Bakayalo

Ankara Fansub Zirvesi

Bu konuda 119 ileti var

Ölmemiş!

Biz bu şoku birkaç sayfa öncesinde yaşadık, artık alıştık varlığına :011:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saat kaçta ve yeri neresi, yani nereye yakın. Ankara'da bilmiyorum da bir yer:962129:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aç kalırım, belki ölürüm ama yıkılmam!

ankara'ya gelin ulan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Saat kaçta ve yeri neresi, yani nereye yakın. Ankara'da bilmiyorum da bir yer:962129:
Saat 13'ten itibaren ağaçların altında toplaşmaya başlayıp saat 14'te Sobe'ye geçeceğiz. Ayrıntılar google maps'ten konum ve fotoğraf linkleriyle ilk mesajda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şuan kaç kişi geliyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şuan kaç kişi geliyor?
Seni saymadan, gelebilir 13, geleceğini teyit eden 8.

Beklenen kadroyu ilk mesaja yazmıştım. Fazladan bir sürpriz konuk olası, Utku'nun da iki arkadaşını getirme ihtimali var. Kalabalık olacaksak söyleyelim getirmesin :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tavsiyem buluşma için evlerinizden normal çıkma saatinden yarım veya bir saat daha erken çıkmanız. Her yer bariyer sanırım bir çok yolu kapatacaklar. Şimdiden iyi muhabbetler diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Echtelion arkadaşımız, bakayalo'nun fazla kalabalık olmasın yazısını görünce şey olmuş :P Amasya'ya gideceğim falan diyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Echtelion arkadaşımız, bakayalo'nun fazla kalabalık olmasın yazısını görünce şey olmuş :P Amasya'ya gideceğim falan diyor :D
Ecthelion için demedik onu yahu! Senden görüp herkes birer ikişer adam getirmeye kalkarsa diye ön alayım dedim. Ecthelion'un başımızın üstünde yeri var, ne demek kalabalık!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ecthelion için demedik onu yahu! Senden görüp herkes birer ikişer adam getirmeye kalkarsa diye ön alayım dedim. Ecthelion'un başımızın üstünde yeri var, ne demek kalabalık!

Neyse, gelen gelir. 3-5 kişi olsada önemli değil.:birsey gelmez:gj

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

olum adam gelmiş lan, biz daha uyuyoz :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biz (Gaki Saku Fake ben) daha yemek yiyoruz, anca 1 çeyrek buçuk gibi geliriz... de sen de bayağı erken gelmişin abi ya >_>

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gecikmelerle başlayan ikinci zirveyi, nispeten düşük bir katılımla gerçekleştirdik. Geleceğini teyit edenlerin hepsi geldi, gelebilirim diyenlerin sadece biri geldi.

Buluşma fotoğrafları da pek iyi çıkmadı ama olduğu kadarıyla -biraz da şoplayarak- şöyle paylaşalım:

Yemek öncesi:

[bimgx=640]http://s20.postimg.org/5vyo0sgx7/IMG_7838.jpg[/bimgx]

resmi fake çektiğinden resimde yok, lordfire da anca yemeğe gelebildiğinden yemek öncesi oturumda yok. Olanlar soldan saat yönünde °F, Gorilla13, Sakuragi, Shiranui, baryshx, Kusogaki, utkuloptuk, bakayalo.

Yemek sonrası selfie:

[bimgx=640]http://s20.postimg.org/syp6zyiej/image.jpg[/bimgx]

soldan saat yönünde: bakayalo, Shiranui, °F, Kusogaki, Gorilla13, baryshx, Sakuragi, lordfire, utkuloptuk, fake.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Shiranui hep hayattan bezmiş halde. :(

fake uzun süredir yoktu forumda falan ama yaşlanmışsın, hayat yormuş galiba seni. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fake'deki tüm itlik serserilik gitmiş yerine efendi adam gelmiş. :011:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

°F nickli arkadaşımız bildiğiniz Nirvana'dan Kurt Cobain reisin gençliği gibiydi sanki. Yemek yerken saçlarını açtığınında daha çok belli oluyordu ama oradan resim yok, birde bu resimler biraz kararık çıktığı için saçının sarılığıda pek belli olmamış :D

Ayrıca, ev sahipliği yaptığı için Bakayalo'yada ayrıca teşekkür ediyorum :cicek1:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uzun uzun yorum yapacaktım ama hepiniz erkeksiniz. Bir tane bile güzel biri yok. Hepsi benim gibi çirkinlikten ödül alır. Bari biraz sinek kaydı geçinin, ne böyle saç sakal karışmış hep. Kiminiz de kel. Zaten millete kel demekten yakında bir gece de Saitama gibi gezeceğim diye korkuyorum. :011: En azından bir tane çiçek katılsaymış. :cicekq: Hep sap. :kirmizi:

Neyse şaka maka bir yana ne konuştunuz? :mutlulh:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuşulanlar sır olarak kalacak :sinsin:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap