Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sohbet Başlığı (spoiler içerir)

Zax

Önerilen İletiler

Nasıl bir saçmalıktır, Danzou gibi bir bunağın birden fazla sharingan ile hala bile ayakta durması.

Kakashi uchiha kanı taşımadığı için bünyesi sharinganı kaldırmıyor, chakrasını anında çökertiyor. Hastanelik oluyor. Ve bunağın teki geliyor, 6-7 veya daha fazla sharingan ile artistlik yapıyor?! Bu biraz saçma değil mi yani, Danzou'nun mantıken o savaştan sağ çıkması imkansız. Ninjaların en fenası gelsin o savaşı durdursun, sasuke de gitsin, danzou'nun yine sağ çıkamaması lazım o kadar sharingan ile. Öyle bir sharingan kullanımıyla danzou'nun bildiğin ölmesi lazım veya en azından kullanamaması lazım. (bu elemanda da mı bijuu chakrası var?!)

Ayrıca sasuke nedir ya? Ne ara öğreniyorsun bunları, sannin'in teki 1 tür hayvan summonlarken, sen geliyorsun yılan, ardından da şahin summonluyorsun. Şahin olması felan güzel uyarlama lakin, ikinci bir tür işi saçma. Hadi onu geçtim, bir şekilde mantıklı bir açıklama uydurulur ama, abi insaf, Susano'o 'yu ne ara kaptın sen, kim öğretiyor sana bunları bu kadar kısa bir zaman zarfında?

Naruto Manga gözümde bir yükseliyor, bir düşüyor.

P.S. Ayrıca itachi'nin kendisi tıpkı Yondaime gibi bir şekilde bir olaya mühürleme ihtimali yüksek olsa da, Sharinganlarının sağlam olmasını aklım almıyor. Dolayısıyla basitçe bir genjutsu, belki de Tsukyomi. O da ayrı bir saçmalık, Mangakyou Sharingan'ı aldatabiliyorsun ama Genjutsuyu ayırt edemiyorsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 425
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

46

• swordsman

45

• bLueeekun

44

• özz

34

Susano'o ve Amaterusu'yu İtachi verdi zaten.Sasuke'nin bi halt yediği yok da baydı bu Sharingan sevdası extra birşeyler görmemiz lazım.Kishimoto konuyu öyle bir budaklandırdı ki şimdi nerden toparlıyacağını bulamıyor heralde...Sharingan'la oyalıyor bizi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam da, Itachi bu teknikleri verirken aklına nasıl kullanacağını, taktiğini felan mı soktu yani? Hani yapabilecek potansiyeli vermiş olabilir, orası mantıklı olabilirdi lakin, şak diye "aa, bunu nasıl yapacağımı biliyorum" gibi bir şey saçma değil midir? Itachi potansiyeli verse, Tobi de eğitimini verse bir şey diyemem. Ama bu kadar kısa sürede bu gelişim bildiğin Kurosaki Ichigo power-up'ıdır.

Sharingan part 1'de çok değerli bir şeydi yani öyle herkesde olmaz denecek bir şeydi ama bir bakıyoruz, canavar bunağın teki klan katlinden bir sürü yürütmüş. Sharinganın artık büyütülecek bir şeyi kalmadı.

bkz; Pazar malı

bkz; Kaynımda da var! (cem yılmaz)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence Danzou Psikolojik Olarak Kullanıyor O Sharinganların Kapanmalarını ve Can Hakkı Olarak Görmelerini. Aslında Hiç Öyle Bir Şey Yok. Genjutsu olmadığını zanneden ve gören karen bile genjutsu da. Danzounun sasukenin bu hızla mangekyou kullanmasının kendine acayip zarar verdiğinin farkında ve ağızını yüzünü dağıtıcak. O nedenle Tobi Çaktı hemen bunu ve Itachinin bedenini kullanıyor şu an Sasukeyi korumak için.

Gerçi dikkat ettiyseniz çok psikopat bir yorum yaptım. Benim suçum değil kishinin suçu ama bu :hehe:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Son chapter de pek bişi anlamadım ingilizce olduğundan.Danzou da 1.Hokage nin DNA sı fln mi var acaba?Ağaçla dokusunu tamir ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Anladığım kadarıyla Danzou'da birincinin hücrelerinden var. Burada da ortaya Orochimaru çıkıyor. Orochimaru'nun deneyleri ile birincinin hücrelerini kendine implante etmiş Danzou.

Sırf Kyuubi'yi kullanabilmek için yapmış bunu da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Demek Orochimaru Konoha nın yıkılmasını istemiyormuş. :P Baksanıza ona buna 1.hokagenin hücrelerini veriyor. :D Tenzou Danzou sıradaki kim Naruto mu acaba :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Al şte bir saçmalık daha. Danzouda birincinin DNAsı. Kimbilir başka kimde var :zor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cronicles of the Sharingan devam etmekte...Kishimoto saçmalamakta sınır tanımıyor ve ben Geç kalmış olduğum One Piece'e başlıyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zhenya en iyisini yaparsın. Hemen başla derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu Sharinganında ...Sahip olduğu tüm Doujutsu larında...Ne lanet gözmüş...Yok bide Madara'da çıkar 3-5 tane Doujutsu bizde iyice kanser oluruz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok artık zaten çıkarsa hepten bırakırım animeyide mangayıda. Mangaka uzatmak için elinden geleni yapıyor boş chapterlar. Bazı kişiler iyi der ama hiç haz almıyorum, hiç heyecan almıyorum :soylev:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizce kaç hafta daha bu saçmalıkları okuyacağız?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

http://img685.imageshack.us/i/26691999.jpg/

ölmeyen gaysuke korkunç bir bakış atar

Will translate it into parts as usual. Be patient please!

表紙はサスケ。背後にサスケのスサノオ

Front cover is of Sasuke. Back is of Sasuke's Susano'o.

目を閉じればそこにはいつも憎しみが。魔物のように膨れ上がった憎しみが

If you close your eyes, hatred will always be there. Like an apparition, it will expand.

480 犠牲

Chapter 480: Sacrifice

相討ち…だがダンゾウの体は幻…!?

Simultaneously striking one another...but is Danzou's body another illusion...!?

マダラ(サスケの力…まあこんなところか)

Madara (Sasuke's power...this much huh?)

カリン(…!?)

Karin (...!?)

ダンゾウに刺されてるサスケ『くっ…』

Sasuke pierced by Danzou: Ugh...

サスケに刺されてるダンゾウ『早過ぎたな…まだ眼は開いている…

イタチのところへ行って説教でもされてくると…よい… ワシの 勝ちだ』

Danzou, pierced by Sasuke: Too fast...eyes are still open...you will be going to see Itachi, and perhaps even good of you to hear his preaching...this is my win.

カリン(どうなってる!? …この感じはもう…!)

Karin (What's going on!? ...this feeling is...!)

ダンゾウ『!!?』

Danzou: !!?

うつむくサスケ『ハアハア』

Sasuke looking downward: Haha

ダンゾウ『…どういう…ことだ!?』(ぐはっ! …なぜイザナギが起動しない!!?)

Danzou: ...what's...the meaning of this!? (Guh! ...why won't Izanagi start up!!?)

サスケ右目が万華鏡

Sasuke's right eye has Mangekyou activated.

マダラ(ダンゾウ… お前の言うとおり”幻術時間を自在に操ったイタチも月読”とは天地の差だ …)

Madara (Danzou...it's as you said -- the time Itachi could freely manipulate his genjutsu and Tsukiyomi -- the difference is like between the heavens and earth...)

ダンゾウ視界がブレル。右腕の眼が閉じる。

Danzou's field of vision is blurred. His right arm's eyes are closed.

ダンゾウ『きさま…』

Danzou: You...

サスケ『イタチに会うのは貴様のほうだ…』

Sasuke: The one meeting Itachi will be you...

ダンゾウ膝まつく

Danzou falls to his knees.

カリン(やっぱりウチが感じた通り今のダンゾウは実体だ!)

Karin (As thought, it's as I sensed. It was in fact Danzou's real body!)

マダラ(…だが少ししかもたない小さく弱い その幻術も要は使いどころだ…)

Madara (...Although it isn't as strong, it was pivotal of him to use that genjutsu at that time...)

ダンゾウ倒れて苦しそう

Danzou looks to be in a lot of pain.

マダラ(体を少し刺しあう少し前

右腕の写輪眼は全てを閉じてしまっていたという事だ

サスケはうちは一族… そして万華鏡写輪眼を持つ忍

観察眼ならダンゾウ…お前より上だ 一瞬お前が気付くよりも早く…

サスケは幻術をお前にかけ 右腕最後の眼が開いているように見せかけていた

お前自身イザナギの不安定な効果時間を右腕の写輪眼を見て 幾度も確認していた

それをサスケは見逃さなかった イザナギの効果時間が まだあるよにほんの少しの間

見せかける程度だが 一瞬の間でも幻術にかけられる事を前もって知っていた

それを利用しない サスケではない)

Madara (Right before his body was pierced, the sharingan in his right arm all closed. Sasuke is of the Uchiha clan...and a shinobi possessing the Mangekyou...but Danzou with his observing eye...he is above you. In an instant he was faster than you in noticing...Sasuke cast a genjutsu on you, making you believe that your last eye on your right arm was still open. You used Izanagi on yourself without fulling knowing its effective time, checking it over and over to see if it was in effect. Sasuke didn't miss that. Izanagi's time of effectiveness has a small interval in between each use. Although he pretended to know the degree to which that was, he knew beforehand that even in an instant he would be able to cast a genjutsu. Don't use that, that's not Sasuke.)

ダンゾウ右肩を抑える『う…ぐっ…』

Danzou's checks his right shoulder: U..gh...

マダラ『写輪眼を手に入れた事により写輪眼との戦いを甘くみた… その奢りが負けに繋がった』

Madara: You were naiive in this battle of Sharingan because of all those Sharingan you've acquired...that's the reason for you loss.

サスケ『これが眼で語る戦いだ  うちはを…なめるな』

Sasuke: This is a fight I will recite to you with my eyes. Don't underestimate the Uchiha.

マダラ(シスイの眼が使用出来なかったにしろ ダンゾウをよくここまで追い込んだな

…サスケ   そろそろシスイの眼をいただけそうだ  根は土に隠れているべきだったな)

Madara (Even without being able to use Shisui's eye, Danzou did a good job of driving it this far....Sasuke, it seems like you'll soon be able to take Shisui's eyes for yourself. Root should have stayed hidden in the ground.)

サスケ倒れそうになるとカリン駆け寄る『サスケエ…!』

Sasuke is about to collapse while Karin rushes over: Sasuke...!

サスケ『くっ…うっ…』

Sasuke: Ku..ku...

カリン左腕出し『ホラ!さっさと咬め!!』

Karin brings out her left arm: Here! Bite quickly!!

マダラ『あの女…連れてきて正解だった …役に立つ わざわざサスケが選んだお気に入りだけは ある…』

Madara: That girl...it was good to bring her here...she's useful, and Sasuke specifically chose her as his favorite...

咬みつくサスケ

Sasuke biting.

カリン『ああっ…!』

Karin: Ahh...!

ダンゾウ(このワシが…!こんな…小僧に…!! ワシはまだこんなと所では死ねん!!!)

Danzou (I...! To this little...!! I will not die in a place like this!!!)

いきなりダンゾウの右腕木になりだす

Suddenly Danzou's right arm starts to become a tree.

ダンゾウ『ぐああああ!!』

Danzou: Guahhh!!!

サスケ カリン『!!?』

Sasuke and Karin: !!?

ダンゾウ(いかん!!このままでは初代の細胞に取り込まれてしまう!)

Danzou (I won't allow it!! At this rate I'll be taken over by the Shodai's cells.)

ダンゾウ右肩からずっぽり右腕取る

Danzou takes his right shoulder with his right arm.

マダラ(死にかけてチャクラの制御ができなくなったな… 柱間の力をそう簡単にはコントロール できはしない …)

Madara (Facing death, he's losing control over his chakra...I won't be able to easily control the strength of the pillars...)

ダンゾウ、カリンとサスケの前へ

Danzou, in front of Karin and Sasuke.

カリン『しつこい… なんて奴だ…!』

Karin: How persistent...this is some guy...!

ダンゾウ右眼の包帯とる

Danzou takes the bandages off his right eye.

ダンゾウ『まだだ… ここからが… 眼で… 語る戦いだ…』

Danzou: Not yet...from here on out...with this eye...I will tell you how this fight will end.

マダラ(右眼の瞳力が戻ったか… シスイの眼が復活するまでの間をイザナギでカバーする…

そういう手のはずか…)

Madara (The pupil in his right eye has returned huh...he covered with Izanagi while allowing Shisui's eye to recover...so that was your play huh...)

サスケ左手に千鳥まとい、ダンゾウに突っ込む

Sasuke uses Chidori in his left hand, and thrusts at Danzou.

ダンゾウ交わして、カリンを人質に。

Danzou dodges, and takes Karin hostage.

マダラ(シスイの瞳力… 幻術として使用するかイザナギとして使い捨てにするのか決めかねてい るようだな… )

Madara (Shisui's pupil...it seems he plans to use it up as he did with Izanagi.)

サスケ、ダンゾウ睨む。

Sasuke glares at Danzou.

ダンゾウ『瞳力を使いすぎたな』

Danzou: You've used your eye too much huh.

カリン『サスケエ…』

Karin: Sasuke...

ダンゾウ(サスケはもう使えん… シスイの幻術をかけて操るならマダラのほうだ

もたもたはしてられん傷が深すぎる)

Danzou (Sasuke can't use it anymore...if I can use Shisui's genjutsu to control him and get him to go after Madara, it would be more effecient considering the depth of these wounds.)

マダラ(さて… サスケ… どうする?)

Madara (So then...Sasuke...what will you do?)

サスケ『自己犠牲を語ったお前が… 人質とはな』

Sasuke: You who talked of self-sacrifice....to take a hostage.

ダンゾウ『自分の… 命が… 惜しいわけではない 木の葉の為 忍の世の為

ワシはこんな所で…死ぬ訳にはいかん…  どんな手を…… 使っても…生きる…

ワシは…  この忍の… 世を変える唯一の改革者となる者…

この女はその為の犠牲だ』

Danzou: My..my life...I'm not sorry...it was for Konoha...for the ninja world...I won't allow myself to die in a place like this...no matter whose hands...whatever I have to do...to live...I will...this shinobi's...to become the reformer to change the world...this girl will be a sacrifice for that purpose.

カリン『サスケ…  助けて』

Karin: Sasuke...help me!

サスケ『動くな…カリン』

Sasuke: Don't move...Karin.

ダンゾウ『…!』

Danzou: ...!

サスケ、左眼万華鏡。。。ドーンで怖い顔。

Sasuke activates Mangekyou in his left eye...with a scary face.

サスケ千鳥鋭槍でカリンごとダンゾウを刺す。

Sasuke uses a Chidori spear and stabs Karin along with Danzou.

ダンゾウ背中貫通してる。

Danzou's back is pierced through.

カリン(え…)

Karin (Huh...)

ダンゾウ『ぐっ…!』(…急所を人質ごと…)

Danzou: Guh...! (...the vitals of the hostage...)

眼が笑ってるマダラ『そうこなくては…』

Madara, smiling with his eyes: So its come to this...

サスケ『兄さん… まずは一人目だ…』

Sasuke: Brother...this is the first...

カリンもろとも復讐を成す!!

Karin and achieving revenge!!

サスケ、真の闇へ…!!

Sasuke, towards the darkness of reality...!!

終わり。サーセイ★

The End.

gaysuke karanlığın gayi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizce kaç hafta daha bu saçmalıkları okuyacağız?

Saske kör olana kadar bu saçmalıklar devam eder bence...

Ben saske Danzou yu öldürür diye tırsıyorum

İyice ederler içine öyle bişey olursa...

@ozman o sasugay değilmiydi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 480

Karin harbiden öldü mü bilmiyorum ama Danzou öldü. Yoksa bu işin suyu çıkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu Sasuke'den tamamen ümidi kestim.Gerçi köyden ayrıldığından beri ölmesini arzuluyordum ama hani belki...Artık oda kalmadı...Öte yandan koskoca Konohadaki ölüleri bile hayata döndüren Kishimoto heralde Karin i de öldürtmez bu şekilde...Yani Sasuke hala yaşamaktayken ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto part 1'i seyrederken hep güzel bitsin derdim ama istemiyorum güzel bitmesini. Eğer Sasuke ölmezse animeyede mangayada en düşük puanı mı veririm. Sasuke geber. :kotu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bence Karin öldü. Biraz da Sasuke'nin arkadaşalrı ölsün. Ölmesine de çok sevindim ayrıca uyuz olduğum bir karakterdi Karin. Sürekli Saske Saske diyip dolanıyordu herifin peşinde ve orasını burasını ısırtıyordu nasıl işse. Zaten bu ısırma ile iyileştirme olayı da saçmalıktan başka bir şey değil ya neyse. Tamamen fangirl tabanlı bir hareket bu.

Danzou'da ölmedi gibime geliyor. Son kozunu oynayacak daha. Gözler kapışacak bu sefer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşin açıkçası Karini seven birinin olduğunu bende düşünmüyorum. Fangirl konusuna da katılıyorum. Isırıp iyileşme vampir tarzı komik geliyor. Danzou ölecekte orası kesinde bu olayla mı bilemiyecegim.Ama kalbinden vurdu. :hehe: Anakin Skywalker tarzı br hava var sasukede aslında kızmayın ama naruto dan çok sasuke daha ilgimi çekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Saske chapter sonunda abi bir tanesi öldü dedi. Tek tek abisini bu yola düşürenleri elbette temizleyecek. Danzou'da bunlardan ilkiydi ve bu savaşta ölmediyse de illa ki ölecek.Öfke ile kalkan zarar ile oturur Saske bunu çok iyi anlayacak ilerde. Şu an öfkesi onu bu durumlara getirdi ve gücünün temelinde de bu öfke yatıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto-Pain kapışmasındaki Naruto bile yerlerde sürünüyor şimdi...O da ayrı bir problem Kishimoto okuycuları Sharingan'la hipnoz etti resmen ...Hikaye Narutoya dönücek belki ama çocuğu sürekli ezdi Kishimoto çok sağolsun o nedenle Sasuke hep dahaçok sevildi...Oysa ben mangada Yondaime'yi gördüğüm anda en sonunda Naruto da bişeyler yapıcak falan dedim...Ama Pein'den sonra gine köşeye biryere fırlatıldı ...Ve bunu yaparkende Sharingan üzerine uydurduğu artık tamamen şaçmalık derecesine varan olaylarla bizi oyaladı Mangaka...Nereye kadar böyle sürücekki.Ne zaman yükselicek bu Naruto...Son chapterlere kadar böyle devam ederse vay halimize...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman ismini Sasuke Shippuuden koysun. Fangirllere kitap etmelerinden bıktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman ismini Sasuke Shippuuden koysun. Fangirllere kitap etmelerinden bıktım.
Süper!:birnumara:

Danzo ve karin muhtemelen ölmüş arkadaşlar

Şimdi komik olacak ama sakura vs sasuke mücadelesi izlicekmişiz

Galiba sasunun herkezi öldürmesini beklicek naruto. Bu arada son chapterlarda kafama takılan birşey var, eskiden bu sasuke chakra fukarasıydı bu aralar nasıl çoşuyor böyle anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?