Jump to content
  • Kayıt Ol

Yarım Kalan Fansub ve Altyazı Çalışmaları

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Innocent Venus tamamlansa cok sevınırım cok sevmıstım ancak devamı gelmemıstı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 52
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

6

• CloudT

5

• CHOBiTS

4

• betten

4

FLAG, Soukyuu no Fafner, Argento Soma'i çevirmeyi zaten düşünüyordum ama öncelikli olarak Himitsu: Top Secret'e girerim. Sorun olmaz. Gigamesh ve Ashita no Joe de ağırdan ağırdan sonrakilere eklenir, şık olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Kareshi Kanojo no Jijou'yu devam ettirebilecek arkadaş yok mu :qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Card captor sakura ve kobato nun devamını çeviren olursa çok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

prince of tennis animesinin serisini tamamlarmısınız uzun zamandır çevirisi durduruldu fansub olan site yok sanırım ilk seri 145 kadar var ondan sonrakini tamamlarsanız sevinirim 178 bölüm ilk seri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

"Xam'd: Lost Memories" serisine fansub olarak başladık ve seri bitecektir. Bir türlü bitmeyen bu serinin ızrarabı artık bitsin ve dün 1. bölümle birlikte bugün 2. bölüm bitti ve akşam üzeri siteye verilecek.

Yok hani ölür kalırsam, seri bitmezse o zaman tekrar eklenir. ^^

Bu seriden, sonra ya Haruhima Suziya serinin 2. sezonu yada Aquarion Evol serisi tamamlacak. Yarım kalan serileri bir an önce tamamlamak istiyoruz ama bakalım ne kadar sürecek.

Bizlere kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

amt sitesinde touch, ranma, Charady no Joke na Mainichi, Konjiki No Gash Bell bu 4 seriyi tek başına bitirecek çevirmen göremiyorum.

anca topluca bir seriye el atsalar anca o zaman belki die düşünüyorum. ama geri kalan kısa serileri tabiki çevirirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

amt sitesinde touch, ranma, Charady no Joke na Mainichi, Konjiki No Gash Bell bu 4 seriyi tek başına bitirecek çevirmen göremiyorum.

O 4 seri toplam kaç bölüm?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

700 küsür yapıyor, bunları amt'de değil, birçok fansubta çevirecek çevirmen yoktur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O 4 seri toplam kaç bölüm?

o 4 seriyi tek basına yapacak kimse yok sylar seni severim sayarım iyi bi cevirmensin ama o işe buluşacaksan severek yapmanı istiyorum ilerde sıkılıp yarım yaparsan çok kızarım ona göre :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yazıldı mı bilmiyorum ama amaenaidayo, he is my master , seitokai no ichizon, strike witches, girls bravo, c3 cube...

aklıma geldikçe eklerim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Azumanga diye bi anime vardı onun da çevirisi yarım kalmış. Epey yüksek puan almış aslında; umut verici bi seri.

Bi de karekano var. O da klişe shoujo kalıplarını yıkan çok güzel bir seriydi, izlemiştim ama tr çevirisi 6dan sonra yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kare Kano gerçekten çok iyi bir seridir. Azumanda ben çok sıkılmıştım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
bana altyazı gönderin. çevirem :D

Kaç aylıksın merak etmeye başladım.

Madem bu kadar ısrarcısın.

O halde;

Doreamon 1979 TV Koleksiyonunun 1. CD'si.

https://hotfile.com/dl/190322797/9cfc8ea/Doraemon.1979.CD1.DVDRip.NewMov.rar.html

Bunu çevirirsen sevinirim. Toplamda 9 CD ve hepsini tek başıma çevirmek zor geldi.

Madem çevirmen olacaksın, o halde yardımlarını bekliyorum.

Hadi göreyim seni.

Not: Her CD başına satır sayısı ortalama 1800.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bana altyazı gönderin. çevirem :D

Yaş kısmında yazan ''26'' yıl mı yoksa ay mı?:qsoruls:

Çeviri yapmak istiyorsanız, bu kadar istekliyseniz ve bahsettiğiniz programları kullanmayı biliyorsanız kafanıza göre bir tane anime çevirip bizimle paylaşabilirsiniz. Biz de ona neyin ne olduğunu görmüş oluruz.

Kapiş?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://divxplanet.com/sub/m/13251/Suzumiya-Haruhi-no-yutsu.html

Suzumiya Haruhi ilk sezonu çevirisi var. Kaldırabilirsiniz bence. ^_^

Seitokai no Ichizon'u 4 bölüm çevirip yarım bırakan kişi benim.

Neden bıraktığımı soracak olursanız, çalıştığım siteden altyazılarım sürekli çalınıyordu, bende bu işe bir "Dur!" demek amaçlı seriyi çevirmeyi bıraktım. Saygıyı haketmeyen insanlar yüzünden hayranları, izlemek isteyenleri yarıda bırakmayı bende istemem fakat elimden gelen birşey yok. Çalınacaksa hiç olmasın. ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He is my master, Strike witches ı kaldırabilirsiniz, onlar tamamlandı. Seitokai no ichizonu da kaldırabilirsiniz, oda hurdacı ve shinigamikhan tarafından devam ediliyor. Onun dışında Battle Programmer Shirase, inukami, mouse, panty stocking with garterbelt de çevirisi yarım kalan animeler arasında...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaş kısmında yazan ''26'' yıl mı yoksa ay mı?:qsoruls:

yaş değil. yanlışlıkla aceleden yazmış olabilirim. 454e tamam. bu sıralar yeni bir anime serisine başladım zaten. muhtemelen bugün yayınlarım. peki nereye yayınlayacağım. :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizin çevirileriniz kısmını kullanabilirsin muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Dün itibariyle tamamlanan " Xam'd: Lost Memories " serisi kaldırılabilir.

Yarım kalan serilerle paralel olarak hareket edilip, yavaş yavaş eritmeyi planlıyoruz. Bu yüzden, listeyi güncelleyebilirseniz sevinirim. Sonradan tamamlananlar yada çeşitli düzenlemeler getirilenler varsa onlar bir hizaya sokulursa ona göre projeler seçilip başlanacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Forumdaki Başlığı Geç Fark Ettim ve Görür Görmez Aklımda Olanları Yazayım Dedim.

"A Channel" Adlı Anime "http://heterophobiafansub.com/" Tarafından Tamamlanmıştır.

"Saint Seiya" Adlı Anime "http://www.anitoryum.com/site/" Tarafından Çevirisi En Baştan Başlanmıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?