Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

O kadar kastırdıkları Kisame bu muydu .Umarım ölüm şekli böyle olmaz. Böyle olucaksa bırakıcam okumayı...Sakuranın amacı neymiş allah aşkına gidip Sasuke'yi öldürmeye mi karar verdi 3 sene bekledikten sonra ...Kishimoto :kotu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

gundamaster

Kisame'nin Raikage ve Bee karşıusında zaten hiçbir şansı yoktu. Böyle ölmesi bence hiç sorun değil. Samehada bile Bee'yi seçtikten sonra kılıcı sayesinde büyük avantajlı olan Kisame artık çok güçsüz durumda. Sadece su tabanlı jutsularla karşısındakilere rakip olamaz.

Sakura'nın amacının Sasuke'yi öldürmek olduğunu pek sanmıyorum. En azından onunla bir kere konuşacak ve geri dönmesini mutlaka isteyecektir. Naruto'yu Sasuke'den uzaklaştırıp, kendi çözüm yolu bulmaya çalışacak gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben açıkçası o Sakura'nın kendi kannatince doğru bi çözüm üretebileceğini sanmıyorum...Kisame olayında ise bir anda ölmesi beni sinir etti .(eğer ölmüşse tabi )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm... Son bölüm güzeldi, gaara bir kaç artislik tasladı, danzou vs tobi başlıcak galiba...

Bu arada çoğu kişinin hipotezi yanlış çıktı tobi, danzou diyenler xD

Danzou gözünü, itachi'nin en yakın arkadaşı uchiha shusui den almış. Itachi klanı katletmeden önce. Büyük ihtimal itachi'nin gözünün önünde öldürdü, buda itachi'nin mangekyou'yu açmasına neden olmuş ^^

Neyse bakalım danzou mühürü kırınca nasıl birşeyler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

WTF be Danzo...Ne ayak bu yahu kolunda sharingan ne alakadır...Mangaka da saçmalamaya başladı iyice..Gözündeki Sharingan ı anladım adam Kakashi nin başına gelenlerden esinlenerek bi göz almış sonra açlık yapıp diğerlerini de koluna mı takmış nedir...Tabi büyük ihtimalle Danzo uzun zaman önce planlamış olabilir bunları +İtachi ye kendi klanını öldürten kişide odur heralde ...O gözlerde o gün ölenlere ayitdir buda sasuke ve madara yı koleksiyonunun son parçaları yapıyor ...Peki bu manyağın amacı nedir Madara nın planının benzeri bişey olsa gerek ...Bu Sharingan kullanılında deliliğe neden olan bişey sanırsam...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yuh diyorum ben de. Kolda Sharingan ne alaka ya! Eğer Sharingan güç demekse o zaman Danzou bu mangadaki en güçlü adam. Nasıl bir psikopatlık örneğidir kolda Sharingan taşımak. Bu bir yana bunun mantığından hiç bahsetmiyorum bile. Kolda göz işlevini nasıl yerine getirebilir. Tamam uçuk, fantastik bir hikaye ama o da bir yere kadar.

Bu arada Madara'nın tekniği savaş sırasında onu inanılmaz avantajlı kılıyor. Söylemeden geçemedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

daha okumadım ama kolunda sharingan mı varmış :D niye değişiklik olsun diye gözünü koluna falan mı takmış amaaan üf sasuke bi ölsede bıraksam şu mangayı artık :fright:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla kolundan Sharingan çıktığını görünce gülmekten kendimi alamadım.Fantastik iyi güzel kabul ama öh artık bu kadarı da saçma geldi bana..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

okudum şimdi mangayı ben hala sharinganı tam çözemedim zaten nasıl bi güçtür ne işe yarıyor anlamadım önce yok teknik falan kopyalıyorsun dendi sonra bir üst kademesi var arkadaşını öldür al falan ne alaka onuda bilmiyorum sonra itachinin vikingler gibi bi sharinganı vardı tek emin olduğum gözle ilgili bi teknik olduğuydu şimdi adamın kolundan çıktı o da doğru değil demekki nedir bu sharingan :D mangaka her sıkıştığında sharingan bir teknik daha atlıyor ergenekon hesabı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto 476...Bu Danzo Buradan sonrasını gözlerimizle konuşalım falan dediya off ...Yeter bu Sharingandan çektiğimiz .İnşallah hiç genjitsuya bulaşmazlar gına geldi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

475i daha yeni okudum ve gerçekten gülme krizlerine girdim. Bu kolda sharingan nedir ya. Adam resmen açgözlü 2 göz yetmiyormu ki kollarına koleksiyon yapmış saçmalığında cabası. :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto Naruto olmaktan çıkmış Chronicles of the Sharingan olmuş artık...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

vay be ne danzou' ymuş :D kollarında göz olmasına çok da şaşırmadım, deidara' nın da ellerinde ağızlar vardı :P o kadar garip karakter ve yetenek tasarımı var ki artık şaşıramıyorum. konu yine itachi' ye geldi, bilmediğimiz daha neler varmış bakalım.

sharinganın bu kadar ön planda olmasının sebebi sasuke' nin sharinganının olması. yoksa başka özel gözler de var, danzou' nun da almak istediği byakugan var, rinnegan var..

sakura da sasuke' yi öldüremez, herhalde amacı sasuke' nin ellerinde ölmek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Danzou'nun yıllardır sakladığı sırrının Sharingan dolu bir el olması beni şok etti doğrusu. Tek gözünün Sharingan olduğunu biliyorduk hatta anladık; iyi, güzel, fakat bu açgözlülük de nedir yahu?!

Sasuke de artık iyice gıcık olduğum bir tip haline geldi. Tek başına hiçbir işe yaramıyor; sağından solundan saldırı gelse hemen uyarılıyor, azıcık darbe yiyecek gibi olsa Madara yardımına koşuyor... Bu Sharingan savaşları artık bitsin gitsin, içim sıkılıyor. Sizce de manga biraz fazla uzamadı mı?

Hepsi bir yana, bence bu bölümdeki en ilginç şey Sasuke'nin yılanlardan vazgeçmesi oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yılanların icabına bakan İtachi'ydi sanırsam o nedenle artık yılan falan kullanmıyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

437.bölümün sonunda itachinin hayaletiyle bir anlamda karşılaşmak şaşırttı beni.

Yılanların icabına bakan İtachi'ydi sanırsam o nedenle artık yılan falan kullanmıyor...

Evet doğru kardeşine son iyiliği. Orochimarunun etkisinden Susano sayesinde kurtulmuştu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O yılanın öldüğünü hatırlıyorum fakat hep başka bir yılanı çağırır diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanırım Danzou kollarındaki sharinganların birden fazla kullanıyor. Mesela biriyle genjutsu yapıp diğeriyle genjutsuyu anlamamalarını sağlıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her Genjitsu kullandığında birini kaybediyor haliyle saldırıları sınırlı...Birkaç turdan sonra foyası iyice meydana çıkar ama ...Bu Sharingan illetinden ne zaman kurtulucağız onu merak ediyorum sadece.3-5 chapter daha gider bu dövüş zaten...Narutoyu özlemeye başladım mübarek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buna katılıyorum; bence de birden fazla sharinganını kullanıyor. Ama anlamadığım nokta şu; birinin genjutsuyu anlamamasını nasıl sağlayabilirsin? Acaba özel bir genjutsu mu kullanıyor yoksa kullandığı teknik milyonlarca sharingana sahip olmasından kaynaklanan kendine has apayrı bir teknik de biz genjutsu mu sanıyoruz, ben de onu merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence onu merak etmeye gerek yok. Shounende herşey olabilir. Öğrenmiştir bir yerden :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kishimoto Sharingan sahiplerine baya kıyak geçiyor zaten...Naruto'da didinsin dursun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya benim anlamadığım itachi göründü tamam gerçek değil ama adamın milyon sharinganı var ve gerçekle ayırt edemiyormu yani bana çok saçma geldi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?