olacak. Biraz düşünürsek zaten maskesi olabileceğini biliriz. Nasıl olsa araştırmayı yapan Aizen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok yok Mehmet senin daha önce bana söylediğin teorideki gibi olsun.Bizde kurtulalım :D .Mangada tartışıcak bişeyde yok zaten herşey başta nasılsa sonakadar öyle gitti ...Öte yandan Aizen ölünce ne olucak ki bunlar gine Hollow avlamaya devam mı edicekler ?.Mangakanın bu konudada önceden bişeyler yapması lazımdı ama nerde...Yok bide bu aptal İchigo ruh kralı mı ne çıkıcak başımıza ondan korkuyorum ne zaman dayak yese bişeyler oluyor zaten buna .Güçlerini taksitlemi yolluyolar ne anlamdım ...Hani ,azmettim, çalıştım... ve bugünlere geldim durumuda yok adamda daha ne uzatırlarki :kotu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bankaiyi öğrenmeye çalışırken ne güzeldi bir çalışma vardı, çaba vardı ama şimdi nerde. Git sen yenil sonra bir güç gelsin git sen :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar daha bir sürü seri varmış.Babasının hikayesi 2 arc sonra siz daha çoook beklersiniz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok pek bi beklentimiz kalmadı zaten :)...Hani birzamanlar bakardım perşembe akşamları falan bleach çıktımı diye ama şimdi bleach mi ...hım neyse okuylım bari modundayım ...Ne olucağını da merak etmiyorum zaten ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach mangası can sıkıyor gerçekten artık pek zevk vermiyor. Ve takip edesim yok,Aizeni daha sever oldum. Keşke bir güzel pataklasa ichigoyu bu gidişle ichigo yine burnunu en güzel dövüşlere sokacak.Aizen öldü diyelim bende seriyi nasıl devam ettireceklerini merak ediyorum.Uzaylı bir düşman mı çıkar:hehe:Yetti gari.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet dediğim gibi Touseninde maskesi olduğunu gördük. Madem bu kadar güçlüsün 2 hamlede Hisagiyi devirdin neden Arrancarlara bulaştın be adam :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach mangası can sıkıyor gerçekten artık pek zevk vermiyor. Ve takip edesim yok,Aizeni daha sever oldum. Keşke bir güzel pataklasa ichigoyu bu gidişle ichigo yine burnunu en güzel dövüşlere sokacak.Aizen öldü diyelim bende seriyi nasıl devam ettireceklerini merak ediyorum.Uzaylı bir düşman mı çıkar:hehe:Yetti gari.

ohoo be suan 130 dayim 240 cıktı 100 bölümde o admalari öldüremiyorlarmi harbiden

ve bence çizgi film gibi anime bu kimsenin öldügü yok :D iyilerden tabikidi

ve yeni birşey çıkarsa shinigami ve quinci+hollow cıkmadı daha piyasaya

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burası manga yeri abi spoiler içine almama gerek yok. Manga=Spoiler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm mangaya yeni başlamış insanlarda var be aga o yüzden spoiler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni başlayanlar tabiki vardır ancak manga okuyan kişi bunları bilir. Daha doğrusu bilmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sitemiz kurallarında böyle bir madde yok. Ayrıca kimse bunu bilmek zorunda da değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başlığa spoiler içerir yazmak lazım aslında :) .O zaman sorun kalmaz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir manga bölümü bu kadar içi boş olabilirdi.

zaten aizen shinigaminin ulaşabileceği en yüksek güce eriştiğini her fırsatta söylüyordu daha fazla güçlenmek için hollowlaşma deneyleri yaptığından bahsediyordu doğal olarak kendisi ve etrafındakilerinde bu güçten nasibini alacağı belliydi bu kadar belli olan bir şey için sadece tousenin maskesini çıkarması ve dövüşe başlamasıyla bir sayı manga bitmiş oldu

zaten bleach te manga uzun zamandır içi boş bölümlerle geçiyor mangaka biraz ders alsın one piece in mangakasından bir bölüm manganın içeriği nasıl bu kadar dolu dolu olur diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?