Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

526

Tam "gözümüze" layık bölümdü. Her anı harikaydı x) Haftalardır beklediğim atraksiyon geldi. Sanji'nin kartlara bakarken "oh yeah, come on!" nidaları çıkarmasına diyecek söz bulamadım x) Sonunda Sargosso'yu da gördük. Balıkadam Adasına da geldik. Huh, iyi gidiyoruz :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • İleti 94
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

21

• bLueeekun

16

• Savage

5

• bedifeci

4

One Piece 538

Zoronun gücünü gördük ancak suda balık adamlarla mücadele etmek zor.Kral neptününde gücü ortaya çıktı.

38wjz.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

546

Gelecek bölümde geçmiş bölümleri bitiyor. Sonunda ana konuya devam edeceğiz. Prensesin ölümüyle boğazım düğümlendi, gözlerim doldu. One piece yapacağını yaptı yine. Acaba öldüren kimdi? Vander Decken neden Shirahoshi' yi istiyor sorusunun cevabını aldık. Çoğu soru işareti çözüldü en azından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

548

Luffy'i ciddi olarak gördük sonunda. Jimbei' ye meydan okudu. ''Amma konuştun be. Durdurabiliyorsan durdur Jimbei''. Bu sözleri Luffy' den beklemezdim. Gerçekten 2 yıl Luffy' i değiştirmiş. Gelecek bölümde Luffy vs Jimbei. Güzel olacağa benziyor.

6dyk7.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Aksiyon bundan sonra başlıyacak allahın izniyle, biriktirip izlemeli bu bölümleri ama kim dayanacak haftalarca : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffy gayet ciddi her durumda. İyi mi kötü mü olacağımıza siz karar vereceksiniz dedi. Plan neydi? Tayfa nasıl kurtuldu? ( Zaten Brook almıştır anahtarı.) Onları 1 bölümde gösterecektir en azından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tayfayı yeniden bu şekilde görmek güzel:) Her haftayı artık sabırsızlıkla beklerim:)

Daha fazla kavga görmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

554. Bölüm: Biraz gereksiz diyaloğlar olsada zoro ve elamanların nasıl kurutulduğunu gördük , ekibin bir araya geliş kurgusunu... Luffy yie haki yaptı.Artık gelecek bölüme zoro ve sanjinin mücadelesini görecegiz.

of0uc9.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangada bu kadar kastığını hatırlamıyorum elemanların kurtuluş sahnelerine, böyle yapmaktansa ilk kısma sığdırabilselerdi ( ki çok rahat sığardı) 10 kat daha iyi bölüm olurdu, son 1 dk haric hepsi cok sıkıcı. Tamam anladık elemanlar hoş artist karizmatik ama durmadan teasing yapmanın bir anlamı hiç yok. paso karizmatik duruşlar, imalı bakışlar tebessümler. Hayır naruto ve bleachle kıyaslanınca 10 da biri hiç birşey demiyorum ama bu eleştiriyi sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İstediğin ülkenin kralı olabilirsin ama 1 tane korsanlar kralı yeter. Ne kadar yavaş ilerlerse ilerlesin, memnunum. O 1 dakikalık aksiyon bile kesiyor beni. Luffy gerçekten değişmiş, davranış olarak. Ama hala '' sana istediğin kadar et vereceğim'' dendiğinde '' tamam, ne olursa yaparım.'' diyecek kadar garip bir adam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

k9wg2o.jpg

One piece 555 , kaldığımız yerden devam ikinci elli bin yeni tekniklerle hallediliyor.Çok ayrıntı olmasa da yormadan eğlendiriyor bu seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Luffy son bölümde döktürdü resmen. Dokunamıyor Hordy kendisine. Gemi o zaman gelene kadar kullanılmamalı demişti kral. O zamandan bahsettiği bence yüzeye göç, ama bekleyip göreceğiz. Gemiyi nasıl durduracaklar onu da merak ediyorum doğrusu. Gayet güzel ilerliyor şuan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

One Piece 506 İyi bölümdü son zamanlarda baya sıkılmıştım 3-4 bölüm seyretmeyip direk bu bölümü seyredince keyifli oldu.Tayfa iyice yeteneklerini gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

566 ıncı bölüm on numaraya hasta oldum ilk defa nefret ediyordum animeden soğumuştum ama luffy nin kararlılığı beni hayata geri döndürdü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son bölüm gerçekten tüm olayı tek bölümde bitirdi 10 bölüm içinde balık adama adası ile ilgili herşey bitmiş olur. Yeni bir adaya giderler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sawaştan sonra 566'ıncı bölüme kadar one piece'den soğudum nefret ettim resmen. ama bu 566'ıncı bölüm resmen beni geri döndürdü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aklıma takıldı size de sorayım, bu gemiye her vurduklarında tahtalardan su fıkırıyordu, size de çok saçma gelmedi mi, sonuçta gemi baloncukla kaplı su filan çıkmaması gerekmez miydi ya da ben mi bir şey kaçırıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaçırdığın nokta şu ki gemi suyun içinde olduğundan iç kısmının suyla dolu olması. Her ne kadar balonla dışarıya hava sağlanmış olsada içerisi için ekstra birşey yapılmadı. Yoksa zaten balonun içindeki hava suda yükselip gemiyi taşırdı bence. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hordy yenilmiş olsa da Luffy' nin Elephant Gatling Gun saldırısı durmuyor. Ya bir şey planlıyor devam ederken ya da kontrolünü kaybetti. Gelecek bölümde belli olur.

Ama bu bölüm baya iyiydi, Chopper o modda konayaro, bakayaro moduna girmemeli. Brook ise her zamanki gibi, ayrı bir dünyada yaşıyor. ''Uzaklardaki ölüler diyarından gelen kan dondurucu rüzgar, ne olur es de birkaç eteği havalandır. ''

Bu bölümde heyecanlandım sonunda. Gelecek bölümleri ve diğer adayı merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lufy gemiyi yok etme amaçlı olrak kullanıyor o saldırıyı bence ama benim en çok merak ettiğim redhawk gatling yapacak mı? Yada giant redhawk gatling yaparsa nasıl olur. Bence bunlar ileride ki düşmanları yenmek için final saldırıları olacak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gemiyi yok etme demişti Shirohoshi, Kral ve prensler. Yok edeceğini sanmıyorum. Bir şekilde durdurmaya mı çalışıyor bilmiyorum. Gerçi yeni Luffy ne yapar kestiremiyorum tam ve böylesi daha güzel oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölümle birlikte aksiyon sahnelerine biraz veda edeceğiz. Balık adam adasında 3-4 bölüm daha durulur bana göre, ondan sonra yeni maceralara yelken açarız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bölümdü:) Bölüm sonunda da Jinbei'yi tayfaya davet ediyor. Artık katılırmı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

570

Bu bölümde takıldığım olay Karasakalın meyve kullanıcılarını avladığı. Adamın 2 meyve kullanabileceğini düşünüyordum ama adam diğer meyve kullanıcılarını da avlıyormuş. Zamanı gelince ona karşı nasıl savaşacaklar merak ediyorum.

Güldüren diğer bir olay ise Chopper' ın eyvah, başım dertte demesi :)

Gelecek bölümde Big Mam ile ilgili bir şeyler göreceğiz gibi geliyor. Gelecek bölümü beklemek kalıyor bize artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?