Jump to content
  • Kayıt Ol

Manga Satan Yerler

babylord

Önerilen İletiler

Konu daha önce açılmıs ama 2010'da . Bu yüzden tekrar açıyorum.

İstanbulda özellikle, manga satan yerler nereler acaba ? Ama ingilizce değil mümkünse Türkçeye çevirilmiş. D&Ra klasikler dışında arunas yayıncılık'tan kitaplar geliyo alıyorum ben ama sadece ilk ciltleri var devamları yok. Ayrıca animeleri yok. İstanbulda satan nereleri biliyosunuz ?

Yardımcı olur musunuz teşekkürler ..

Buna ek olarak Tüyapta manga satılıyomu ve hangi standta bilen var mı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

2

• babylord

2

• Hitokiri

1

• İstanbul

1

Türkçe' ye çevrilmiş zaten pek yok. Death note, Naruto ve One piece var diye biliyorum şuan piyasada. Death note tamamlanmak üzereydi sanırım diğerlerini bilmiyorum tam olarak ne durumda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkçe mangaları kesinlikle tavsiye etmiyorum, hem çeviriler kötü hemde Romajiye çevirirken Türkçeleştiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu an başlayacak olan TÜYAP kitap fuarında mangaları bulabilirsin. Geçen seneki fuarda ben Death Note serisinin ilk dört cildini almıştım. Kaldı ki One Piece de satılıyordu. Arkadaş Yayınevi'nin standına gidersen aradığını bulabilirsin arkadaşım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bildiğim kadarıyla İstanbul'da hatta Türkiye'de bu konuda en yetkin mekan "Gerekli Şeyler"

Tüyap'ta da standları mevcut,haberi buradan doğrulayabilirsiniz: http://gerekliseyleryayincilik.blogspot.com/2012/10/bleach-serisinin-yaynna-17-kasm.html

One Piece,Hellsing,Naruto ve Bleach'in mangalarını basıyorlar.Figür,heykel vs. bulabilirsiniz.

Adres:

Moda cad. NO:33/A Caferağa-Kadıköy/İSTANBUL

Tel:

0216 336 39 41

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de burada [İstanbul] oturduğumuz yerdeki D&R'da Death Note, One Piece ve Naruto'nun Türkçe'ye çevrilmiş bölümlerini görmüştüm. Bunlar dışında çok çeşitli mangaları bulabileceğimizi açıkçası sanmıyorum. Kaldı ki ulaşmaya çalışılan manga popüler değilse bulma ihtimali daha bi' zayıflıyor kanaatimce.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Marmara Çizgi, Lone Wolf and Cub mangasını Tüyap'ta satışa sunmuş. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yorumlar için teşekkür ederim . D&Rde klasikler dışınada Arunas Yayıncılıktan mangalar da vardı. Daha önce hiç adını duymadığım mangalar ama ikiside güzeldi. Dramacon ve Prenses Ai isimleri. İnternetten arunas yayınclığın sitesine girerseniz var bi kaç tane manga. Ama sadece ilk ciltleri var devamı yok. :( Onlar dışında Kaichou wa maid samayı arıyorum ama yok sanırım . Neyse dediğiniz yerlere bakacağım teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zehirli şeker vardı birde. O da fena değildi. Ama 2. cildi çıkmadı onun da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

İnternetten D&R'dan almanı tavsiye ederim daha ucuza geliyor.

Ayrıca Beyazıt'tan alabileceğimiz bir yer var mı acaba; manga,figür?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Merhabalar^^

Japon bir arkadasimin yeni kurdugu sitesini ben de sizinle paylasmak istedim

Arkadasimin adi Shotaro, yuzde yuz Japon olup, 1 yil Turkiye Bogazici Universitesi'nde okudugu icin, Turkce'si de gayet iyidir. Japonya'ya ozgu urunler, anime, manga, cosplay urunleri satiyor ve sitesi bizler icin TURKCE ^^

Aradiginiz urunu sitesinde bulamasaniz bile, ozel siparis verebiliyorsunuz.

Meraki ve ilgisi olanlar icin;

Resmi internet sayfasi: https://modatokyo.com

Facebook adresi: https://www.facebook.com/modatokyo2013

Bir bakin derim Sorusu olanlar bana buradan sorabilirler, ya da direk site uzerinden Shotaro'ya ulasip sorabilirler. Her turlu yardimci olacagindan eminim.

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Istanbul bulunanlar için değişmez adres olarak Galatasaray'ın yanından aşağı inerken sağda kalan GON mağazasını tavsiye ederim. Türkçe, Ingilizce manga ve çizgi roman satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Başka İzmitte yaşayıp manga okuyan varmıdır :D bilmiyorum ama Fankitap adında bi kitapçı etiket fiyatına mangalar satıyor. Evet netteki gibi ucuz değil ama bunu bulduğumuza şükretmemiz lazım :D Kitapçının adresi Ömerağa mah. Hürriyet Cad. Şafak Pasajı Dominos pizza yanı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?