Jump to content
  • Kayıt Ol

JoJo's Bizarre Adventure Part 4: Diamond Is Unbreakable

gundamaster

Önerilen İletiler

Sadece ASB'deki müziğini atmıştım :011:

Son bir kaç gün içinde kaç kere spoiler yedim bir bilsen :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 133
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

54

• bLueeekun

29

• baryshx

13

• suke

10

En Çok Yazanlar

Koichi'nin malum gücü zaten açılışta gösteriliyordu. Benim tahminimce daha çok savunma ve heal yapmalı bir gücü olacak. Saldırısı da olur ama ben o kadar güçlü birşey beklemiyorum. Zaten Koichi'nin açılıştaki hareketi yeter. Reyiz ya. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Koichi mi Yumurtadan, Yumurta mı Koichi'den Çıkar? :gul gul:

Cevabı sanırım haftaya.

Bölüm 5

Dio reyizi sima olarak görmek iyidi. Eskilerden söz edilmesi beni acayip mutlu ediyor. Takıma yeni elemanda geldi. Bu üçlü arasında çok matrak şeyler olur benden demesi. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzeldi ama Okuyasu kendini çok kasarak gırtlaktan konuşuyor ya kulağım acıyor resmen, biraz rahatlasa keşke seiyuu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manly tears ya deme öyle, kaslı kaslı adamlar ağlayınca insanın içine bi yere dokunuyor. Hele Okuyasu ;_;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben pek Jojo sevmem ama bunu bi önceki serisinden daha çok sevdim . Gerçi yeni Jojonun çalışma mantığı arada bir bugda kalmış ( yada bunlar yeneteğini yanlış biliyorlar) gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben pek Jojo sevmem ama bunu bi önceki serisinden daha çok sevdim . Gerçi yeni Jojonun çalışma mantığı arada bir bugda kalmış ( yada bunlar yeneteğini yanlış biliyorlar) gibi geliyor bana

Ne açıdan bug?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzeldi ama Okuyasu kendini çok kasarak gırtlaktan konuşuyor ya kulağım acıyor resmen, biraz rahatlasa keşke seiyuu.

Öyle deme onun seiyuusu hep öyle. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vurduğu şeyleri eski hallerine döndürüyordu. Angeloyu Nasıl o hale soktu ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vurduğu şeyleri eski hallerine döndürüyordu. Angeloyu Nasıl o hale soktu ?

Her şeyi eski haline döndürmüyor ki. Josuke'nin gücü iyileştirme ve düzeltme gibi bir şey ama bir şeyi düzeltirken onunla oynayabiliyor. Mesela ilk bölümdeki ele geçirilmiş elemanın karnını yarıp düzeltirken içine bıçağı bıraktı. Angelo'yu da dövdü, döverken ya da biz buna iyileştirirken diyelim, onu taşın içine hapsetti. O yüzden bug yok. Josuke'nin gücü tam oturmamış sende. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 6

Ya var ya normalde Part 3 falan olsaydı şu Lock standi 2 bölüm sürmüştü. Adamlar güzel ders çıkarmışlar, 1 bölümde hallediveriyorlar standleri. Hıza hayranım bir saniye bile sıkılmadan izliyorum bölümleri.

Shinjiteshinjiteshinjite :011: Koichi'nin yeşil aurası çok güzel olmuş ya, saçlar da yakıyor hany. Fakat şu surat:

[bimgx=400]http://puu.sh/oJd6M/06e8e0c99d.jpg[/bimgx]

Allah'ım sen affet bu çocuk nereden oldu böyle töbe töbe :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 6

Daha önceki mesajımda dediğim gibi Saiyan Koichi ortaya çıktı. :011: Çocuğun daha düne kadar kendine güveni yoktu. Yumurta bir çatladı kendine güveni geldi. Saçlar dikeldi, eller cepte, adama posta falan koyuyor. :011: İzlerken gülerek "Noldu lan bu çocuğa dedim." Çok güzel gidiyor ya. Standi ise ayrı bi güzel ama etkisini gösterene kadar Koichi'yi ayak altına alırlar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sezonu bayağı sevmiştim ama şu kukla ile olan dövüşte kukla paramparça olurken çocuğa bir şey olmaması saçma geldi . Birde çocuk kendi standını tokatlarken standın bir tepki karşılık vermesini bekledim ama bir şey olmadık. Ve birde o şişeyle eli Nasıl parçaladı , tamam vurduğu şeyler düzeliyorda Nasıl ayarladı onu öyle de eli kopardı , ne yalan söyleyim biraz soğudum seriden

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. Nesil'de Joseph'in gömülmesi çok üzmüştü. Ama bu nesilde Jotaro yine Jotaro. Diğer karakterler ondan bahsederken hakkının verildiğini görmek sevindirdi. Bir de Jotaro'yu kaç sene hiç zorlayan biri çıkmamış, daha zamanı durdurmayı bile sürekli kullanıp geliştirme gereği duymamış :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cakip bence sen bu seriyi izleme, hani ben tek tek sorduğun şeylerin hepsini açıklarım sana da, şu seriden 4. kuşakta bile bu derece mantık beklemen çok güldürüyor beni :011: Jojo's Bizarre Adventure yazıyor kocaman, ahım şahım mantık bekleyen yok bu seriden. Ona bakarsan havada Koichi'yi nasıl iyileştirdi ya da o adamları nasıl iyileştirdiler de adamlara yetiştiler vs bi ton soru sormak gerekir. :D Hatta en basitinden Part 1'de şu sahneden sonra seriyi bırakmış olman lazım :011:

[bIMGX=400]http://puu.sh/oTTeB/b13d6093f5.jpg[/bIMGX]

"Omzunda kocaman şeyle nası acı çekmedi, yarası neden kanamadı, Dio'yla nasıl dövüştü" İlahi :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya bundan daha iyisini yapamazlar herhalde bi adaptasyon bu kadar mı mükemmel ilerler, nazar değecek vallahi ya. 2 kez izledim, hatta bi üçüncü kez bile izleyebilirim bölümü. Yukako <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senin sorduklarını hiç merak etmedim . Hatta üzerinde iki Sn bile düşünmedim ama standta açılan yaranın sahibinde de açılıyor olması önemli bir şey kaç kişi pert oldu öyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kukla normal bir stand değil, zaten normal insanlar da görebiliyor onu. Elemanın gücü o kuklayı yönetmek de diyebilirsin mantık arıyorsan. Hem zaten standlerin hepsinin insan formunda olması gerekir dediğin şeye göre. Joseph'in standı adamın elinden çıkan dikenli bitkiydi mesela, kesildiğinde Joseph'in de kuşbaşı olması gerekir. Son bölümdeki kızın da standi saçtan ibaret. Çok fazla mantık aramamak lazım. Jojo külliyatının hem en normal hem de en garip partı bu 4. part.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?