Jump to content
  • Kayıt Ol

Sunucu/hosting için desteğinizi bekliyoruz.

bedifeci

Önerilen İletiler

üç-beş kuruşta ben yatırdım açıklama kısmına ekimci yazdım.

paypal hesabı verebilirseniz bir miktar daha yatırabilirim.

bedifeci ninde söylediği gibi genelde amt ekibi katkıda bulunmuş.bizlerin anime seyretmesi için çeviriydi,uploaddı vs yeterince emek harcıyor,üstüne birde para veriyorlar.bu destek başlığını görüp hiç sayfayı bile açmayan,açıpta aman banane bide paramı verecem diyenlerin yüzleri kızarıyor mu merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 63
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

10

• bedifeci

8

• werboten

4

• antioksidan

3

askere gidecek olmasam bende üç beş bir katkımın olasını isterdim. inş. askerden geldikten sonra bir katkıda bulunmak isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sitemiz ayakta olup sizlere hitmet vermeye devem ettiği sürece desteğinizi bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonuçta her gün bir şeyler indiriyorum ve japonca falan bilmediğim için bi katkım olmuyor, elbette destek olmak isterim :)

Bu desteği nasıl size ulaştıracağımı pek anlayamadım açıkçası yardımcı olur musunuz? Yani Ptt şubesine gittim diyelim ne yapcam?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonuçta her gün bir şeyler indiriyorum ve japonca falan bilmediğim için bi katkım olmuyor, elbette destek olmak isterim :)

Bu desteği nasıl size ulaştıracağımı pek anlayamadım açıkçası yardımcı olur musunuz? Yani Ptt şubesine gittim diyelim ne yapcam?

Burada yazılı adrese gönlünüzden ne kopuyorsa bağışta bulunabilirsin.Bu numaralı hesaba para yatırmak istiyorum diyeceksin.

Celal Öztürk

Ziraat Bankası Hekimhan/Malatya

İban No: TR320001000295298329675001

Hesap No:0295 29832967 5001

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Beyler bedifeci ile konuştum, 100 tl ve üzeri yardım gönderenler istediği üyenin seksi pozlarına sahip olabilecek. Bu fırsat kaçmaz.

Up up up.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okan bak seninkini yollarım :011: işin espirisi şu ana kadar destek çıkanlar için teşekkürler sitenin ala adını iki yıl uzattık.Sunucu bir , bir yıl ,pakete göre iki yıl idare edebiliriz korkumuz trafigin artması böyle durumda eldeki bağış miktarının yetmemesi.Bağış mikarı ve kimlerin destekeldiği ilk sayfada yazıyor Chobits arkadaşımız da güncelleme yapıyordur.Maddi işlere ben bakmıyorum bu mesele sıkıyor insanı.Özelikle çalışmalarımızdan faydalanan tayfadan destek bekliyorduk ama yeterli desteği göremedik.Özelilkle ekibin fedakarlıkları ile bir yılımızı kurtardık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaman geçtimi halen yollayabiliyorsak ben yine yollarım.. 30 daha işler....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Destek Amaçlı Söylüyorum Belki Yardımı Dokunur

Knight Online Siteleri için uygun Hostingler Var Yıllık ücreti iyi Alanları Dahil En büyük Hostingler Knight Online siteleri Barındırıyor İsterseniz Önerebilirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bende yardımcı olmaya çalıştım bir ara hesaplara bakarsın

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Misafir
Konu kilitli olduğu için cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?