UnderminE

Akumina \(>ヮ<)/

Bu konuda 51 ileti var

Aku'yla whatsapp üzerinden rastgele konuşurken "aslinda blogumuz olsa güzel olurdu" diye bir muhabbet geçmişti. "Hadi yapalim" diye başladik 1-2 haftada ufaktan bi wordpress oluşturduk, sade olsun bizim olsun : D

Neticede işte Akumina şimdilik 1 tane visual novel incelemesiyle karşinizda:

http://akumina.wordpress.com/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yalnız "Fansub Takımları > Diğer Topluluklar" gibi bir bölüme açtık ama, çeviri değil sadece tanıtım paylaşım blogu olacağız,onuda not düşmek gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya valla bakindim ettim doğru düzgün bir yer bulamadim. fansub takimlari yerinde de "yukaridaki bölümlerin hiçbirine uymuyorsa buraya atin" yaziyordu attim ben de ;_; Yanlişsa taşinabilir uygun bi yere

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş. Umarım neşe ve enerjinizle güzel yazılar çıkarırsınız. Blogunuzda yorum ve sohbete izin olacak mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun blog sayfanız. Aklıma geldikçe sayfanıza uğramaya çalışacağım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Güzel olmuş. Umarım neşe ve enerjinizle güzel yazılar çıkarırsınız. Blogunuzda yorum ve sohbete izin olacak mı?

Sohbet kutusu koyar miyiz bilmiyorum, ben genelde pek sevmem öyle şeyleri ve kasintidir :P

Ama yorum özelliği elbette var, saniyorum ki Google hesabini, Facebook hesabi veya farkli hesaplar kullanarak vesaire yorum yapilabiliyor pek denemedim özelliklerini ><

Shingeki no Kyojin mangasinin Kasim sayisi geldiğinde onun için bi yazi yazmayi planliyorum. Altinda da yorumlarla teoriler falan üretiriz, ne kadar çok kişi o kadar iyi :D

Ayrica teşekkürler pain~

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sohbet kutusu koyar miyiz bilmiyorum, ben genelde pek sevmem öyle şeyleri ve kasintidir :P

Sohbet kutusunu sormadım, ama sevmiyor musun gerçekten tongue.gif

Ama yorum özelliği elbette var, saniyorum ki Google hesabini, Facebook hesabi veya farkli hesaplar kullanarak vesaire yorum yapilabiliyor pek denemedim özelliklerini ><

Belli oluyor, kinayeli soruydu o :D Bak bakalım belki onaylaman gereken mesaj vardır wink22.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hahaha ilahi meyday, belki bildirim Aku'ya gitmiştir bana bi şey gelmedi :P Hallettim şimdi .@

Ne kadar beceriksiziz artik kusura bakmayiverin :D

Vee evet sevmiyorum, neticede basit bir blog sohbet kutusu aktif olmaz bile. Muhabbet olacaksa yorumlar halinde olsun kaliciliği ve göz dolduruculuğu var neticede :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tsukuhime tanıtımınızı okudum elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

"Bir miktar" geçte olsa nihayet sonbahar animeleri hakkındaki görüşlerimizi yazabildik, ilgilenen arkadaşlar olur ise Buradan ulaşabilirler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendime bir kahve koyup okumaya başlayayım clap2.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O neydi be arkadaş, ağzım yüzüm yamuldu. Alkışlar sana under!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tüm bunlar yaşanırken ben yatıyorum tabiki :011: Yazmamı istediğiniz istek birşey varsa belirtin lütfen, son 1-2 senedir pek çevrilmiş visual novellere bakmadığımdan çok boş bıraktım blogu :011:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
O neydi be arkadaş, ağzım yüzüm yamuldu. Alkışlar sana under!

Ya başlarken dedim ki "bu yazi uzun olacak" ve oldu da. Aslinda düz yazi olsa bu kadar uzun olmaz, ben resimle doldurdum. Zira oyunun grafikleri çok güzel, anime izleyicilerinin özellikle görmesini istedim vn'de meşhur sahnelerin nasil durduğunu :D

@Aku, bence FSN yazisi yazsan hoş olur (özellikle HF, spoiler olduğunu belirterek). Tsukihime'yi yazdik FSN havada kaldi, ben onun adina yazi yazmam unuttum çoğu yerini zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen sizden bi FSN isteriz. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
http://www.animemangatr.com/forum/visual-novel-tartismalari/5369-typemoon-fate-stay-night/

Burda varya dostlar fate stay nightı yazmadan geçer miyim hiç :011: Başka öneriler bekliyorum artık :P En olmadı uzun çaplı bi touhou yapıcam ama,ondan önce küçük çaplı 1-2 bişey yapmak istiyorum ne zamandır tanıtım yapmadığından körerdim baya.

Kamidori yapabilirsin yiyorsa :P Ya da direk Touhou'ya dal bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kamidori yapabilirsin yiyorsa :P Ya da direk Touhou'ya dal bence.

Kamidori güzel bi tavsiye,ama "yemeyen" touhou aslında abi :D Şimdi oyunlarla fanartlar arasındaki bağlantıyı, müzikleri zartı zurtu nasıl anlatıcam emin değilim.Bi defa direk ilk gelen soru zaten "e bu ateri gibi oyun niye bu kadar tutuldu" oluyor :011: Yine biri kaderi kontrol edebiliyo,biri ölümü bükebiliyo ama niye boş boş birbirlerine danmaku atıyolar tarzı sorular da henüz hazırlanmış olmadığım yerler. Bi şekilde açıklarım da,karşı taraf ne kadar tatmin olur şüpheli :P

Kısacası touhou biraz daha hazırlandıktan sonra daha iyi,kamidori güzel bir alternatif.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sadece 0-1-2 bölümleri için bile destan yazılmış. Allah evlerden esirgesin, sanırım seri sonu incelemesi gelirse okumak için ömür yetmez. Ayrıca site için ayrıca tebrik ederim, doğrusu bilmiyordum, şaşkınlık geçirdim. Eline sağlık. Seri sonu için ayrıca inceleme gelirse onu da okumak isterim doğrusu, öyle bir plan ya da planınız (Aku karışır mı bilemem ama) var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap