Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemizdeki son durum hakkında açıklama

bedifeci

Önerilen İletiler

Kesinlikle gerek yok diğer mobil cihazlarda site çok kasıyor o eklenti yüzünden. Ayrıca gereksiz bir eklenti. O bunu beğendi o şunu beğendi bu eklentinin siteyi daha sessiz bir ortam kıldığınada inanıyorum adam yorum yazıcağına beğeniyor sadece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 48
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• DevilRanger

7

• Retsamllort

7

• Shiniori

6

• fishéyé

4

Retsamllort Japonlar haricinde beni bu kadar şaşırtan ilk kişisin. Yemin ediyorum beğen butonu olsaydı beğenecektim. :D

Dur bir deneyeyim. Hatta beğen butonu isteyenler iyi takip etsin. Manuel beğen butonu. Başka yerde parayla, bende bedava.

Kesinlikle gerek yok diğer mobil cihazlarda site çok kasıyor o eklenti yüzünden. Ayrıca gereksiz bir eklenti. O bunu beğendi o şunu beğendi bu eklentinin siteyi daha sessiz bir ortam kıldığınada inanıyorum adam yorum yazıcağına beğeniyor sadece.
Aequitas bunu beğendi. scaled.php?server=705&filename=likebuttonk.jpg&res=landing

Ve retsamllort'a bildiri gönderiyoruz. Profilini ziyaret edelim keratanın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğen butonuna bence de gerek yok phbb de kasmıyor ama v Bulletin'de kasıyor olmalı çünkü site baya hızlanmış geri gelmesin diyenlerdenim onun kaldırılmasının hızda bir etkisi var mı bilmiyorum ama zaten kişiler yazısında beğendiğini ve fazlasını belirtiyor gerek var mı?Pufff...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Aequitas

Mesajını ben de bağendim benide yaz :D

Keşke beğeni butonu kalkmadan önce üyeler arasında oylamaya sunulsaydı :) Bence forumu daha eylenceli ve güzel kılıyordu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğeni konusu biraz fazla uzatıldı sanki. Olsa da olmasa da bir şey değişmiyor benim için. Birileri beğensin diye yazmıyorum sonuçta yorumlarımı. İstediğim için yazıyorum. Hem siteyi yavaşlatıyormuş sanırım. Site yavaşlayacağına böyle olsun daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiçbir Şekilde Beğen butonuna gerek yok,Gelmemesini umuyorum.Forumu çok daha Sessizleştiriyor, üye o mesaja katıldığını belirtip kendindende birşeyler katarak mesaj yazacağına beğene basıp geçiyor,Haliyle üye artık ihtiyacı olmadan mesaj yazmamaya alışıyor forum ölüyor.Hiç gerek yok mesaj yazmak 1 dakika bile sürmüyor üşenmeyin forum canlansın biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğen butonunu isteyenleri anlayabiliyorum şu an AkuTan'ı beğenmek istedim ya cidden böyle bir güdü oluştu ayrıca o butonun sihirli bir özelliği var biliyonuz mu siz onu h54 Gel de çık işin içinden olsun mu olmasın mı hadi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sitemler iyi :D ama unuttugunuz bir sey var arkadaslar son host faciasindan sonra guvenilir ve saglam bir host a gecmek icin 1 aylik deneme surecine girmistik.. malum yonetimdeki ve teknik islerle ilgilenen arkadaslar bu host ve site islerinden anlamiyor.. anlayan kiside bulmak zor bulsak bile sorun oluyor kisilik bozuklugu olan insanlarla ugrasiyoruz.. sozu acilmisken yeniden yazalim vbulletinden anlayan guvenilir kisi yada kisiler araniyor (tema yapabilecek ve sisteme soyle bir check up yapabilecek) :)))..

kisaca begen olayi simdilik olmayacak su host isini halledelim sonrasinda her zaman oldugu gibi ailemizin istediklerini yerine getirmeye calisacagiz..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu bir eklenti değil o yüzden siteyi asla ve asla kasmaz.

Beğen butonuna bence de gerek yok phbb de kasmıyor ama v Bulletin'de kasıyor olmalı çünkü site baya hızlanmış geri gelmesin diyenlerdenim onun kaldırılmasının hızda bir etkisi var mı bilmiyorum ama zaten kişiler yazısında beğendiğini ve fazlasını belirtiyor gerek var mı?Pufff...

phbb de kasmıyor vb de kasıyor demişsin. ( orda dur bakalım yukarıdaki mesajıma bak beğen butonu eklenti degildir sadece ufak bir koddur o yüzden lafını geri al :D ) sitenin yawaşlaması beğen butonuyla alakası yok bilgin olsun :D

Beğeni konusu biraz fazla uzatıldı sanki. Olsa da olmasa da bir şey değişmiyor benim için. Birileri beğensin diye yazmıyorum sonuçta yorumlarımı. İstediğim için yazıyorum. Hem siteyi yavaşlatıyormuş sanırım. Site yavaşlayacağına böyle olsun daha iyi.

siteyi yavaşlatmıyor arkadaşım bilgin olsun.

sitemler iyi :D ama unuttugunuz bir sey var arkadaslar son host faciasindan sonra guvenilir ve saglam bir host a gecmek icin 1 aylik deneme surecine girmistik.. malum yonetimdeki ve teknik islerle ilgilenen arkadaslar bu host ve site islerinden anlamiyor.. anlayan kiside bulmak zor bulsak bile sorun oluyor kisilik bozuklugu olan insanlarla ugrasiyoruz.. sozu acilmisken yeniden yazalim vbulletinden anlayan guvenilir kisi yada kisiler araniyor (tema yapabilecek ve sisteme soyle bir check up yapabilecek) :)))..

kisaca begen olayi simdilik olmayacak su host isini halledelim sonrasinda her zaman oldugu gibi ailemizin istediklerini yerine getirmeye calisacagiz..

saygilar...

vbulletinden anlarım güvenilirim ama yetki istemem kendi sitem olduğu için başka sitede görev almaya gerek duymuyorum :D ama sizi yönlendiririm siz yaparsınız bir sorun olduğunda danışabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım nede olsa amt ailesindenim sonuçta hep beraber güzel günlere :)

bu arada sölemeden geçemicem akutan ve serkan imzalarınız çok büyük mod yada yöneticilere sesleniyorum imza sınırı koyun bune ya gözümü alıyo resimler :D hele o akutan ın imzası ne öyle gülme krizi yaşıyorum şuan :D:D:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@shiniori

1. Olarak bu kadar yazıyı tek bir cevapta yazabilirsin. Post mu kasıyorsun?

2. Olarak eklenti değilse nedir?

3. Telefonda(java), ipad(ios) de ve android işletim sistemli cihazlarda gir bakalım kasıyor mu kasmıyor mu?

4. O kadar yazı yazdık tek kasma kısmını almışsınız bayım, Tebrikler!

5.Sitedekileri zombi yapan bir eklenti.

6. hadi diyelim ki benim fikrime katılmadınız yaptınız e o zaman beğenmedi seçeneğinide ekleyin öyle daha adaletli olur. (gerçi bu like eklentisini savunan kimse istemez, egolarına zarar verir.)

facebook-dislike-button.jpg

Son olarak Spawn_THe Undead'e askenden selamlar olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. olarak bu kadar yazıyı tek bir cevapta yazabilirsin. Post mu kasıyorsun?

2. olarak eklenti değilse nedir?

3. Telefonda(java), ipad(ios) de ve android işletim sistemli cihazlarda gir bakalım kasıyor mu kasmıyor mu?

4. O kadar yazı yazdık tek kasma kısmını almışsınız bayım, Tebrikler!

5.Sitedekileri zombi yapan bir eklenti.

6. hadi diyelim ki benim fikrime katılmadınız yaptınız e o zaman beğenmedi seçeneğinide ekleyin öyle daha adaletli olur. (gerçi bu like eklentisini savunan kimse istemez, egolarına zarar verir.)

facebook-dislike-button.jpg

Son olarak Spawn_THe Undead'e askenden selamlar olsun.

1 inci sorun çok saçma geldi. :D ayrı ayrı yazmak istedim ne var bunda :)

2 inci sorun cevabı sadece ufak bir kod eklenti değil. :D

3 üncü sorun cevabı telden girersen azda olsa kasma yapar ama pc den girersen bırak kasmayı hissetmezsin bile :D

4 üncü sorunda saçma geldi bana :D

5 inci sorun cevabı gene söylüyorum eklenti değil ufak bir kod.

6 ıncı sorun cevabı beğenmedi seçeneği koysalar sevinirim hem beğendiklerimiz hem beğenmediklerimiz olur bunu gayet normal karşılıyorum.

ve en önemlisi vbulletin tecrüben yoksa benimle bu konu hakkında tartışmanı istemem :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

phbb de kasmıyor vb de kasıyor demişsin. ( orda dur bakalım yukarıdaki mesajıma bak beğen butonu eklenti degildir sadece ufak bir koddur o yüzden lafını geri al :D ) sitenin yawaşlaması beğen butonuyla alakası yok bilgin olsun :D

Evet zaten bilmiyorum dedim bu sitede sorun yaşadığını düşünmüştüm evet doğrudur, ya istemeyenler var ama güzel bir eklenti benim içinde fark etmiyor olmazsa sorun olmaz görünüşe bakılırsa kıskançlık krizine girenler var dislike butonu isityorlar baksana başka bir forumda ben de bunun olmasını dile getirmiştim :) Çünkü artık beğen butonsuz forum yok gibi bişey bir de bu var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 inci sorun çok saçma geldi. :D ayrı ayrı yazmak istedim ne var bunda :)

2 inci sorun cevabı sadece ufak bir kod eklenti değil. :D

3 üncü sorun cevabı telden girersen azda olsa kasma yapar ama pc den girersen bırak kasmayı hissetmezsin bile :D

4 üncü sorunda saçma geldi bana :D

5 inci sorun cevabı gene söylüyorum eklenti değil ufak bir kod.

6 ıncı sorun cevabı beğenmedi seçeneği koysalar sevinirim hem beğendiklerimiz hem beğenmediklerimiz olur bunu gayet normal karşılıyorum.

ve en önemlisi vbulletin tecrüben yoksa benimle bu konu hakkında tartışmanı istemem :)

Benimde 1. soruya cevabın saçma geldi açıklamaya gerek duymuyorum zaten anlayamazsınız.

2. soruya cavabında ufak bir kod demişsin onu siteye eklemiyor musun? adı üstünde Ek-Len-Ti

3. Telden girince yada ipad den girince diğer sitelerde yapmıyor bayım.

4.Neyi saçmadır acaba? Doğru yalansa ispatlayın!

5. soruya cevabı demişsin ancak ortada bir soru yok. Bir kontrol et bakalım sonunda soru işareti var mı? Cevap diye söylediğin şeyde sapma ve konunun dışında ben orda forumu öldürü üyeleri zombi yapar diyorum siz yine eklentiye takılmışsınız.

Bu arada bu sitedekilerin hepsinde 50mbit internet yok Bunun hakkında tartışacaksan bunuda göz önünde bulundurmanı isterim.

Bu arada madem bu kadar Vbulletin bilginiz var bu kadar bilgelik taslıyorsun neden AMT ye yardımcı olmuyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hahaha akşam akşam çok güldürdün beni allah iyiliğini versin bu kadarda agresif olunmazki canım bu arada eklentiyle - kod arasında büyük bir fark var girme oralara lütfen :D

amt konusuna gelince amt'yi yakından takip ediyorum ama asla gerekmedikçe konulara ve mesajlara yazı yazmıyorum sadece uzaktan gözlemliyorum bugüne kadar yardımcı olan arkadaşları takip ettim. ben ortaya çıkıpta hemen adminlik alıp tam yetki alıpta nara çekmem ben teklifimi zamanında bedifeci ye iletmiştim cevap gelmeyince vazgeçtim sonradan cevap geldi bana bend kabul etmedim ama herhangi bir sıkıntıda bana öm den ulaşabilirler vb konusunda yardımımı asla esirgemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hahaha akşam akşam çok güldürdün beni allah iyiliğini versin bu kadarda agresif olunmazki canım bu arada eklentiyle - kod arasında büyük bir fark var girme oralara lütfen :D

amt konusuna gelince amt'yi yakından takip ediyorum ama asla gerekmedikçe konulara ve mesajlara yazı yazmıyorum sadece uzaktan gözlemliyorum bugüne kadar yardımcı olan arkadaşları takip ettim. ben ortaya çıkıpta hemen adminlik alıp tam yetki alıpta nara çekmem ben teklifimi zamanında bedifeci ye iletmiştim cevap gelmeyince vazgeçtim sonradan cevap geldi bana bend kabul etmedim ama herhangi bir sıkıntıda bana öm den ulaşabilirler vb konusunda yardımımı asla esirgemem.

lightyagamilaughing.gif

Whahaha çok güldüm akşam akşam sen beni güldür allahda seni güldürsün bay şiniori

Yani bu kadarda .....(küfür değil, şimdi bunuda hemen agresiflik olarak yargılama) neyse burda kullanmıyım o kelimeyi konu gittikçe uzar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sakin olun beyler.Olayı kişiselleştirmeyin , başlığa uyum sağlayın.Keyfinize bakın.:P Ne derler huylu huyundan vazgeçmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahhh Shiniori-sama ve bedifeci-sama beğeni butonu olsa vallaha beğenirdim şu anki mesajlarınızı :D Bu arada anti beğeni butonuda oldukça iyi fikir bence :D Neyse küçük bir şey için bu kadar kavgaya gerek yok sakinleşelim biraz :) Bu arada Retsamllort-sama egodur falan bu işleri bırakın lütfen farkında değilsin belki ama hafiften hafiften hakaretlere maruz kaldık burada. Like butonunu geri istememizin nedeni egomuzu tatmin etmek için değil siteye güzel bi eğlence kattığı içindi ;) Ayrıca kendi adıma konuşayım ben genelde bi mesajı beğenip beğeni butonuna bastıktan sonra arkasından mesaj da atıyorum . Ayrıca bana kalırsa bu buton gereksiz yere atılacak olan mesajlarıda engelliyor ^^ Foruma atılan mesajlar az olsada öz oluyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Before

Aynen Ego tatmini için süper oluyordu6t43w :ssok:Art niyet olmayan mesajınız için teşekkürler . . . :cicekq:

Not: İfadeler Another animesinin ilk bölümünü izleyip etkilendiğim için koydum hiç bir art niyetim yoktur.

And after

Ahhh Shiniori-sama ve bedifeci-sama beğeni butonu olsa vallaha beğenirdim şu anki mesajlarınızı :D Bu arada anti beğeni butonuda oldukça iyi fikir bence :D Neyse küçük bir şey için bu kadar kavgaya gerek yok sakinleşelim biraz :) Bu arada Retsamllort-sama egodur falan bu işleri bırakın lütfen farkında değilsin belki ama hafiften hafiften hakaretlere maruz kaldık burada. Like butonunu geri istememizin nedeni egomuzu tatmin etmek için değil siteye güzel bi eğlence kattığı içindi ;) Ayrıca kendi adıma konuşayım ben genelde bi mesajı beğenip beğeni butonuna bastıktan sonra arkasından mesaj da atıyorum . Ayrıca bana kalırsa bu buton gereksiz yere atılacak olan mesajlarıda engelliyor ^^ Foruma atılan mesajlar az olsada öz oluyor :D

No comment.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Of of of...

Sitedeki şu deneme süresi bittikten sonra eğer olursa beğen butonu için anket yapalım bence. İsteyen var, istemeyen var. Herkes kendi ihtiyacına yönelik fikir beyan ediyor. Kimse bir başkasını, fikrini söyledi diye topa tutmasın.

Ayrıca, beğen butonunu burada gereksiz bulan ama ciddi başlıklarda gereksiz mesaj kasan insanların bunları söylemeye yüzü var mı merak ediyorum?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Forumu cep telefonundan açan kişi sayısı ne kadar acaba, yada sadece telefondan giriş yapan

+1 Özz bencede anket yapılmalı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Before

Aynen Ego tatmini için süper oluyordu6t43w :ssok:Art niyet olmayan mesajınız için teşekkürler . . . :cicekq:

Not: İfadeler Another animesinin ilk bölümünü izleyip etkilendiğim için koydum hiç bir art niyetim yoktur.

And after

No comment.

Art niyet hissettiğim mesajınızdan sonra ilk sözümün yanına koyduğum ifadeler ne demek istediğimi anlatır sanmıştım ama . . . Olmamış sanırım.

"Yani diyorsun ki ego tatmini için mükemmeldi. Madem öyle git feysbukta şansını dene ondadavar beğen seçeneği.

Not:Bu yazıda hiç bir art niyet yoktur. "

Pardon ama kim olsa kendisine böyle bişi dendiğinde mesajda bir art niyet hisseder. Altına attığınız notlada sanki dalga geçmişsiniz . . . Ayrıca söyleyiş biçiminizle feysbukta denemek isteseydim şansımı bu siteye zaten baştan hiç üye olmaz internette bazı kişilerin yaptığı gibi aptal özlü sözler bulur kopyala yapıştır yapar veya bir tane troll sayfası açar beğeni toplardım. Ama belliki burada bir ego tatminliğinden dolayı değilim buradaki forum ve anime ortamını sevdiğim için buradayım.

Not: Basit bir beğeni butonu için bu kadar şey yazdırdın bize yaaa tebrikler. Tabiki bu mesajda hiç bir art niyet yok . . .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sitemizin temasi akilli telefon browserlari icin uygun degildir ancak ileride akilli telefonlar icin ozel bir tema yapilabilir (bence gereksiz ama boyle bir sansimiz var)..

begeni butonu deneme sureci gecene kadar olmayacak.. begeni olayi seo nun bir parcasiydi ve hostu cok kastigi icin kapattik..

suanda bile begen olayini acabiliriz ama site kapanir tercih sizin acalim mi? acmayalim mi?

site hakkindaki son durum bilgilerini iceren bir baslik nasil olduda istek ve sikayet basligina dondu bilmiyorum ama yonetimdeki arkdaslarin artik buna bir dur demesi gerekiyor..

konu kilitlensin son bilgileri yonetici arkadaslar konu kilitliyken bile yazip bize duyurabilir..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?