Jump to content
  • Kayıt Ol

JoJo's Bizarre Adventure Part 4: Diamond Is Unbreakable

gundamaster

Önerilen İletiler

Jojo'nun olayı bu zaten, bakınca epey bir tutarsızlık içeriyor ama bunları kabul edip işin geyiğine bakmak gerek diye düşünüyorum. Çok iyi yaratılmış karakterleri var ve komedi, gizem işini falan çok iyi beceriyor. Son dönemlerde çıkan çoğu seri beni güldürmeyi başaramıyor ama Jojo bu konuda çok iyi. Ayrıca karakterlerin tepkileri, animasyonlar, seiyuular, müzik seçimleri serinin diğer artıları.

Bir de Yukako'nun normal konuşma sesi böyle ince olmasaydı çok iyi olacakmış, biraz gıcık etti. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 133
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

54

• bLueeekun

29

• baryshx

13

• suke

10

En Çok Yazanlar

Bir de Yukako'nun normal konuşma sesi böyle ince olmasaydı çok iyi olacakmış, biraz gıcık etti. :011:

O ev hanımı sesi. Kızmış sesi var, sinrlenmiş sesi var, öğretmen sesi var, anne şefkati sesi var, çok delirmiş sesi var ve bir de normal sesi var ama henüz duymadık :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğer ses tonlarını ne kadar çok kullanırsa o kadar iyi, yoksa güzelim karakter çöpe gidecek. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aman gitsin gitsin. Resmen ne bekeldim ne buldum hesabı. Çok yandere bu ya. Bizimkilerle arkadaş olursa bunlar yandık. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O yüzden de gıcık oldum. Normalde hemen üstünü çizerdim ama kanım ısındı sayılır, bakalım ne olacak? :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Allah'ım nazar değmese bari sonlara doğru, bu ne güzel adaptasyon yarabbim >_<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nolur bir daha o kızı görmeyelim. Herkes onu bekleyince daha çok beğeneceğim biri çıkar demiştim ama YANDARE çıktı. -_- Koichi'deki karakter gelişimi yüzümü gülümsetiyor. Çok iyi gidiyor seri. Ben bu kadar beğeniyorsam manga okuyan arkadaşları düşünemiyorum. Güzel adaptasyon oluyor. Bu arada Jotaro arkada kaldı ama olsun. Haftaya sanki Okuyasu vs'si var gibime geliyor. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nolur bir daha o kızı görmeyelim. Herkes onu bekleyince daha çok beğeneceğim biri çıkar demiştim ama YANDARE çıktı. -_- Koichi'deki karakter gelişimi yüzümü gülümsetiyor. Çok iyi gidiyor seri. Ben bu kadar beğeniyorsam manga okuyan arkadaşları düşünemiyorum. Güzel adaptasyon oluyor. Bu arada Jotaro arkada kaldı ama olsun. Haftaya sanki Okuyasu vs'si var gibime geliyor. :011:

Maalesef Koichi batırdı işi. Şimdi Yukako daha da aşık olduğuna göre yandık. En azından gölge gibi peşinde dolaşacak diye düşünüyorum.

Polnareff'i hatırlamak güzel oldu bu bölüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Polnareff'i hatırlamak güzel oldu bu bölüm.

Bunu ben diyecektim unuttum, Polnareff böyle bi deneyim yaşamış herhalde o saçlar boşuna öyle değildir :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

UMMMMMMMMMMAIIIIIIIII -Okuyasu, 2016

Müziklerin güzelliğini fark ediyor musunuz ya? Ne kadar çeşitli şeyler çalıyorlar insanın hiç kulağına batmıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yemek animelerine gönderme yaptılar gibi geldi, birde aklıma Toriko geldi.:cicek1: Okuyasu uyumları sayarken Ashita No Joe animesinide andı bu arada:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kapanıştaki gemiye kadar geldik bakalım 13. bölümde yeni kapanış gelecek mi? Bu bölüm bana biraz uzun geldi ama sanırım 12. bölümü tamamen malum karaktere harcamak için böyle bi şey yapmışlar bilemedim >_<

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu Sutando'nun sahibi tüm yeraltı kablolarının geçtiği yerleri öğrenmiş demek, aslında stand'ı handikaplı ama yinede iyi iş çıkarıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

YA O SON SAHNELER NEYDİ ALLAH'IM ERİDİM BİTTİM siz anlamazsınız biz fangörller eridik bittik :P

Yine övmeden geçemeyeceğim yalnız müzikler çok iyi ya. Koichi biraz daha az bağırsa güzel olacak ama olsun biz onu öyle de seviyoruz. Ufaktan el de işin içine girdi :P Ay neyse Josuke çok tatlıydı gözlerim doldu ya bu nedir ya:

[bimgx=500]http://puu.sh/pziqS/b505f704b7.jpg[/bimgx]

[bimgx=500]http://puu.sh/pziwl/d177a973e8.jpg[/bimgx]

[bimgx=500]http://puu.sh/pzixk/fcae5d28df.jpg[/bimgx]

Çocuk ayda yılda bi mantıklı bi şey söylediğini düşündü yapmasanıza öyle :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Adamın geldi ama neler olmuş öyle, tam bir bunak. :( Adam rahat nefes verse bari. Burada ölecek diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

YA O SON SAHNELER NEYDİ ALLAH'IM ERİDİM BİTTİM siz anlamazsınız biz fangörller eridik bittik :P

Yine övmeden geçemeyeceğim yalnız müzikler çok iyi ya. Koichi biraz daha az bağırsa güzel olacak ama olsun biz onu öyle de seviyoruz. Ufaktan el de işin içine girdi :P Ay neyse Josuke çok tatlıydı gözlerim doldu ya bu nedir ya:

[bimgx=500]http://puu.sh/pziqS/b505f704b7.jpg[/bimgx]

[bimgx=500]http://puu.sh/pziwl/d177a973e8.jpg[/bimgx]

[bimgx=500]http://puu.sh/pzixk/fcae5d28df.jpg[/bimgx]

Çocuk ayda yılda bi mantıklı bi şey söylediğini düşündü yapmasanıza öyle :011:

Dedim Shounen-ai'ye mi bağlayacaklar, sonra babalar günü göndermesi olduğunu okudum bir yerden :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Safa yatıyorsun dimi joseeeeeph senin gibi dalga üstadına böyle bunamak yakışır mı kendine gell

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dedim Shounen-ai'ye mi bağlayacaklar, sonra babalar günü göndermesi olduğunu okudum bir yerden :011:

Yalnız o sahne aynen öyle gerçekleşiyor :D Josuke çok tatlı ya, altın kalpli <3

[bimgx=700]http://puu.sh/pA7N4/8f4fb154a9.jpg[/bimgx]

scanler de şahane :011: Abaj <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Scanler şahane, çeviriler daha da şahane. :P Yıllar önce ben böyle böyle okumuştum hep, yalnız bu yine iyiymiş, okunamaz durumda olanları vardı, özellikle 3. kısım ve öncesi. Sıfırdan taratıp da çevirdiler mi haberim yok ama nostalji oldu bana. Yalnız babalar gününe iyi denk getirdiler, animeyi yapan tarafı da tebrik etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ya mangaka gelmiş başlığa bak bomboş, gidin siz Rezero izleyin :(

KISHIBE ROHAN <3 Adam animasyonla tarzına tarz katmış ya, hele o renk değişimleri yok mu iyice hasta oldum.

Müzik kullanımları beni benden alıyor kaç bölümdür fark etmiyor değilim karakterlerin konuşma hızlarına göre bile müziğin temposu artıp yavaşlayabiliyor. Rohan'ın cam önünde geçmişini anlattığı sahnede sakin sakin piyano çalarken bir anda Koichi'ye doğru hızlıca adım atıyor ve müzik hızlanıveriyor falan kalp ritmimi bozdu anime :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı okuyanlar o kadar karakter beklentisine girdi benide beklentiye soktular ama sonuçta hep manyak karakterler çıktı. :D Bir tane bile mi dost canlısı olmaz. Biri tsundere çıkar bu Rohan'da ondan daha beter çıktı. :011: Echoes part 3 gelse de görsek. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?