Jump to content
  • Kayıt Ol

JoJo's Bizarre Adventure Part 4: Diamond Is Unbreakable

gundamaster

Önerilen İletiler

Hep boş bırakıyorsunuz buraları sonra biz yazınca muhabbet ediyorsunuz oluyor :(

Bu bölüm Rohan'ın asıl yüzünü iyice gösterdiler. İlk bölümde biraz daha saykoya bağlamış gibiydi, burada aslında onun derdinin başka olduğunu gördük işte :P Saç kısmı baya komikti, Rohan'ın seiyuusunu tebrik etmek gerek 2 cümle anca bu kadar donuk ama alaycı söylenebilirdi.

Açılışa gelecek olursak beklendiği üzere ŞAHANE. İlk açılış çıktığında hayal kırıklığına uğrayan o arkadaşlar uzaklaşsın şimdi yavaşça :P Yeni karakterlerin ustaca serpiştirilmesi mi diyeyim, son sahneler mi diyeyim mükemmel ya. Sabırsızlandım iyice.

Kapanışın da sonlarına karakterlerimiz eklenmiş, koridoru güzelce doldurduk azıcık bir yerimiz kaldı :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 133
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

54

• bLueeekun

29

• baryshx

13

• suke

10

En Çok Yazanlar

K-drama yüzünden geçen haftaki seriler hep aksadı, o yüzden geç kaldım ben de. :D

Rohan'ı gerçekten iyi yansıttılar. Ucunda ölüm olsa adam hala çizmeye ve bir şeyler kapmaya devam ediyor. Josuke kısmı çok iyidi ama

flashbackte, gelecekteki Josukeyi nasıl gördük? Yoksa orada başka bir olay döndü de ben mi anlamadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelecekteki Josuke değil ya. O karlı yerde minik Josuke saçı o şekilde olan adamı küçüklükten zihnine kazımış, büyüyünce de saçını aynı o abi gibi yapıyor sadece. Bi aralar Koichi'ye anlatmış Koichi de hatırladığı kadarıyla anlatıyor işte :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman niye o adam Josuke gibi çizilmiş. Kafa karıştırmasınlar. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangada da o şekilde ya. Öyle bir şey gerçekten oldu mu olmadı mı emin değilim, belki de Koichi sırf Rohan kendini göstersin diye yem atmış olabilir hikayeyi yüksek sesle anlatarak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya ben bu bölümde sadece Jotaro'nun gücünü kullanışını hatırlıyordum sonlara doğru, gerisini komple unutmuşum. Korkudan laptopu belki 50 kere yere fırlatmak üzereydim, o nası bi korkunçluktur ya.

PREŞŞAAA

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar bölümden sonra villainimiz ortaya çıktı ama nerede hype ah ah :( Bölümün renklendirmeleri harikaydı ya, bu gidişle ben bu arca 10 puanı vereceğim gibi görünüyor. Bunun üstüne daha nasıl çıkılır ki?

Şu kızı bir anime bu hale getiriyorsa 10'u basacaksın aga :@:

[bimgx=500]

https://puu.sh/qaSWs/11e4507837.jpg[/bimgx] vs 240525.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bölüm 20

Çok muhteşem bir bölümdü. Bölümde her duyguyu tattım. Aşk, dram, romantik, hüzün, aksiyon. Araki Yukako'yu ilk tanıttığında tsundere olmasını hiç hoş bulmamıştım ama bu bölümle beraber Yukako'yu bana sevdirdi. Hele Koichi'nin Yukako için kendini fena etme yöntemi. :( Adam bu Koichi adam. Aya karakteri ayrı bir muhteşemdi. Beato ve Yuuko-san'ın seiyuusu Sayaka Ohara seslendirmiş. Sevdiğim bir seiyuu olmasının yanı sıra Aya karakterine çok iyi gitmiş. Jojo yaptığı tercihle adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor ama anlayan yok ki. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yukako'yu ilk gördüğümden beri sevmiştim zaten ;) Aya'nın tansiyonu düşük biri gibi konuşması olayıda iyiydi, sevdim seiyu'sunu :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Yetiştim animeye sonunda. En son 21'i izledim. Mangadan devam etmek istiyorum ama bir sorum olacak. Sizce mangaya animeden kaldığım yerden mi devam etmeliyim yoksa bu arc'ı baştan mı okumalıyım?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence animenin bitmesini bekleyip sonra bu arcı renkli scanlerle baştan okusan daha iyi olur. İstediğin yerde atlarsın vs. Tam buradan mangaya girişince animenin çok bir numarası kalmaz. Ben okuyalı epey olduğu için çoğu olayı tam hatırlamıyorum o yüzden sürprizli gidiyor tadı öyle daha iyi çıkıyor.

Hatta Duwang çeviri ile mangayı okursan baya eğlenceli olur. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence animenin bitmesini bekleyip sonra bu arcı renkli scanlerle baştan okusan daha iyi olur. Tam buradan mangaya girişince animenin çok bir numarası kalmaz. Ben okuyalı epey olduğu için çoğu olayı tam hatırlamıyorum o yüzden sürprizli gidiyor tadı öyle daha iyi çıkıyor.

Mangadan devam edecek olsam da animesini izlemeye devam edeceğim. Aslında sormak istediğim şey animenin mangaya gerçekten sadık kalıp kalmadığı. Kaçırdığım önemli noktalar varsa bilmek istiyorum sadece.

Bu arada face'ine bakıver.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime mangaya sadık kalmaktan fazlasını yapıyor ya o konuda hiç problem yok, üstteki Reimi resminden de anlaşılır zaten ne kadar özendikleri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21. Bölümü izleyince kira'yı kendime benzettim, hal,hareket ve huylarıyla. Tabii benim onun gibi kötü alışkanlıklarım yok:gul gul:

22. Bölümde üzüldük, shigechi'yi sevmiştim. Seri daha güzelleşmeye başladı, adam isminin hakkını veriyor...Death Note<Kira

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shigechi mangayı okurken en sevdiğim karakterlerdendi. Feci oldu sonu. İçim cızladı o şekilde öldüğünü görünce. Anime daha yolu yarıladı, bakalım geri kalan bölümlerde neler olacak, mangayı okuyalı yıllar oldu hatırlamıyorum olayların çoğunu, ilk defa izliyor gibiyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnanılmaz olaylar koptuktan sonra Kira sakin sakin yürürken arkada çalan o dıt dıt müziği inanılmaz seviyorum ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Shigechi'nin ölmesine sevindim. Hiç sevmediğim, çok uyuz bir karakterdi. Yalnız ölümü feci oldu. Reimi'nin onu ruh halinde görürken patladığı sahne kabul ediyorum dramatikti.

Kira ile durgun halinden kurtuldu seri, bir hareket geldi. Birkaç haftadır Shigechi'li bölümlerden çok sıkılmıştım :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shigechi uyuz bir karakterde olsa sonuç gerei ölmeyi haketmiyordu. :( Ben bu parttan ölüm görmeyiz diye düşünüyordum. Çünkü her şey güllük günistanlık gidiyordu. Ancak Kira bi geldi feci ölüm başladı. Umarım başka ölüm olmaz kasabadaki herkesi sevdim ya. :( Jotaro Kira ile vs yapsada iş yaptığını görsek. Bu arcta çoooook arkada planda kaldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben demiştim ama Josuke ön planda olmayacak diye. Son çıkan bölümde de görüldüğü üzere kimse kafasına göre iş yapmıyor, hep beraber toplanıp hareket etmeye bakıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani elbette hiçbir şey söyleyemem ama daha çooooooooook başındayız her şeyin. Daha 17 bölüm var hatırlatırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimse de dememiş ki "Shigechi'yi görüpte uzaklaşan o hatunlar çok ayıp ettiler" Shigechi'ye üzüldüm. Ölmek var ölmek var. Böyle de öldürülmez. En nefret ettiğim insan tiplerinden birini sergilese de atomlarına ayrılması üzdü.

O değil de şunu atıp kaçıyorum. Yorum kısmı da coşmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?