Jump to content
  • Kayıt Ol

Çizgiroman Bölümü ve Marvel altbaşlığı

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Hazır yeni Marvel filmleri yoldayken filmlerdeki karakterlerin orjinlerini tanıtacak çizgiromanları ve onların karakterlerini detaylıca yazabileceğimiz bir bölüm olmalı diye düşünüyorum. Marvel geniş bir karakter kadrosuna sahip olduğundan altbaşlık olarak açıldığında konu sıkıntısı çekilmeyecektir. Şahsen yazmak isteyebileceğim çok şey olacaktır bu konu altında.

Hiyearşi şu şekilde olabilir:

=AMT

==Çizgiromanlar

===Marvel

====Marvel Karakterleri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

1

• painscream

1

• Akuma_Blade

1

• fasuese

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

lise zamaninda spiderman birde cadili birsey vardi cizgi romanlarini alir derste okurdum :D bir anime platformunda kabul gorur mu bilemem ama bence guzel olur nostalji yapabiliriz..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime Dışı kısmına Çizgi Roman diye bir kısım açılabilir, o kısmın içine de Marvel diye ayrı bir başlık açılabilir. Çizgi roman evreninde katacağınız şeyler olduğunu düşünüyorsanız bence açılabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam da DC'de var yalnız. Çizgi roman alemi bir tek Marvel'dan oluşmuyor. Suerman Batman Green Lantern Flash Green Arrow vb krakterler hep DC'nin yani eğer böyle bir konu yada yer adı her ne ise açılacak ise en azından DC'ninde olması lazım diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 side ayrı başlık altında olabilir. Yada Mervel vs Dc Universe :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Marvelde DCde açılmalı bencede. Çizgi romanları, filmleri, dizileri, çizgi romanlarını tartışmış oluruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?