Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi paylaşım sitesi

Beyazm

Tercihiniz?  

129 oy

1. 1. Tercihiniz?

• Rapidshare
      49
    • Megaupload
      33
    • 4shared
      12
    • Mediafire
      33
    • Netload
      2

Önerilen İletiler

Hepsinin premiumu olsa daha iyi olurdu yani premiumsuz hiçbiri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 77
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

3

• bLueeekun

3

• Aurora Borealis

3

• Beyazm

2

Rapid diyorum çünkü megauploadı hiç açmayı beceremedim... Netloadı duydum ama denemedim, 4shared i duydum bir kere indirdim sanırım ya da indirmedim emin değilim diğerini hiç duymadım varsa yoksa Rapid...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nedense son zamanlarda lisanslanmış serileri rapidden çok megauploadda bulduğum için onu tercih ediyorum. :) Üstelik rapidsharein bedava kullanımı son günlerde daha da zorlaşmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

ve tanrı adaleti yarattı:

çünkü sürekli her şey için kendisine sormayacaklardı.

http://x7.to/

sanırım 5 gb falan depolama alanı veriyordu....:s58:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapidshare'dan nefret ederim.:qstress: Megaupload diyorum. Alternatif olarak Mediafire'da severim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hotfile ... Eğer yoksa Rapidshare ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Rapid ile ilgili sorun yaşayan var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Premium'u olana hepsi güzel ama yine de herhangi bi' şey indirirken (özellikle de bol part'lıysa) Netload'ı tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

megaupload bir kaç sene önce türkiyede yasaklanmıştı, o zaman bir bıraktım bir daha da ısınamadım tekrardan :) bu arada anketi açarken pek popüler değildi ama şu aralar hotfile da fena değil hani...(ama rapidden vazgeçmiyoruz:P)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şahsen benim için rapid öldü özellikle son şekliyle.Hotfile içinse linkler çok kısa ömürlü oldugu için hiç sevmiyorum.Megaupload ve Mediafire benim için en iyisi.Mediafire nın en sevdiğim yanı birden fazla indirme yapılabiliyor.4r45

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Aslında şu sıralar mediafire hepsi arasında en iyi şekilde ilerliyor. :) Fileswap da vardı. :)

Bu 2 si yüksek hız ve Aynı anda birden fazla indirme seçenekleri ile popüler durumdalar diyebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

En son Sendspace kullanıyordum. Daha iyisi yok gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anket çok eskiden kaldığı için rapide oy veren çok olmuş, tabi şu anki rapidle eski rapidi kıyaslamak mümkün değil. Şu anki şartlara göre en iyisi mediafire.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anket çok eskiden kaldığı için rapide oy veren çok olmuş, tabi şu anki rapidle eski rapidi kıyaslamak mümkün değil. Şu anki şartlara göre en iyisi mediafire.

katılmıyorum, şuan en iyi paylaşım sitesi gamefront, jdownloader kullanarak fiber bağlantı ile birkaç saat içinde 12 bölümlük seri indirmiştim o yüzden gamefront diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

katılmıyorum, şuan en iyi paylaşım sitesi gamefront, jdownloader kullanarak fiber bağlantı ile birkaç saat içinde 12 bölümlük seri indirmiştim o yüzden gamefront diyorum.

Gamefront indirme sayısı yüksek olmayınca çabuk siliyor videoyu. Öyle kötü bir olayı var, belli bir ay sistemi yok yani diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Eskiden de rapid çok iyiydi şimdi de.

Kaybettiği kullanıcıları tekrar geri kazanmak için normal üyelere de premium üyeler gibi indirme imkanı sağlamaktadır. Ve indirmeler arasında beklemeye gerek kalmamaktadır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

upload yapmasi bakimindan ve indirme kolayligi konusunda gamefront ve mediafire benimde tercihim oluyor dedigin dogru gamefront cabuk silinebiliyor fakat kolaylik bakimindan cok iyi ben mediafire filefactory fileswap ve gamefrontu cok begeniyorum eger o linklerden bulunuyorsa gercekten indirmek zevk bu siralar hatta bir suredir mirror gibi toplu link siteleri revactalar ama gercekten en nefret ettigim yerler rapid hotfile gibi siteler artik cok kotuler uzun sure tutuyor fakat indirme zulmu insanlari bezdirdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?