chibi chan

Merhaba. ^.^

Bu konuda 16 ileti var

Merhaba aynı dünyamın insanları.Yeni geldim bu yüzden  içeri selam vererek girmek lazım.

Eskiden "Sevdiğim animelerin bir daha ki bölümünün Türkçe alt yazısı gelecek mi?" diye düşünürken şimdi bir çoğuna yetişemiyorum. Ne izlediğimi anlatmaya çabalarken şimdi çok rahat sohbet edebilecek arkadaşlarım hatta hiç tanımadan konuya geçebilecek insanlar var.

Anime izlemek farklılıktır hallerine girmeyeceğim de  bu güzel ve eğlenceli tarzı kaçıranlara da üzülmüyor değilim. :D 

Herkese iyi forumlar. Tanıştığımıza memnun oldum.:) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabağlar hoş gelmişsin umarım aradığını bulabilirsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, chibi chan yazdı:

şimdi bir çoğuna yetişemiyorum.

Hoş geldin. Çok seri takip ediyorsan, tartışma başlıklarına bekleriz. :) İyi forumlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Hikari no Kishi yazdı:

Merhabağlar hoş gelmişsin umarım aradığını bulabilirsin :)

10 dakika önce, -Melody- yazdı:

Merhaba,

Hoş geldin. ^-^

Teşekkür ederim.  Hoş buldum. ^^

6 dakika önce, WoLcRoW yazdı:

Hoş geldin. Çok seri takip ediyorsan, tartışma başlıklarına bekleriz. :) İyi forumlar. 

Hoş buldum. Çok seri takip ediyordum. Arada bir boşluk yaşadım. Şimdi o zamanı dolduruyorum. Biraz ısınma turları yaparım inşallah. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. Umarım eğlenceli vakitler geçirirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoş geldin chibi chan. Nickin en sevdiğim mangalardan/animelerden biri olan Glass Mask'ta duymayı en sevdiğim hitap şekli. Güzel bir seçim. ;) 

İyi forumlar dilerim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin sitemize, bilgilerini paylaşman, katılım yapman dileğiyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Chibi-chan. Umarım keyif alırsın burada olmaktan ^^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sitemize hoşgeldiniz. Biz burada olmaktan epey keyif alıyoruz. Umarız siz de keyifli vakit geçiririrsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. Forumda güzel zaman geçirmen dileğiyle. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumda keyifli vakit geçirmen dileğiyle hoş geldin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin onii chan, güzel vakit geçirmen dileğiyle :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim böyle güzel karşılamanız için. Bu şekilde güzel ortam olunca insanın tabi ki kalası gelir. :)

4 saat önce, Squaw yazdı:

Hoş geldin chibi chan. Nickin en sevdiğim mangalardan/animelerden biri olan Glass Mask'ta duymayı en sevdiğim hitap şekli. Güzel bir seçim. ;) 

İyi forumlar dilerim. :)

Merak ettim bahsettiğiniz animeyi. Ben bu nickimin anlamı olduğunu bilmiyordum açıkçası. :) 10 yıl kadar önce başka bir forumda kullanmıştım. "chibi" karakterlerini seviyorum ve chan ekide yakışır diye hoşuma gidip öylesine yapmıştım. Daha yeni izlediğim "Haikyuu" animesinde de böyle hitap edilince şaşırdım. Ufaklık, bücürük ya da bu manalara gelen bir şey sanırım. Yine de sevimli. ^^

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, chibi chan yazdı:

Teşekkür ederim böyle güzel karşılamanız için. Bu şekilde güzel ortam olunca insanın tabi ki kalası gelir. :)

Merak ettim bahsettiğiniz animeyi. Ben bu nickimin anlamı olduğunu bilmiyordum açıkçası. :) 10 yıl kadar önce başka bir forumda kullanmıştım. "chibi" karakterlerini seviyorum ve chan ekide yakışır diye hoşuma gidip öylesine yapmıştım. Daha yeni izlediğim "Haikyuu" animesinde de böyle hitap edilince şaşırdım. Ufaklık, bücürük ya da bu manalara gelen bir şey sanırım. Yine de sevimli. ^^

Anlamını doğru biliyorsun. Benim bahsettiğim mangada/animede ana karakter erkeğimiz başrol kız (aralarında 11 yaş fark var) karaktere karşı kullanıyor. Başlarda kız küçük olduğu (13-14 yaş dönemi) için kullanıyor ama ilerleyen chapterlarda kız karakterimiz artık 18 yaşında (hatta son güncel chapterlarında kızımız 20 yaşındaymış) olduğu halde erkek karakter kızı kızdırmak için hala kıza böyle hitap ediyor. Animesini de severim ama mangasını tavsiye ederim. Tanıtımlarını forumumuzda bulabilirsin. :) 

Danışmak istediğin bir şey olursa forumda sormaktan çekinme. Tekrardan hoş geldin. ;) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Foruma H.geldin Chibi-chan iyi vakit geçirmen dileği ile...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap