Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Yeni bölüm çıktı buradan ulaşabilirsiniz.

Her zaman diyorum ve demeye de devam edicem. Sasuke arcları Naruto arclarından onlarca kat daha zevklidir. Bu son bölümle beraber bu fikrimi daha sağlam temellere oturttum. Gaara'nın " Yeah.. I know " derken akıtığı göz yaşı kesinlikle mükemmeldi. Ayrıca sasuke'nin birgün iyi tarafa geçeceğini düşünen ben artık bu fikrimden de vazgeçtim. Gerçi Tobi'nin Uchiha ve Senjuların geçmişini anlattığı bölümde bu fikrim baya bir sarsılmıştı ve bu bölümle beraber yıkıldı. Sasuke'nin artık geri dönüşü yok. Tamamiyle intikam tarafından yutulmuş durumda. Artık baba villian belli oldu, Sasuke. Tobi'nin sonu da Orochimaru gibi olacak. Eskiden sonunda sasuke naruto'nun tarafına geçer ve Tobi'i indirirler diye düşünürken artık bu fikrimi bir kenara attım.

Ayrıca bu bölümde Kakashide neden Susano'o olmadığını öğrenmiş olduk. Sadece iki ms sahipleri kullanabiliyormuş. Bunun yanında sasuke'nin bu ortamdan kaçacağı ap açık belli oldu. Çnkü gözlerini aşırı derecede kullandı ve savaş sırasında gözleri kör olacak. Düşünmeden edemiyorum tobi'nin bahsettiği o ay planı bu olabilir mi? Yani sasuke'nin ms'ın sınırına ulaşıp kör olmasını sağladıktan sonra itachi'nin gözlerini alma mecburiyetinde bırakma ve itachi'nin gözleri alındıktan sonra emsli sasuke'i o an öldürmeyi deneyip ems üzeri birşey açmayı planlıyor olabilir mi Tobi? Eğer böyle bir plan varsa mutlaka geri tepicek ve bu ems üzeri güce sasuke ulaşacak. İşte şamata o zaman başlayacak : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Vav 58 kişi konuya bakmış kimse cevap yazmamış ve konuyu açan da banlanmış...

Enteresan bir konu olmuş bu dedim bari mesaj yazayım -tabi sesimi duyacak Naruto'cu varsa

Bir spoiler veriyim ve yorumlarınızı istiyeyim :)

Kisame vs. Killer Bee başlayacak yarınki manganın son sayfasında

Sizce ne olur bu dövüş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm ümidim Killer Bee olsa da senaryo gereği Kisame olur heralde ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

killer bee felc eder diye düşünüyorum:) zaten ortagı ölenlerin çogu öldü kisame gidici :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yazacaklarımı spoiler tagı içine almayı düşünmüyorum çünkü başlıkta spoiler içerir ibaresi var.

Bence bu dövüşü killer bee alacak. Bu sayede bir bijuu daha Akatsuki'nin eline geçmeyecek Akatsuki'de yavaş yavaş yok olmaya yüz tuttu zaten. Killer bee'yi de ele geçirmeyip 10 kuyrukluyu diriltme planına bir sekte uğratmış olacaklar. Umutlarım bu yönde en azından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kisame bence kolay kolay yenilmez

Yani en azından ölmez diyorum bi şekilde kurtulur

Çok küçümsememek gerekir bence kisameyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

2 haftadır şu geri zekalı kızla milleti oyalayıp duruyor ya manga ka diyecek bir şey bulamıyorum. Hayır şu anime başladığından beri hiç bir halta yaramamış bi geri zekalı olan ve hatta belki de anime tarihinin en işe yaramaz ve en uyuz en kıl karakterlerinden biri olan bu kızın artizlik derecesinin neden bu kadar yüksek olduğunuda bilmiyorum :kotu: heralde mangaka hikayeye çizecek bir şey bulamadı sayfa doldurma amaçlı saçmaladı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sadece 1-2 bölüm okurum diye başına oturdum ama 100 bölümden fazla okudum :spit: bırakamadım. savaş sahnelerini animede görmek için sabırsızlanıyorum ama sanırım o bölümlerin çekilmesine baya var.

sasukeye yine sinir oldum, tamam taş kalplinin biri oldu çıktı da o kafasının içinde 1 gr beyin taşımıyor mu bu çocuk, gitti abisinden intikamını aldı, ha artık ne yapacak diye beklerken abisinin suçunun nedenlerini öğrendi, şimdi kalktı yine intikam peşine düştü hem de abisinin kendini korumaya çalıştığı kişinin yanında yer alarak, kage toplantısını panayıra çevirdiler, şu narutoyla bi karşılaşsalar da naruto güzelce bi pataklasa valla dört gözle bekliyorum. ha bir de itachinin narutoya verdiği gücü merak ediyorum, itachi sasukeden 10 kat vicdanlı çıktı, abisinin tırnağı olamaz, yazık oldu :(

aptal sakuraya da bir çift lafım var, yuhhh yani yıllardır narutoyla arkadaş şimdiye kadar narutonun aşkını nasıl anlamaz (üstelik bu bir kız :P ) sai bile anladı, ki insan ilişkilerinin nasıl olduğunu herkes biliyor. bir de lütfedip narutoyu sevdiğini söylüyor, sanki narutonun onun acımasına ihtiyacı var hem onun ne hissettiği konusunda da bir fikri yok, narutonun sasukenin peşinden gitmeyi sadece bu itiraf için bırakacağını nasıl düşündü anlamadım.

naruto ve babasının bölümü çok kısa sürdü, çok güzeldi, bunu bu kadar çabuk kabulleneceğini düşünmüyordum ama beklediğim tepkiyi de verdi "neden kyubiyi kendi oğlunun içine mühürledin!?" sonunda cevabı öğrendik. ben bir de annesini merak ediyorum.

sharingan her yerden çıkıyor, sharingan sahibi insanlar resmen avlanmış mı anlamadım geberesice danzou da bile var, bence o adam kötürüm bile değil, sapasağlam :kotu:

killer bee çok komedi bir tip umarım kisameyi devirir. narutodan başka bir taşıyıcının olması güzel bence.

birden 100 bölüm okuyunca içimdekiler de bunlar oldu, daha da yazmıyım artık :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel yazmışsın :)...Özellikle Sasuke ve Sakura hakkında. Tencere - kapak misaliler.Naruto da Hinata yı alsın bu Sasuke de Sakura ile ölsün bizde kurtulalım diyorum sadece :D...Naruto Fiziksel olarak babasına benzesede Dövüş stili ve karakteri bakımından annesine benziyormuş sanırım.Daha doğrusu Jiraia veTsunade nin son konuşmalarında bu tip bişeyler söylenmişti ...Kushina nın nasıl biri olduğunu bende merak ediyorum...Bide İthachi nin Narutoya verdiği sanırım bi çeşit Genjitsu tekniği olmalı Madara,Danzou yada Sasuke ye karşı kullanması için (Belki ilk bölümlerde kulandığı Counter Genjitsu tarzı bişeyler tabi basit bi yetenek değildir heralde...)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

one minutes one minutes!!

sasukeye laf söylemeyin :homur: bir kere o mangada en çok acı çeken kişinin sasuke olmasını bir kenara bırak, ölsün dediğiniz kişi mangada olmayınca ne kadar sıkıcı bir hal aldığını animeden biliyoruz zaten :zor:

ayrıca sasuke her şeyin farkında. kullanıldığının ve abisinin onu korumaya çalıştığının ve şu an hiç de abisinin istemediği bir yol izlediğinin oda farkında mangada da söylüyor bunu ama tek yaşam amacının düzmece olduğunu öğrendi çocuk ve abisine yapılan haksızlığı öğrendi. abisine yapılanları sineye çekip tamam o zaman napalım demesini mi bekliyorsunuz? abisine yapılanların intikamını almak istiyor tabiiki ve zaten başka yapacak bir şeyide yok. sasuke koptu zaten madarayla olan konuşmasında yani onun için artık normal bir hayat yok, akıl sağlığıda normal değil. Bence yapacağı şey abisinin intikamını alıp sonrada kendini öldürmek olur böylece abisine acı çektiren herkes kendi de dahil intikamı alınmış olur. Sakura ise shino ile evlensin nihahaha ölümden beter :D

hinatacık ve naruto konusuna ise katılıyorum :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sera ya ben ölsün demedim ki :) ama biraz daha mantıklı olsun. ben de sasukeyi severim zaten. sadece biraz dayak yemesi lazım. ayrıca tek acı çeken o değil. zaten hikaye baştan sona acı çekenlerin üzerine kurulu, herkes bişeylerin intikamı peşinde.pain bile başta gıcık olduğum sonra biraz olsun anladığım bir karakter ama yine de seçtiği yol kesinlikle yanlıştı. zaten manganın-animenin adı neden naruto anlamıyorum artık, okudukça sasuke ve uchiha klanı üzerine giden bir hikaye oldu naruto geri planda kaldı, tek olayı 4. nün oğlu ve kyubi taşıyıcısı olması bir de son anda gelip herkesi kurtarıyor ama bu kadar, adı gibi narutonun hikayesine yoğunlaşılması gerekiyor artık bence.

dediğin gibi sonunda sasuke ölürse abisinin çabaları ve fedakarlığı boşa gider. kendini öldürürse sadece korkak olduğunu gösterir ki korkak olmadığına göre yaşamak isteyecektir. illa intikam alacaksa bunu daha planlı yapsın kalkıp bütün bir köyü yoketmeyi neden istiyor anlamadım, bu işten 3 kişi mi sorumlu gitsin onları öldürsün sonra anbuyu yoketsin ayrıca neden kage toplantısını basıp hepsini öldüreceğim diyor anlamadım ama gidince sadece danzouyu aradığını görüyoruz biraz çelişkili olmaya başladı. danzouyu dışarıda pusuya da düşürüp öldürebilirdi (belki)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kishimoto'nun kurgusu tutarsızlıklar göstermeye başladı .Sanırım bi noktada ipin ucunu kaçırdı ve şimdi konuyu nasıl toparlıyacağını bulmaya çalışıyor...Onedenlede belirsizlikler içinde ilerliyoruz.Yeni bir 4.Ninja savaşı sözkonusu ama o noktaya kadar uzayacakmı manga o bile meçhul..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zhenyaya dedim onu ama 2.çoğul kullanmışım :D ya tek acı çeken o değil ama bi değerlerinin yaşamına bi sasukeye bak. Adam feleğin tokadını yiye yiye bi hal oldu :fright:

Ya sasuke'nin normal yaşam gibi bi şansı yok artık. Yani abim için her şeyi arkada bırakayım onun emekleri boşa gitmesin tarzı mantıklı bir düşünce vermesi absürd olur çünkü şu an adamın tek hissettiği şey öfke. Sevgi duyduğu bir şey yok, tutunabileceği bir şey yok, yapmaktan hoşlandığı bir şey yok sadece nefret var içinde o yüzden en sonunda amacına ulaşırsa artık yaşaması için bi sebep kalmayacak ve bence onun için en iyi son kendini öldürmesi olur. Aslında bu bir nevi abisinin suçu ama... Yok etmekten kastının bütün köy mü yoksa o danzo falan mı olduğunu ben de anlamadım ve zhanyayada hak veriyorum. manga ka ipin ucunu kaçırdı o yüzden 3 haftadır 1 hafta ara verdi 2 haftada sakura falan milleti oyalıo sayfa doldurmak için başka bi şey değil. Ha nasıl kıvırır bilmiyorum ve bana kalsa ben sasuke manyağı olarak isterimki işte haytta kalsın,köyüne dönsün,mutlu olsun falan ama bu noktadan sonra olcak şey değil o. ya bide filmlerde olur ya film biter hepsi rüya çıkar falan... düşün böyle bir şey olduğunu, o zaman japonya bi atom bombası daha yer heralde :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok o kadarda değil :D bir son elbette olacak. sasukenin kızgınlığı biraz da kendine bence sonuçta abisi az da olsa suçlu ama sadece verilen emri uygulamış ve kardeşini korumuş olması suçunu hafifletiyor ve sasuke bunu bilseydi zaten abisini öldürmeyi düşünmezdi bile ama salak, önce görünenin ardındaki gerçeği öğrenmek için çabalamalıydı, abisini yaralıyor ondan sonra soru soruyor bu da ilginç :zor:

naruto, sasukeyi kurtarmak için herşeyi yapar sanırım eğer kurtaramazsa zaten hayattaki amacından da vazgeçer, "arkadaşımı bile koruyamıyorken hokage olmayı haketmiyorum" böyle mi demişti. bence manga ka bu sefer kaderin tekrarlanmasına izin vermeyecek; 1. hokage ile madara, jiraiya ile orochimaru ve madaranın bahsettiği 2 klan arasındaki düşmanlık. bence sasuke ve naruto arasında herşey yolunda gidecek, umarım yani bu sasuke akıllanmazsa bombayı ben atıcam :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok sasukeyi o konuda suçlama çünkü işin doğrusunu öğrenmesi imkansızdı hatta hatırlarsın tam sasuke düzelir gibi olmuştu işte narutoyla falan yok ben seni kurtarayım yok sen benim koluma gir, usura tonkachim ol first kiss bilmem ne... değişmeye başlamıştı kiiii itachiyle karşılaştı ve itachi sasukeye sharinganla sanırım tekrar geçmişi yaşattı hatta sasuke hastanede falan yattı bir süre ve uyanır uyanmaz eskisinden daha öfkeli bi hal aldı hatta narutoyla olan tatlı rekabeti falan yerini hırsa bıraktı yani sasuke bizzat itachi tarafından kandırıldı ve itachi yaşadığı sürecede öğrenemezdi hatta narutoyu izleyen herkes itachinin olayında bi bit yeniği olduğunu bilerek izlemesine rağmen nefret etmeden de yapamadı ama bnm aklıma bu kadar dolambaçlı bi hikaye gelmemişti zaten üstündede düşünmemiştim ama şunu cidden savunuyorum sasukenin ne yaptıklarında ne yaşadıklarında hiç bir suçu yok ve eskiden beri o kararları kendi aldığını zannederken aslında hep başkaları tarafından yönetildi eskiden itachi şimdi madara falan işte ama başka da şansı yoktu ha o itachiyle karşılaşmalarında itachinin o geceyi sasukeye tekrar yaşatmsının mantığı neydi madem o kadar iyiydi onuda anlamadım ama o da mangakanın azizliği olsun :zor: ama itachiyi çok severim orası ayrı abimmm bnm :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ridoku Sage nin iki oğlu arasında başlamış olan bu dava şuana kadar farklı isimler le karşımıza çıkmış ... Naruto ve Sasuke'nin kaderini pek farklı göremiyorum...Hatta hikayenin sonunda ikisininde ölüceğini tahmin ediyorum. Sasuke Naruto'nun güçlenişini kıskanıp bunu yavaş yavaş nefrete dönüşmesinden ve o hastane çatısındaki kavgalarından beri aklımdaki son buydu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

deme yaa :( ama o zamanlar çocuktular, kıskançlık olması doğal zaten rakip oldukları her hallerinden belliydi şimdi büyüdüler sasuke kıskançlık olayını geçti bence zaten madara narutonun güçlendiğinden bahsedince sasuke hiç de takmadı. bence aralarının düzelmemesi için bir sebep yok tabi sasuke kalkıp tüm köyü yoketmeye kalkmazsa :zor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sasuke eski sasuke değil ki narutoyu iplemio bile, öyle rekabet,hırs gibi duyguları da hissetmiyor yani insani bir yönü yok onun artık. adamın tek hissettiği şey öfke başka bir şey yok. o yüzden naruto ony konuşarak falan döndüremez ama itachinin narutoya dediği bi şeyler vardı bi güç falan verdi bnm tek umudum o :yandim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belki de sasukeye verdiği güçleri sınırlayan bir güçtür, narutoya özel bir güç, onun kardeşini çok önemsediğini gördüğünde verdi, çok merak ediyorum nasıl birşey çıkacak :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Küçükte olsa hep aralarında bir rekabet vardı. Bu Jounin sınavlarıydı herhalde orada Sasuke Chidori kullanınca Naruto hemen Rasengan öğrendi. Rasenganda chidoriden daha güçlü çıkınca Sasuke çok sinirlendi Orochimarunun kollarına atıldı. Ondan sonrada Naruto Sasukeyle karşılaşınca zayıf olduğunu anladı Fuutonu öğrendi böyle gitti işte. En sonunda ikisisninde ölmesini istemiyorum. Jiraiya zaten büyük bir hata yaptı. Kehanetindeki çocuk aslında Narutoydu ama bu onu farkedemedi. Ta ki ölümün ucunda farketti :) Kehanet çıkacak ve Naruto barışı getirecek. Sonunda ölse bile. Artık eskisi gibi Hokage olmak istemiyor. Eskiden bir azmi vardı ama mangalar geçtikçe bu azim Sasukeye yöneldi. Güçlü olayım Sasukeyi getireyim oldu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya naruto gayete hokage olur çünkü japonların hani mesaj derdi var ya, çocukluktan beri istedi azmetti sözünden dönmedi ve kimse tarafından sevilmeyen naruto hokage oldu.

yani bu animelerin doğasında var ne yazıkki. Ha naruto ölürse seri benden +1 puan alır bence hokage sasuke olsa daha da iyi olur hatta. bide 2 tane hokage olurmuş :dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sasukeyi baş tacımız yapalım istersen. :D Sasuke köye dönsün isterim ama 4.ninja savaşı başlamadan olsun. Bu arada Danzounun amacını anladılar ve ona güvenilmeyeceğini söylediler. Tek güvenilir kişi ise Kakashiyi önerdi Gaara. İşte bunları o yaşlılara söylerlerse ve Danzounun tarafında değillerse onlar Kakashi geçici Hokage olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 yaşlı keçi ve danzou bütün olayların arkasındaki gerçeği biliyorlar bence. amaçları ne tam anlaşılmıyor ama madara doğru söylüyorsa ki söylediklerinin bir kısmı doğru gözüküyor bizimkilerin başına bu dertleri açanlar onlar hatta madarayla bile ortak çalışıyor olabilirler kim bilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaka eğer bütün gözleri kendinde göstermek istiyorsa kesinlikle Jibu çıkacaktır. ( Doğru mu yazdım acaba :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?