Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

İçimden bir ses bu sefer tayfa gelecek diyor yada başka birisi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 94
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

21

• bLueeekun

16

• Savage

5

• bedifeci

4

Her resim her fragman birbirinden süper. Bazı raw gruplarını hemen çıkaracakalrını söylemişti movie 10u umarım çıkarırlar. Karıncalı falan olması umrumda bile değil. Bu arada 430un movie fragmanında Luffy, Sanji ve Zoro üçlüsü baya bir güçlenmişe benziyordu. Hemen aklıma şu geldi. Bu movie mangadan sonraki konuyumu ele alıyor. Yoksa tayfa gitmeden öncemi oluyor? Tayfa gitmeden önce olsa bu moviedeki yıkıcı güçleriyle her türlü Kumayı devirirlerdi. Ya da bir ihtimal ayrı bir hikaye midir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffy Stamp Gatling hareketini ilk defa yapti degil mi?

Edit:Yeni opening sarkisi da cok guzel ama goruntulere hic uymamis yahu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

430u dayanamadım seyrettim. Çok süper beklediğim 2 kişinin gelmesine az kaldı. biri Sadi-chan :harika:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bon-chan'da geldi sonunda ne guzel bolumdu 432 son sahnesini paso seyrettim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende tekrar tekrar son sahnesini izliyorum :D Bon-chanda geldi daha güzel bölümlere geliyoruz :harika:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadi-chan :sonuncu:

Ivankov'u bekliyorm ben. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yapma Fırat Sadi-chan süper ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Harika bolumdu !!!!! off ...

son'u cok Duygulandiriciydi ya ...

Bon boy'da iyi bir yumruk yedi =D

Iva-chan'ida epey gorduk !!!

One Piece Iste fark bu Animede ......

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölümde bon-chanın "GWAMBAREEEWÐ" diye bağırması çok garipti :D Makamla bağırdı resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Yakında yetişeceğim, biraza bekleyin 170lerdeyim. İki üç haftada burası kaynayacak. bLue-Dragon özellikle sen bekle diyorum :D Bu arada favori karakterimi de buldum bu animedeki. :D Usopp :D :D :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offff, ne de güzel gidiyor ya :D Bu sahneleri animede görmeyi uzun zamandır bekliyordum *-*

Teachin girişi çok güzeldi gerçekten, haftaya daha da heyecanlanlı bölümler geliyor :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bekir sevindim izlemene. Ne kadar izlersen izle yorumlarını bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi ben animesini izliyorum ya, manganın üzerine anime kesmiyor, animenin üzerine manga daha hoş olur diye o yüzden animesine başladım. Mangasına daha sonra inşallah.

Simdi gökyüzündeler o tenge kami miydi, onunla dövüşecekler. oralardayım daha.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ooo pardon uyukulu halimle başlıkları karıştım ama düzelttim. Evet oradalar daha neler olacak neler. İndir sen :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

S-o-n-u-n-d-a ^^

543

Büyük Savaş'taki garip ve abuk subuk çizimler bitti ya çok sevindim yahu x) Bu bölüm için tek diyebileceğim "Süper!" Çizimler güzelleşti; efektler, derinliğin verdiği dinginlik de eklenince zevk alarak izledim. İlk bölümlerdeki ilgi çekici hava vardı. Choppa: şirinliği öldürür adamı yahu. Fugularla oynarken yanağını şişirip bırakması tam bomba xD "Şirinlik abidesi, heykeli dikilesi petto Choppa" ahaha xD Bartholomew Kuma'yı ilk gördüğüm andan beri bende iyi biri olduğu konusunda bir kanı oluşmuştu. Yanılmamışım. Gelecek bölümde daha fazla efekt, kavga, choppa şirinliği bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ardışık mesaj olacak ama olsun x)

524

Yahu çizimi bir güzelleştirip bir berbatlaştırıyorlar. Ama BAA'sında güzelleşecektir eminim. Su altı şelalesi göz doldurucuydu. En çok da Robin'in yeni saldırısını (ya da savunması mı desem bilemedim) beğendim. Kraken'in rengini merak ediyordum, balçık turuncusu gibi garip rengi var. 3'lünün balon içinde koşması harbiden karizmaydı x) O ne korkusuzluktur arkadaş x) Usopp'n'un Saggrosso saldırısını bekliyorum. Choppa şirinliği çizimler yüzünden "suya düşmüş". Brook sallanırkenki sözlerine yarıldım resmen xD Genel olarak yavaş ama iyi gidiyor diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Savage bölüm isimlerini yanlış yazmışsın. 523 ve 524 olacaktı. 524 hakkındaki yorumum:

Her zaman ki gibi süper bir bölüm. Chopper, ''sen bir iskeletsin ve bir tenin yok değil mi?'' dediğinde Brook'un tepkisi süperdi. ''Böyle olmaz Chopper. Benim esprimi çalmamalısın.'' Ayrıca Sanji'ye terapi uyguluyor Chopper. Haklı da :) Ayrıca Zoro,Usopp,Luffy,Chopper'ın ''bir sürü gizemli akıntı var demeleri ve Nami'nin bir şey anlamadınız değil mi diye onlara kızması :) Sanji'nin fotoğraflarla çevrili olması ve kanamayı tutabilmesi.

Luffy'den bolca sugggeeee duymayalı uzun bir süre olmuştu. Tayfayı böyle görmeyi baya bir özlemişim. Gülmekten gözümden yaş geldiğini söyleyebilirim.

Yeni tekniğim dedi ama 3. vitesi kullanıyor. Büyük bir ihtimal Haki ile kullanacak veya kullandıktan sonra küçülme sorununu çözmüş olabilir.

Her bir bölümü izledikçe 20 dakikanın ne kadar çabuk geçtiğini ve 1 haftanın ne kadar zor geçtiğini anlıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız fark ettiniz mi x)

Sanji'nin terapisinde kullanılan resimlerden biri Kokoro~sama'nın ahaha xD Sanji'nin yaşadığı travmayı bir başka travmayla kapatmaya çalışmak xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız fark ettiniz mi x)

Sanji'nin terapisinde kullanılan resimlerden biri Kokoro~sama'nın ahaha xD Sanji'nin yaşadığı travmayı bir başka travmayla kapatmaya çalışmak xD

Hiç farketmemiştim. Sen söyleyince fark ettim. En azından kadın diye düşünüyordur Sanji bence :) O kadar süre öyle bir yerde kalınca :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

525

Bu bölüme çok güldüm. Chopper fena. Yalnız artık gelseler şu adaya sıkıldık yahu x)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

525

Silahlanma; Sertleştirici! böyle bir teknik beklemiyordum. ''Fil Silahı.'' Acaba başka hayvanlara özgü silah da var mı yoksa sadece file mi öze? Silahlanma olduğu gibi savunma da olabilir gibi geliyor bana. Sertleştirici gibi de hız olabilir. Ayrıca, Zoro ve Sanji'nin teknikleri de mükemmeldi. Mavi adımlar tekniği ve Zoro'nun Altı yol Kavşağı süperdi. Daha kim bilir ne teknikler göreceğiz!

Franky'nin meme uçlarından ışık çıkarması süperdi. Chopper ve Usopp gözlerden beklerken oradan çıkması hem şaşırtıcı hem de güzeldi.

Chopper beni baya güldürdü bu bölümde.(Gerçi her bölümde güldürüyor.) O ses tonunu veren seiyuu da tebrik ediyorum.

Benim için ''Balık adam adasına'' gitmelerinin ne kadar uzadığının önemi yok. Ben şuan bu bölümlerden gayet zevk alıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haliyle anime versiyonunda karakterlerin yüz mimikleri ve ses tonlamaları komedi yönünü daha başarılı bir şekilde sergilemesine olanak sağlıyor. Bolum mukemmeldi, uzaması hakikatten sorun değil, çünkü ben zaten bu tayfayı izlemekten hiç bir zaman bıkmıyacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?