Jump to content
  • Kayıt Ol

Masamune-kun no Revenge (05.01.2017)

jailbird707

Önerilen İletiler

8. Bölüm

Spoiler

Neko'dan bekleyenen saldırı geldi :) Neko ile Marika gerçekten benziyorlar. Sırf intikam alacağım diye reddetmesi kötü oldu ya :( Sağlam bitti bölüm Shidou'dan Masamune'ye tokat gelmesini bekliyorum çünkü işin aslını biliyor bence kendisi. Hatta biraz abartayım hastanelik bile edebilir :D Tokat Aki'den de gelebilir kız kayıp sen ne diyorsun gibisinden. Diğer bölüm Neko'yu arayacaklar sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oha :D

9. Bölüm

Gizli İçerik

Sonda gelen şerefsiz kimdi ya? Seride bir tane Masamune yok muydu? Adagaki muhtemelen karıştırıyor.

Neko ile önceden tanışmışlar. Seriden çıkarılacak ders bence "İntikam iyi değildir." olmalı. Sırf intikam için güzelim kızı reddetmek :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gizli İçerik

27 dakika önce, Hikari no Kishi dedi ki:

Sonda gelen şerefsiz kimdi ya? Seride bir tane Masamune yok muydu? Adagaki muhtemelen karıştırıyor.

Neko ile önceden tanışmışlar. Seriden çıkarılacak ders bence "İntikam iyi değildir." olmalı. Sırf intikam için güzelim kızı reddetmek :(

Kim sorusundan önce benim aklıma geçmişi nereden biliyor sorusu geldi. Kesin işin içerisinde bir bit yeniği var. Gerçek Masamune artık "Tonsoku" olduğunu da iddia edemeyecek. :P

Cidden ama Neko güzel kızdı, reddetmesi kötü oldu. Adagaki'yse Gluttony'nin vücut bulmuş hali gibi. Ha bire bir şeyler yiyor falan... :W

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@WoLcRoW Mangadan spoiler olabilir okumadım ama

Gizli İçerik

İlk bölümlerde yazmış olmam lazım Makabe'yi reddeden Adagaki değilmiş uşaklardan biriymiş mi neymiş. Nasıl yaptılar bilmiyorum belki de yanlıştır ama o çocuk -sonda gelen eleman yani- kılık değiştirip Makebe'yi reddetti sanırım.

Son bölümler artık ya heyecanı biraz yükseltmeye çalışıyorlar ama aynı oranda çizimleri bozuyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Niye ya daha bir şey olmamıştı :D O çocuk bizim eleman olmadığı kesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını neden bıraktığımı hatırladım bu bölümle her bölüm sıkmayı iyi başaran güzel makyajlı içi boş karakterle dolu bir yapım oldu. Manganın aksine bu sefer animeyi bitirme taraftarıyım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 saat önce, MousassaKanjeri dedi ki:

@CloudT

Aramıza hoş geldin. :012:

Sağol. :panda-emoticon-43:

Seriyi çoktan bırakacaktım ama son yayınlanan bölümün ilk 10 dakikası çok zor geçti ve yeter diye kapattım. Oh be rahatladım! :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne yaptı lan bunlar böyle lap diye bir sürü karakter soktular. Niye 1 ay atladı? Şişman yalan söylüyor. Nasıl yapıyor bilmiyorum ama yalan söylüyor Adagaki de bir şeyleri yanlış hatırlıyor. AAYYY! şişman acayip sinirimi bozdu ya 2 bölüm kalmamış olsa ben de bırakırdım bu bölümden sonra.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende dün izledim birkaç bölümünü ama bildiğin Nisekoi'nin bire bir aynısını yapmışlar. Bana göre hiçbir şey vaat etmiyor, niye tutmuş bu anime pek anlamadım ama, izlemeye devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nisekoi'nin mangasını daha yeni bitirdim sadece karakteristik benzerlikler var konu tamamen orijinal ama şu son gelen elaman acayip sinirimi bozuluyor. Usta yalancılardan biri sanırım söylediklerinin hiçbirinin doğru olduğunu sanmıyorum. Adagaki kandırılıyor. Açık ve Net :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

11. Bölüm

Gizli İçerik

Şişmanın yalan söylediğini öğrendik. Adagaki bir ihtimal Masamune ile olan fotoğrafını görse anlar mı ki?

Neko hala devam ediyor ama daha kötü olmaz mı ki böyle yapması?

Cadıyı görür görmez Yoshino olduğunu anladım kız zehir gibi maşallah :D

Haftaya final :D Bakalım neler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. sezon bitti, 2. sezon gelecek mi belli değil, ama ben keyif aldım. Son bölüm bir sezon finali gibi değildi, daha çok sanki haftaya yeni bölüm var gibiydi. Bu şekilde bitirdiklerinde sevmiyorum fakat yapacak bir şey yok. Bakalım yeni sezon mu gelecek yoksa 2-3 bölüm daha ilerletip daha net bir final mi yapacaklar göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sinirim bozuldu ya böyle son mu olur zaten devamı gelmeyecek. Allah bilir fillerdir bu bölüm. Mangasını okuyan varsa söyleyiversin var mı mangada son bölümde olanlar?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Gerçekten iyi bir animeydi 1 gün anime izleyemedimmi kafayı yiyorum gibi oluyor 2 haftada 7 veya 8 anime bitirmişimdir bana bunun gibi animeler onerirmisiniz zaten anime çok açık bırakarak bitirdi anime neyse sword art online 1 yıl bekledim bunuda beklerim inş (anime onerirmisiniz)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 sezonu çıkacakmış çıkmayacak ise bana bunun gibi örneğin ore no kanojo to  gibi devamı bunun gibi animeler onerirmisiniz pls abicim anime çok fazla açık bırakarak bitirdi kafayı yiyorum resmen 

Gizli İçerik

Aslında masamune lakablı şişko veleti karıstirmiyo küçük lügünden bir arkadaşı galiba onu terkeden eski erkek arkadaşı olabilir çocukluğundan bir sahnede vardı hatta birde o velet adakagi yı sevmiyor ailesi fakir ondan onla nişanlı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 yıl sonra...

Vay be bu animeyi çıktığı yıl YouTube'dan izlemiştim. 

Şimdi bu konuya yazmamın sebebi ise 6 yılın ardından 2. sezonunun çıktığı haber vermekti. :bi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?