Jump to content
  • Kayıt Ol

En Son Hangi Anime(leri) İzlediniz?

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Artık sayfa sayısı aşırı fazla olan başlıkları kilitleyip yeniden açıyoruz.Sayfa sayısı yine belli bir seviyeye geldiğinde bu başlıkta kilitlenecektir. Kimsenin yüzlerce sayfa içinde binlerce yorumu tek tek okuyacağını sanmıyorum.

Buyrun buradan devam edin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Outs 22

Gayet güzel gidiyor. Bir beyzbol animesinden bu kadar zevk alacağımı tahmin etmezdim. Son 3 bölüm kaldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rurouni-Kenshi-Shin-Kyoto-Hen.jpg

Rurouni Kenshin Shin Kyoto-Hen OVA 1. bölüm

Giriş yapıldı artık diğer bölümlerini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lupin III – Mine Fujiko to Iu Onna Episode 1

ule ulelupin serisine mi el atsak her türlü güzelleme var animede,çizimler eski ama olsun:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits 01- Güzel bir seriye el attım anlaşılan. Very nice. . .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits- 05

- Chi,tanamu.

+ Hideki, figto.

- Yosha.

Gayet eğlenceli bir seriymiş. Daha fazla geç kalmadan başlamam iyi olmuş. Hideki ne yaparsa Chi de onu yapıyor bir de baya gülünç bir durum ortaya çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

planetes 1-2

Daha yeni başladım, ilginç olacak gibi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19467-1220749031291_large.jpg

Overman King Gainer OP King Gainer Over! (Creditless) - YouTube

Overman King Gainer

Bana daha ziyade Turn A Gundam'ın bir alterasyonu gibi geldi ama ondan daha fazlası olarak da düşünülebilir. Bir Gundam değil, zaten öyle olmaya da çalışmıyor. Bunun yerine olası çevresel felaketler ve merkezi şirketlerin insanları kontrol altında tutma çabası gibi yönetmenin önceki işlerinde pek odaklanamadığı elementlere eğilmeye çalıştığı farkediliyor. Bir Tomino klasiği olarak konuya bodoslama girilmesinden dolayı başlarda dikkatli izlemeniz lazım yoksa ilk bölümleri baştan izlemek zorunda kalabilirsiniz. Yönetmenin kendini tekrarlamama çabası olarak takdir edilesi öte yandan (Brain Powerd'de olduğu üzere) yanlış anlaşılmalara ve önyargılara açık olduğunu da farkettiğim bir çalışma özetle.

8/10

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rurouni Kenshin Shin Kyoto-Hen 01

Özlediğimiz anime geri döndü diye sevinerek izlemiştim.Ancak ilk bölüm epey vasattı..O büyük savaşların olacağı 2.bölümün daha iyi olmasını umuyorum..

Beybalde Metal Figh 1-25

Özlemişim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saint Seiya Omega 1-2-3-4 begendim ,özelikle açılış parçası baya havalı.

Fate Zero 17 alttan oymalar başladı ,aksiyon yoktu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beelzebub 1-2 bu animede fate stay night ve pikachu'ya gönderme vaaaar eğlenceli bebek sanki pikachu gibi tepkiler veriyor :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece 520-537 arası

Komedi sahneleri izliyorum sanki artık sırf. Bir Sanji bir Zoro izlettiriyor artık sadece seriyi. Eski zamanları özlüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

samurai champloo yu izliyorum çok güzel bi anime baş karakter luffyle zoronun birleşiminden oluşmuş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kyou Kara Maou / 12-13-14-15 = Eğlenceliydi, özensiz animasyon ve çizimler bazen göze batıyor ama bu her seride var, Gwendel karakterine hayran kaldım :002:

Puppet Master Sakon / 1 = (Japonca ismini yazmak isterdim : ) Korku moduna girmek için inanılmaz bir seçim çok gerildim ve atmosferini beğendim diyebilirim kuklalar falan bitiş jeneriği çok etkileyici hala gözümün önünde, bu kızıl saçlı kukla chucky'i anımsatıyor ama japonlar Hollywood'dan daha iyi diye düşündürüyor yani sanki bir kült korku filmi serisinin çok aranıp da elede edilemeyecek bir devam filmini izliyorum havası oluştu...

Beelzebub / 4 = Ne diyebilirim ki sanatın iyimser bakış açısını görüyoruz bu bölümün her karasinde çiş içmek istiyorum ryrytryyr

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Berserk Ougon Jidaihen I: Haou no Tamago

Çok fazla bilgisayar destekli animasyon olması filmin kalitesini bana göre düşürmüş. Uzak planlarda hadi bi nevi kabul ettiğim bu durum sıklıkla yakın planda da vardı ve kütük gibi karakter animasyonuna sebep olmuş. Olabildiğince mangaya sadık kalmış bazı kısımlar haricinde. Griffith'e sanki çok daha önem verilmiş gibiydi mangadaki gibi çok güzel çizilmişti. Film süresinin kısa olması da olayların çabuk işlenmesine sebep olmuş. Kısaca ortalamanın biraz üzerinde bir film olmuş diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Asla izlemeyeceğim dediğim bir animeye baktım bu gün , Toradora izledim ve açıkçası hoşuma gitti denilebilir..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Puppet Master Sakon / 10-11-12-13-14-15 = 11. bölümden itibaren artık animax yazısından kurtuldum ve mp4 formatında fansub'ı yapılmış şansım varmış baya fark oldu hani avi'de renkler aşırı parlaktı gözüm rakhatladı sanki çakıllı yoldan asfalt yola girmiş gibi rahatladım neyse karakterler ve çizim, animasyon iyi, konusunu ve karakterlerini çok sevdim hikayelerin sonunun nasıl biteceğini tahmin edebiliyorsunuz ama zaten serinin böyle bir kaygısı yok yani kimin katil olduğunu biliyordum demeniz seriyi kötü olarak nitelemenize izin vermiyor daha çok sunuş şekliyle ilgilendikleri açık diğer dedektif animelerini biliyorum örneğin daha yeni Spiral'a başlamıştım kıyaslama şansım oldu ondan daha iyi bir dedektiflik türünde anime serisi olduğunu düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zetman 3-4

Mangasını okuyanların yerden yere vurduğu anime olmasına rağmen ben severek izliyorum.Aksiyon sahnelerini, görselliği ben beğendim.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nurarihyon no Mago ya başladım.

:) ilk sezonu bitti 2. sezonu kaldı. :)

Normalde epey aramış bulamamıştım bu sitede buldum. :) Beklediğimden de güzel bir anime Nurarihyon no Mago :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?