Jump to content
  • Kayıt Ol

One Piece Manga

bLueeekun

Önerilen İletiler

Ara verilsedeyde çatlıcam verilmesede, benim için birşey değişmiyor :qateskes:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok pis spoiler yiyesim varda o yüzden buraya uğradım :). Time-skip ?:parla:En sevdiğim Sc-Fi tarzı One Piece de İyi gider bu tarz olaylar...Yoldayım bende yetişicem sizlere ama bu mangada Bleach gibi resimlere bakıp geçerek okunmuyoki :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bizim Luffy Golden Roger in oğlu dimi ...İlk bölümlerden beri aklımda hep bu varda :)...Standart Senaryo :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bizim Luffy Golden Roger in oğlu dimi ...İlk bölümlerden beri aklımda hep bu varda :)...Standart Senaryo :D.
Ace Gold D. Roger'ın oğlu, luffy asilerin lideri Monkey D. Dragon'un oğlu...
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler yesinde gaza gelir bol bol okur belki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ehm...28. ciltte sırtında halka takılı ve o halkada 4 adet Sharingan bulunan ve kendini tanrı sana bi şahıs var :)...Şaka biryana ama Bu sharingan faslı işarete sahip olanların hepsi kırık .Hangi mangada olursa olsun...Oda nın Naruto ya bir göndermesimi acep :D...Ha bu arada Monkey D.Dragon güzel spoiler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keşke o spoilerı yemeseydin. O spoilerı ilk öğrendiğinde çok güzel bir tat bırakıyordu manga :qtehlikeli:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Source: Apprentice

Verification: Pending

Translator: Aohige_AP

10/04/12(月) 11:33

581話 忍び寄る未来 扉絵 シャンクスとバギー

「海軍の勝利だ」の放送。

ハンコックはルフィーに追いつき、女ケ島へ。

そして戦争を見ていたルーキー達、キッド「新世界は四皇が統べる海、赤髪、カイドウ、ビッグマ ム。

~」ボニー「あいつのせいで、探し出してやる。」

一方、本部とインペルダウンのやりとりではマゼランは瀕死の状態、レベル6では黒髭についてきた4人以外に もいなくなった囚人が何人かいる。

政府はこの事件は公表しないと言うが、センゴクが反発する。

そしてドフラミンゴがモリアに「お前はもう使えねー、この戦争で死んだ事にしてやる」モリア「センゴクの命 令か?」ドフラミンゴ「もっと上だ!」終

(i/N02B,ID:UV28UhNuO)

—–

Chapter 581: The future is creeping up

cover: Shanks & Buggy

Broadcast announces the victory of the Marines.

Hancock catches up to Luffy, and heads to the Kuja island.

The Rookies are watching the war. Kidd says the New World is ruled by the Yonkou, Redhaird, Kaidou, and BigMom.

Bonny: It’s his (her) fault!! I’m gonna find him (her)

(generic non-gender specified Japanese “him/her” used here)

Meanwhile, communication between HQ and Impel Down shows Magellan is injured near death, and several Lv6 prisoners other than the 4 seen with Blackbeard are

missing.

World Government says they won’t reveals this incident to the world, but Sengoku disagrees.

Doflamingo tells Moria “You’re useless, I’ll make it seem you died in this war”

Moria asks if he’s acting on order from Sengoku, and Doflamingo says “No, from even higher ups!”

end

Moria'yı harcamışlar oda güzel :) Zaten tipini pek sevmiyordum, shanksın savaşı bitireceği tahminim tuttu umarım asıl önemli olan hancock'un mugiwaralara katılacağı tahminim de tutar. Gerçi luffy'nin peşini bırakacağa hiç benzemiyo:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doflamingo gibi psikopat ötesi bir karakteri göremiyeceğim için üzülüyordum. İnşallah Oda-sensei şu psikopat ötesi herifede bol bol sahne versin. konu dışı ama içimden bu geçti şimdiqhey...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nasıl yani savaş bitmedi mi? 234yt7

savaş bitti dostum tahminim o konuşma, kuytu köşe biryerde donflamingonun moria'yı kıstırmasının ardından gerçekleşiyor. Bu arada zaten minhawk, ve bao hancockta ayrıldı savaş alanından ama magellan'ın hakettiğini alması da iyi olmuş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte abi hikaye anlatımı dediğin budur, manga dediğin budur, mangaka dediğin budur, bu chapterı okuyunca yine ve yine daha önceden 100 lerce kez olduğu gibi yine one piece'e aşık oldum evet itiraf ediyorum utanmadan 24 yaşında bir adam olaraktan one piece'e aşığım abicim :D:D Oda çok güzel seyler ortaya koymuş ama anlayana... Anlamayanada acıyorum :):)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet çok güzeldi. Yeni çağ geldi. Yerden bitme korsanlar çıktı ortaya. Denizcilerin en büyük hatasını yaptılar. Şimdi uğraş dur binlerce adamla.:quyari:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oh be sonunda beklediğim bölümler gelior şu yüksek ödüllü korsanlar ne zaman gelecek diye beklerken bir anda çıkageldiler.Ne diyelim Oda sensei işini biliyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlız daha çok yerden bitmeleri gördük. Yeni biri görmedik ki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onların hepsi bebe ama whitebread'in yani yonkou kavramının önemini görmüş oldular, gerci sengoku bence shanks ile ondan kapışmadı, o da giderse nelerin olacagı belli ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Luffy'nin yeni bouty 4-5 bölüme açıklanır çok merak ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Source: 2ch

Verification: Pending

Translation: Shishi-Inu

582 路導

巻頭 シャンクスとルフィ

戦争終結記念 その背中…ただ遠く…遠く

二週間が経過している

意識は取り戻していないが驚異的なスピードで回復に向かっているとロー

クロコダイルがダズに手を貸す 完全にいいキャラ

シャンクスが白ひげ海賊団にエースと白ひげは任せろ おまえ達にはやる事が残っている 白ひげが死んだ今その意志を受け継ぐお前達が…

隊長達は各自手下を引き連れ荒れている〝過去〟の白ひげが守ってきた島へ

少々時間が戻り

ドフラvsモリア

もっと崇高な場所…おまえのこれまでの失態…すべてを見ている

モリアの悲鳴 生死不明

イワと稲妻はニューカマーを引き連れカマバッカへ…盆ちゃんもいる

ルフィ回想

麦藁帽子を触りながらシャンクスとの回想

ダダン登場 海軍はいい所 正義と悪 おまえはどっちがカッコイイのか…

ルフィ「またその話?」

ルフィ夢の中!?

終 End

The cover is Shanks and Luffy

Post-war Memorial His back is just getting farther…and farther

Two weeks have passed.

Law says Luffy hasn’t regained consciousness but he’s recovering suprisingly quick.

Crocodile helps Daz Bones(Mr. 1). He’s completely good now.

Shanks leaves Ace and Whitebeard to the Whitebeard pirates. “You still have things to do.” “Whitebeards dead but you have inherited his will.”

Each captain takes their crews to the “Past” islands protected by Whitebeard and go wild.

Going back a short time

Doflamingo vs Moria

“A higher place has seen your blunders…all of them.”

Moria screams. His fate is uncertain.

Ivan and Inazuma take the New Kamas to Kamabaka…Bon-chan is there too.

A Luffy Flashback

While touching the straw hat he reminiscences about Shanks.

Dadan appears. “The marines are good.” “Which is cooler to you…Justice or Evil?

Luffy “This again?”

Luffy’s dreaming!?

End

Dadan'dan başka enterasan bir şeyler yok gibi, ama dadan kim hakketten cok merak ediyorum ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dadan büyükbabası değilmiydi...Yada ben karıştırıyor da olabilirim.Ama“The marines are good.” “Which is cooler to you…Justice or Evil?'' herhalde bu soruyu anca o sormuş olabilir.

Edit:Yok sanırsam Büyükbabası Garp'ın arkadaşıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet Garp'ın arkadaşı. Yanlız duyduğuma göre 2-3 chapter flashbackle geçecekmiş. Ondan sonra tam zaman sıçraması olur. Zaten bu hafta 2 haftalık atlıyormuşuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dadan büyükbabası değilmiydi...Yada ben karıştırıyor da olabilirim.Ama“The marines are good.” “Which is cooler to you…Justice or Evil?'' herhalde bu soruyu anca o sormuş olabilir.

Edit:Yok sanırsam Büyükbabası Garp'ın arkadaşıydı.

Tam olarak neyi kastetdiğini anlamadım ama garp luffy'nin büyükbabası, gold D. Roger'ın arkadaşı, Dadan , luffy'nin köyünden cıkmış birisi, aynen monkey ailesinin ve shanks'ın olduğu gibi. Gold D. Roger'ın o köyden olma ihtimali var ama yanlış bilmiyorsam onun hakkında birşey söylenmedi. Dadan'nın luffy'nin en azından hemşosu olduğunu luffy'nin köyünün muhtarından anlıyoruz, luffy enies lobby'den cıktıktan sonra bountysi acıklandıgında oradaki muhtar, " I wonder what will dadan think about that" tarzı birşeyler söylemişti, akrabası olma olasılığı yüksek yani...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?