Jump to content
  • Kayıt Ol

Yarım Kalan Fansub ve Altyazı Çalışmaları

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Başlığın amacı yıllardır süre gelen anime altyazı çalışmalarının önemli bir kısmının yarım kalması sonucu çevirilmeyi bekleyen bu tarz serileri burada paylaşmak.Kimseyi çevirin diye yada neden yarım kaldı diye eleştirmiyoruz.Bunun pek çok nedeni var.Amaç belki buradaki çalışmaların bir kısmının tamamlanmasını sağlamak.Başlığa yarım kalmış serileri aşağı şekilde eklerseniz.Ben yada başka bir yönetici arkadaşım ilk mesaja ekler.Sitemizde de bizim başlamış olduğumuz ama bu şekilde yarım kalmış 5-6 kadar seride mevcut.Başlığa yazılan serilerden çevirilen yada biz devam ediyoruz diyen varsa hemen kaldırılacaktır.

[fieldset=Yarım Kalan Animeler]

Kimikiss Pure Rouge(22/24)

Persona: Trinity Soul (11/26)

Touch (10/101)

Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor (3/25)

Starry☆Sky (6/26)

Kobato. (18/24)

Innocent Venus (5/12)

Card Captor Sakura (20/70)

Gilgamesh (12/26)

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2009 (2/14)

Eyeshield 21 (91/145)

Hayate the Combat Butler! (19 / 52)

Dear Boys (11/26)

Buzzer Beater (2/13)

Ashita no Joe (2/79)

Flag (1/13)

Ranma ½ (4/161)

Golgo 13 (2/50)

Aquarion Evol 3/26

The Law Of Ueki 18/51

Kiba 07/51

R.O.D the TV 06/26

Shangri-La 02/24

Charady no Joke na Mainichi 26/365

Battle Programmer Shirase 10/15

Kareshi Kanojo no Jijyou07/26

Sôsei no Aquarion 06/26

The SoulTaker 08/13

SpeedGrapher 11/24

Scryed 06/26

Kamichu 02/12

Mirage Of Blaze 03/13

Konjiki No Gash Bell!! 06/150

Argento Soma 01/25

Amaenaidayo

Girls bravo

İnukami

Mouse

Panty stocking with garterbelt

Code Breaker

[/fieldset]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 52
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

6

• CloudT

5

• CHOBiTS

4

• betten

4

Lucky☆Star (18/24) [Divxplanet]

Ah! My Goddess (19/26) [Divxplanet]

The Melancholy of Haruhi Suzumiya (2/14) [Divxplanet]

Eyeshield 21 (91/145) [soutenSubs, askıya almış. Yazın devam edecekler diye duydum ama emin değilim. Kesin bilgisi olan vars bu animeyi listeden silebilirsiniz.]

Özellikle Lucky Star ve The Melancholy of Haruhi Suzumiya animelerinin devamını dilerdim. Fansub arşive katmayı çok istediğim serilerdir fakat malesef yarım bırakıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar yaptığım şekilde eklerseniz.tüm anime sitelerini takip eden biri değilim ben bildiğimi yazdım.Sizde hangi bölümde kaldıklarını ve devam etmediğinden kesin eminseniz ekleyelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her ne kadar 19 dan sonrası filler olsa bile güzel bir seriydi bana göre. Böyle parodi yapımlarda filler olsa bile farketmeyeceğini düşünüyorum. Umarım devamı çevrilir.

Eksikleri düzelttim. ^-^

Hangi sitede çevrilmiş onu yazarsanız daha iyi olur. Misal Lucky Star divxplanette var.

Lucky Star Diğerleri nerede var bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tegami Bachi uzun süredir bekleyen bir seriydi fakat Fudy arkadaşımız sonunda boşa çıktı temmuzdan itibaren devam eder.Lucky Star serisinide Sylar_54 çeviriyordu.Yakında bir haber verir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uzun zamandır pc'imde duruyordu altyazılar paylaşmadım hiç celal'ın konusunu görünce paylaşmak istedim. ah my goddess sezon 1 in tüm altyazıları eklentiye ekledim mod yada yönetici arkadaşlar gerekli bölüme altyazıları taşır.

Not: 2 inci sezon 17 bölüme kadar altyazısı var bittiği zaman onuda paylaşıcam.

keşke AKK çıkmasaydı sitedeki tüm animelerin rawlarını sizinle paylaşabilseydim :(

Ah My Goddess TV 2005 1-26.rar

Ah My Goddess TV 2005 1-26.rar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde çok merak ettiğim bi seri var ancak sadece 2 bölüm izleyebildim..

Sket Dance (7/?)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde çok merak ettiğim bi seri var ancak sadece 2 bölüm izleyebildim..

Sket Dance (7/?)

Crows005 arkadaşımız anisekai fansuba devretti o seriyi.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beyzbol terimlerinden anlıyor olsaydım, Eyeshield 21'i çevirirdim. Spor animelerinden anlayan varsa ne olur şu animeyi çevirsin...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beyzbol terimlerinden anlıyor olsaydım, Eyeshield 21'i çevirirdim. Spor animelerinden anlayan varsa ne olur şu animeyi çevirsin...

Sanırım bir yanlış anlama var betten, o seri beyzbolla ilgili değil Amerikan Futbolu üzerine. :) Seriyi de sitenin adminlerinden biri olan Byrm'dan duyduğum kadarıyla SoutenSubs yaz tatilinde devam ettirecek, umarım alt yazılarını -diğer serilerde yaptıkları gibi- divx'de yayınlarlar. :D Böylesi güzel bir seriyi bir kez de Türkçe çevirisiyle izlemek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım bir yanlış anlama var betten, o seri beyzbolla ilgili değil Amerikan Futbolu üzerine. :) Seriyi de sitenin adminlerinden biri olan Byrm'dan duyduğum kadarıyla SoutenSubs yaz tatilinde devam ettirecek, umarım alt yazılarını -diğer serilerde yaptıkları gibi- divx'de yayınlarlar. :D Böylesi güzel bir seriyi bir kez de Türkçe çevirisiyle izlemek istiyorum.

Yanlış yazmışım :D

Edit: Hayate No Gotoku serisini çevirmeye karar verdim. Vakit kalırsa Suzumiya Haruhi No Yuutsu 2 serisini çevireceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Suzumiya Haruhi No Yuutsu 2 eray@gns ve Clouseover çevirmişti sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış yazmışım :D

Edit: Hayate No Gotoku serisini çevirmeye karar verdim. Vakit kalırsa Suzumiya Haruhi No Yuutsu 2 serisini çevireceğim.

Güzel haber. 2 seriyi de bekliyorum. Kolay gelsin şimdiden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Suzumiya Haruhi No Yuutsu 2 eray@gns ve Clouseover çevirmişti sanırım.

Neyse, ben de başka seriler üzerine yoğunlaşırım. Çok güzel yeni yaz animeleri çıkacakmış :bulqdum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni sezonda 4-5 tane güzel seri var yeni çıkacak betten, sana seçeriz onlardan merak etmesen ille çeviri yapacam diyorsan, yarım kalan projelerden birini çevir istersen.

Kimi Kiss Pure sevdiğim bir seri son 2 bölümünü ben çevirebilirim. Talibi yoksa?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sacred Seven Animesi Bitmisdi Suan Arsivimde Bulunuyor Fansub Olarak

Onu kaldırıyorum, animeshowtime yapmış fansubunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onu kaldırıyorum, animeshowtime yapmış fansubunu.

Evet Yapmisdi Lakin kapatildi Fansub Suan Linkleride Mevcut Degil Hic Bir yerde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?