Jump to content
  • Kayıt Ol

Skype Anime Ödülleri 29 Kasım Toplantısı

painscream

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, konuya direkt gireceğim. Bir skype toplantısı düzenlemeyi planlıyorum. Bu skype toplantısına isteyen herkes katılabilecek, genel olarak animeler hakkında, forumdaki istediğiniz şeyler hakkında, anime ödülleri hakkında konuşulacak. Böyle bir toplantı düzenlersek kimler katılmak ister ve sizin için ne zaman uygun olur? Ben Cuma veya Cumartesi gecesi diyorum, bu hafta sonu toplanabiliriz gibi geliyor bana. Katılacak kişiler katılabileceği günü konu altında yazsın, çoğunluğa göre bir gün belirler toplanırız.

Skype toplantılarında mikrofon ile konuşuyoruz ve genel olarak yazılanlara bakılmıyor. O yüzden mikrofonunuz varsa daha iyi olacaktır. Benim mikrofonum yok ama dinlemek istiyorum diyenlere de kapımız açık tabii :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 42
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

9

• loykad

6

• Akuma_Blade

4

• bLueeekun

3

Bakayalo

Toplantıya katılacağım. Tercihim Cuma olur. Cumartesi genellikle gece 12 gibi evde oluyorum, biraz geç olur. Ama Cumartesi tercihi ağırlık kazanırsa ben de daha erken gelmeye çalışırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özel bir meşguliyetim olmazsa bende katılırım, geçen sene de eylül ekim ayları gibi yapıyorduk güzel oluyordu arada lazım böyle şeyler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cuma ve ya Cumartesi günlerinden birisi olduğu sürece fark etmez, bende katılırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben katılmak istiyorum ama bir tarih vermeyim. Ne yapacağım hiç belli olmuyor benim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cumartesi olursa gelirim. Cuma geç saatlere dek çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fark etmez ama şimdiden katılabilir miyim net bir şey diyemeyeceğim.

Zaman sıkıntısı olan arkadaşlara göre belirlenmesi de hoş olur tabi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tabletten bağlanmayi denerim eğer adam gibi çalışırsa katılirim ben de :P Hoş sezondan bir tek ping pong izledim artik onu her yere sokarim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İki günde olabilir. Belirlediğiniz tarih ve saatte başka işim ve meşguliyetim olmazsa katılabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben katılabilirim hem skype dan size gitar çalarak sonunda ergenliğimi son seviyeye çıkartabilirim diye düşünüyorum!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Necromancer, kişisel şeyler olmayacak toplantıda. Öyle olunca bir süre sonra millet hal hatır sormaya, karşılıklı konuşmalara dönüyor ve büyük bir kesim sadece 2-3 kişinin kişisel muhabbetini dinliyor. Elbet gitar çalman güzel olabilir ama bu toplantının asıl konusu muhtemelen anime ödülleri olacak, o yüzden toplantıda onun üzerine konuşmak, olabildiğince konunun dışına çıkmamak herkes açısından daha iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Necromancer, kişisel şeyler olmayacak toplantıda. Öyle olunca bir süre sonra millet hal hatır sormaya, karşılıklı konuşmalara dönüyor ve büyük bir kesim sadece 2-3 kişinin kişisel muhabbetini dinliyor. Elbet gitar çalman güzel olabilir ama bu toplantının asıl konusu muhtemelen anime ödülleri olacak, o yüzden toplantıda onun üzerine konuşmak, olabildiğince konunun dışına çıkmamak herkes açısından daha iyi olacaktır.
söylediğim ciddi göründü galiba pardon :D
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben gelemezsem biri ping pongu benim yerime savunsun :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

söylediğim ciddi göründü galiba pardon :D

Daha önce bu tür bir sıkıntı yaşandı da, ona yönelik peşin peşin önlem alıyoruz artık darınma dostum :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8'den sonra olduğu sürece sıkıntı yok. gece geç saatlere kalamam tabii

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cumartesi olursa iyi olur, mikrofonum yok ama dinlerim... pazar günüyatış olduğundan, geç saatlere kadar durabilirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de katılmak isterim, pek konuşmam gerçi ama skype pek kullanmadığım için arkadaş listem pek bir boş. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Katılacaklar skype adreslerini yazsınlar o halde, ben onları ekleyeyim. Buluşma günü de müsait olma durumlarına göre konuşmaya eklerim kendilerini.

Cumartesi olabileceğini düşünüyorum ben şimdilik, çalışan kesim için de uygun olur hem diye düşünüyorum. Bir aksilik olmazsa Cumartesi günü yaparız, Cuma günü olması yönünde çok istek gelirse Cuma' ya alırız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer o gün internet hızım kafa yemezse bende katılmak isterim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sykpe toplantısı yarın olacak, muhtemelen saat 21:00 gibi başlarız diye düşünüyorum. Katılacaklar skype adresini yazsın, bana iletilen skype adreslerini ekledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 gündür hastayım ve gırtlağım çok kötü zor konuşuyorum yarın eğer daha iyi hissedersem katılmak isterim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?