Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi paylaşım sitesi

Beyazm

Tercihiniz?  

129 oy

1. 1. Tercihiniz?

• Rapidshare
      49
    • Megaupload
      33
    • 4shared
      12
    • Mediafire
      33
    • Netload
      2

Önerilen İletiler

Kesinlikle "Megaupload" diyorum. Yıllardır "RapidShare" dan çekerdim. Fakat, işi çok bozdular son 1.5 yılda. Nasıl diyeyim, premium alıyorum. Aylık 150GB diyor. (Bir ara 80GB dı. Çıldırıyordum.) Eee... 1MB netim var. Ayda 150GB az değil mi sizcede? ? ? Premium alıyorsun lakin hala istediğin kadar çekemiyorsun. Ve bir arkadaşımın dediğine göre Rapid`de en fazla 87MB/Sn. Yani Premiumluyu bile rahat bırakmıyorlar. Oradan bir daha premium almam zaten. "MegaUpload" en iyisi . Premiumda aldın mı doyma keyfine. İstediğin kadar çek. İster 2TB ister 5TB. (Birde "RapidShare" da "Easy Share" diye bir olay var. Adamlar dolandırıyor resmen. Bu olay 150GB`yi 250, 650 ve 2.150 GB yapmaya yarıyor. Lakin aldığınız premiumdan daha pahalı, hele 2TB lık 100 milyon kadar bir şeydi sanırım. :S)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 77
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

3

• bLueeekun

3

• Aurora Borealis

3

• Beyazm

2

Alakası dahi yok. Premium ve 1024 hızdakiler 122 kb'a kadar download hızına sahiplerdir. Benim seçimime gelirsek ;

Rapidshare, 4shared ve megaupload'dan yanayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapid dedim en çok rapid kullandığımdan, ama mediafire da fena değil bana göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence de mediafire rapidden daha hızlı iniyor megauploaddan ne zaman indirmeye çalışsam onay kodu yazan resim hiç gelmiyo:soylev:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onun sebebi dns ayarlarınız. Biliyorsunuzki, ttnet tarafından megaupload'a erişim kapandı. Youtube jacker tarzında programlar ise artık youtube girmeyi bırakın, megaupload'da resim kodunu göstermiyor. Bu durumda programı kaldırıp dns'nizi değiştirmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha çok Rapidshare kullanmak durumunda kalıyorum, ama Megaupload ilk tercihim. Premium hesap yokken Rapidshare çok da çekici gelmiyor. Zırt pırt beklemicem diye modeme reset atmak kastırıcı. Hızı da aynı şekilde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genellikle hiçbirini kullanmam, kullanmaktan kaçınırım. Anime, Manga, Film vs. tarzı şeyleri torrent yoluyla yüklemeyi tercih ederim. Ama arada mecburen mediafire kullanmak zorunda kalıyorum. >.<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Cheza

Kesinlikle Megaupload, free de bile arka arkaya beklemeden indirme imkanı ve flashget kullanım kolaylığı, ve anime denince akla gelen bir site bence. Rapid, eğer çaresiz kalırsam, aksi taktirde asla yaklaşmam, fazla para düşkünü bir site gibime geliyor ki premium üyelerine bile download sınırı getiren başka site var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tercihim Rapidshare oldu ama favorilerim, Rapidshare ve Mediafire....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim tercihim Megaupload oluyor genelde ama genelde Rapidshare bağlantılarına daha sık rastlıyoruz, dolayısıyla orayı daha fazla kullanıyoruz. Yine de ben her zaman Megaupload'ı tercih ederim. Nedeni de Rapidshare'deki gibi bekleme sürelerinin olmaması. Oranın da bir kötü yönü var ki o da Türkiye'den bağlanılamaması; ama DNS ayarlarıyla oynanılınca girilebiliyor.

Sonuç olarak bir şey upload edeceksem seçeceğim yer Rapidshare olur fakat indirmek istiyorsam da Megaupload.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Favorim Mediafire. Hem hızlı hem de bekleme süresi gibi şeyler yok. Ama en çok kullandığım rapidshare hoş onu da torrenti kullanmayı öğrendikten sonra pek kullanmaz oldum. Yabancı fansublu animeleri indirirken ilk olarak seedli bir torrent arıyorum, o yoksa mirc'a bakıyorum, o da olmadıysa mecburen rapide yöneliyorum. Türk fansub grupları genelde rapidi kullandığından mecburen rapide muhtacız. Ama bunun yerine Mediafire'ı kullanmalarını tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

ya bi kere öyle bi program indirdim sonra silmiştim yine resim gelmio herşey anime izlememe karşı lakin izleyeceğim ne olursa olsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Favorim Mediafire. Hem hızlı hem de bekleme süresi gibi şeyler yok. Ama en çok kullandığım rapidshare hoş onu da torrenti kullanmayı öğrendikten sonra pek kullanmaz oldum. Yabancı fansublu animeleri indirirken ilk olarak seedli bir torrent arıyorum, o yoksa mirc'a bakıyorum, o da olmadıysa mecburen rapide yöneliyorum. Türk fansub grupları genelde rapidi kullandığından mecburen rapide muhtacız. Ama bunun yerine Mediafire'ı kullanmalarını tavsiye ederim...

Sen gel bize takıl fudy_46, torrent gibisi yok :) Bekleme yok reset derdi yok bas insin, vay net gitti dosya yarım kaldı derdi yok :P

Yaşasın torrent kardeşliği :ozgurluk:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk tercihim her zaman mediafire ama rapiddende az indirmiyorum hani (:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare başka ne olabilir ?

hızlı

güvenli

RapidShare Downloader v4.1 pro

destek lenmesi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:kotu: Rapidshare Lanetliyorum!!! :sonuncu: 32 kişi beyeniyormuş bir kullanıcıya bu paylaşım sitesinden daha büyük zorluk çıkaran başka bir site yoktur herhalde tabi paralı üyeyseniz o ayrı ....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

4shared bence güvenli ve yeterince hızlı.

bundan başka usershare.net çok hızlı bir paylaşım sitesi.Şu sıralar mp3'lerimi upload ederken ve biryerden mp3 indireceksem bu siteyi kullanıyorum.Aynı anda birkaç dosyayı birden indirirken bile hızını koruyor.Yalnız, upload yapacaksanız üye olmak zorundasınız ve 10.000 mb a kadar dosya yüklemenize izin veriyor.Tek eksiği bu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapid diyorum. Çünkü bağlantı hızım düşük ve hepsinde hemen hemen aaynı hızda bağlanıyorum ( 60 civarı :@ ) ayrıca cryptload kullanıyorum ve rapid i sorunsuz indiriyor. megaupload da ise harfleri tanıyamıyor cryptload. Netload da harfleri tanıyor ama netload da da hız çok düşüyor. Mediafire ve 4shared i ise daha önce listeleyerek kullanmadım hiç.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Megaupload diyorum.

Nedeni 300 mblık dosyalara izin vermesi. Rapid bildiğim kadarıyla 200 mb izin veriyor. (Premium olmadan) Bu yüzden Megauploadı Rapide tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

rapid kesinlikle atıyorum sabaha kalmadan inmiş oluyor dosyalar. hızıda iyi. benim traffic share gibi sıkıntılarım yok ama arada doğru sapıtıyo gerçi benim açımdan avantaj 5 dosyayla sınırlıyken tek seferde indirme benimki kafayı yiyiyp artabiliyor aynı anda iki bilgisayardan indirdiğimden kaynaklanıyor olabilir ama diğerlerine nazaran bence rapid daha iyi bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

rapid'ten üyeliğim olmadığı için bazen beni deli ediyor.üyelik olsaydı hiç fena olmazdı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Belki benden başka kişilerde de bu sorun olabilir. Rapidshare hiçbir şey indirmeme izin vermiyor. Kendi yuklediklerim de buna dahil. Premium hesaba geçmemi söylüyor. Biz sefil beleşciler için yeterince slot'ları yokmuş. Bana kullanımı arayüzü kolay, hızı iyi ve fazla kısıtlaması olmayan bir site önerebilecek kimse var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Megaupload veya filefactory olabilir. İkiside jdownload sayesinde hızlıca indiriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?