Jump to content
  • Kayıt Ol

Modluk;

Gwen2x

Önerilen İletiler

Asistan modunuz veya süper mod olabilir miyim? adminim

Gerekli şeyleri söyleyin yaparım asistan mod olmak istememin sebebi o bölümde tek kişi olması ve siteyi daha iyi yapabileceğime inanmam

Yeni olabilirim ama siteyi ezberledim bile..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Gwen2x

3

• bedifeci

2

• antioksidan

2

• Shiniori

2

Kusura bakma kardeşim fakat bu forumun belli bir yaş ortalaması var,daha bugün üye olmuş,hiçbir paylaşım yapmamış 12 yaşındaki bir çocuğa modluk verilmesi imkansız gibi birşey en azından bizim forumun kriterlerine göre,diğer forumlardada böyle işlediğini sanmıyorum zaten.Boşa heveslenme forumun tadını üye olarak çıkar en iyisi sen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AkuTan'ın dediğinde haklılık payı var.İlk önce çeşitli kategorilerde , paylaşımlarınla kendini göster ; devamında takip edildiğini de bil.Gerisi kim bilir arkasından gelir. Bu ara şunu da söyleyeyim yaş olmazsa olmaz şartımız değil ,insani değerlere muhakeme yeteneğine sahip olduktan sonra sorun olacağımı zannetmiyorum.Ancak işin kolay da değil.İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bedifeci Anime Serileri ve Live Action bölümünde modluk yazarmısın bu bölüm başlıkları ve konular çok düzensiz bi ayar çekmem lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Admin dayım olur. Ulaş bana özelden, ayarlarız bir şeyler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yegen durumu çaktırmasan iyi olmaz mıy dı :) ? Şimdi bu bilgiyle şantaj bile yapılır.:022:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sıkıntı yok dayı, müsterih olalım. Sitenin yarısını da bana yapacaktın, ne oldu o iş?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
Sıkıntı yok dayı, müsterih olalım. Sitenin yarısını da bana yapacaktın, ne oldu o iş?

21374_3823_04012012_12.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?