Jump to content
  • Kayıt Ol

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

painscream

Önerilen İletiler

Seriye devam etmek için elde sade roman kaldı. Animede ingilizce altyazı sorun değil ama romanda Hikigaya'nın zekice fikirlerini düzgün tercüme etmek için ve olayları canlandırmak zor olacak gibi. Ama hikaye baş kadın karakter olarak Yukinon üzerine kayıyor ki

ikilinin evlenmesine tek engel kızın annesi olacak bu gidişle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

7

• CHOBiTS

5

• cakiphan

5

• aysöken

3

Rica etsem mangadan veya romandan bilgileri anime başlıklarında yazmasak olur mu? Bunları mangalar bölümünde yazalım çok istiyorsak. Burada bahsetmek spoiler kavramını bile aşıyor artık. Dikkat edelim lütfen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sezon Haçiman'ın pempe saçlı kızı bekleyecekken gidip kapı önünde beklemesinden, elleri cebinde dolaşmasından rahatsız bir tek ben miyim? Bir de bekledim yiaah demesi var ya, gömçüresim geldi. Liseli bebeler gibi vurdumduymaz, kambur yürüyüşünü önümde yapsa omuzla camdan iterim. İlk sezon sadece asosyaldi, bu sezon abudik gubudik bir tavrı vardı.

En başta o çıkma teklifi mevzusu, köprüde hocasıyla konuşması ve biraz da kız kardeşiyle olan muhabbetleri dışında bence ilk sezon gibi sohbetler, monologlar yoktu, ergen edebiyatı gibi geldi. Zaten sohbetler bana hep yüzeysel geldi, Haçiman üçlüsünde kimin ne dediği belli değildi. Kimin ne kastettiği belli de, konuyu bilmesen bunlar ne diyor dersin, nevrini döndürür insanın.

Sıkmamaya çalıştı, o kadar. İlk sezonla kıyaslanamaz bile bence. Doğru düzgün olay bile yoktu zaten. Her şey fazla uzatıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam da zaten serinin konusu gereği serzenişlerinin bazıları olmak zorundaydı.Serinin amacı 2 ana karakterimizin topluma uyum sağlama sürecini ele alıyor. 2.sezonu geçiş aşaması olarak bakarsak gayette güzel bir sezon oldu zannımca,çevrelerinin biraz daha büyümesi,adının hala yanlış söylemesine rağmen hikitani-kun yukinoshita'nın beğenmediği yöntemler sayesinde toplum tarafından varlığını kanıtlaması gayette hoştu,tabi bazı konularda haklısın katılmamak elde değil amenna :)

Benim en sevdiğim kısım bölüm seçme muhabbetiydi.Biz genel olarak iş imkanı fazla olmadığı için sözel seçmeyiz.Ne güzel hepsi istediklerine karar veriyor. devlet utansın ne diyeyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben romanını okumadım henüz yorumlarımı animeye göre yazdım. Son spoiler içindeki kısım ise beklentim yani kesin bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben romanını okumadım henüz yorumlarımı animeye göre yazdım. Son spoiler içindeki kısım ise beklentim yani kesin bir şey yok.

Daha önce, bir başka başlıkta görmüştüm böyle yorumlar. Bunu da görünce öyle algıladım. Genel bir serzeniş olur umarım. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

İlk sezondan farklı olarak bu sefer daha çok karakter gelişimi izledik. Özellikle de Hikigaya üzerinde döndü olaylar. Bazı yan karakterler acaip sinir etti bu sezon. Bu gidişle sanırım LN biraz ilerlediği an 3. sezonu göreceğiz.

Bu arada İroha sanırım Hikigaya'ya aşık olmaya başlıyor. Ancak, son 2 bölüm itibariyle eğer bir ters köşe olmazsa Hikigaya ile Yukinoshita ile sonlanacak hikaye.

Son olarak çizimleri ilk başta yadırgamıştım ama sonra alıştım. Brain Base çizimleri daha canlı olsa da karakterler daha küçük yaş görünüyordu ama Feel daha yaşına uygun gösteriyor. Bu arada yanlış hatırlamıyorsam LN çizimlerine de benzeyenler Feel'ın çizimleriydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?