Jump to content
 • Duyurular

  • gundamaster

   Ziyaretçilerin Dikkatine!   28-12-2016

   AMT Fansub olarak yeni bir forum sistemine geçmiş bulunmaktayız. Önceki hesabınızla bu yeni sisteme giriş yaparken sorun yaşıyorsanız ya tarayıcı çerezlerinizi temizleyin ya da şifrenizi sıfırlayın.
Hikari no Kishi

Gabriel DropOut

Tavsiye Edilen İletiler

Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi
(düzenlendi)
Gabriel DropOut

TANITIM

Tenma Gabriel White, melek okulundan birinci olarak mezun olmuş dünya hayatı hakkında bilgi edinmek üzere dünyaya gönderilmiş baş meleklerden biridir.

Dünyalıların iflah olmayacağını anlayan meleğimiz okulu asmaya, gününün çoğunu online oyunlara harcamaya başlar, ardından da belalar peşini bırakmaz.

Tembel meleğin dünyada yaşadıklarının komedi ile harmanlanmış halidir.

 

SESLENDİRME

Satanichia Kurumizawa McDowell - Ana Karakter

Naomi Oozora (Japonca)

Gabriel Tenma White - Ana Karakter

Miyu Tomita (Japonca)

Raphiel Shiraha Ainsworth - Ana Karakter

Kana Hanazawa (Japonca)

Vignette Tsukinose April - Ana Karakter

Saori Oonishi (Japonca)

 

YAPIM

Masahiko Oota

Yönetmen

Yasunori Ebina

Ses Yönetmeni

Kana Hanazawa

Jenerik Şarkı İcrası

Saori Oonishi

Jenerik Şarkı İcrası

82590.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Gabriel DropOut

İngilizce: Gabriel DropOut

Orijinal: ガヴリールドロップアウト

 

BİLGİ

Bölüm sayısı: 12

Gösterim: 9 Oca 2017 - ?

Stüdyo: Doga Kobo

Kaynak: Manga

Türler: Komedi, Doğaüstü, Okul, Shounen

Süre: 23 dakika

 

İSTATİSTİKLER

Puan: 7.63

Sıra: 1216

Veriler 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 14:51 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 33731

 

Düzenlendi: (Hikari no Kishi)

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi

3. Bölüm

Saçma derecede komik :D

 • Beğeni 1

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi

4. Bölüm

Satania ile uğraşmaları çok komik oluyor ya :D

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
WoLcRoW    129
WoLcRoW

5. Bölüm

Spoiler

Raphiel'in de belirtmiş olduğu üzere Satanichia ile Tapris'in küçük çaplı kapışmalarını izlemek güzeldi. Üst seviye bir komedi sunmasa dahi bir şekilde güldürmeyi başarıyor bence. Satanichia'nın aptalca hareketlerini izlemek beni eğlendirmeye yetiyor. Her türlü oyuna gelmesi de ayrı bir olay zaten. Bu bölümde Tapris'in ortaya çıkması Satanichia'nın yükünü birazcık azalttı. Olayların çoğunun Raphiel'e bağlı olduğunun farkındayız. Genel melek-şeytan değerlendirmesi yaparken Vignette'in melekvari davranışları da ayrı bir tezat katıyor zaten animeye.

 

2017_02_07_22_36_17.jpg

 

2017_02_08_14_24_43.jpg

 

2017_02_08_14_23_37.jpg

 

 

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi

@WoLcRoW 

Spoiler

Bence seriyi eğlenceli kılan Raphiel'in geleni geçeni kandırması :D Kandırıp izlerken çok komik oluyor. İşi komediye vursalar da Gabriel'e ne yaptılar da bu kız bu hale geldi? Bu sorunun altından günümüz insanlığını da ilgilendiren çok derin cevaplar çıkabilir.

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
WoLcRoW    129
WoLcRoW

@Hikari no Kishi

Spoiler

Dediğin gibi bir şey olması muhtemelen duruyor zaten. İşi komediye vuruyorlar sürekli ama olayı buraya getirmeden önce eminim herkes bir kere geçen kavramları sorgulamıştır; şeytan/melek kavramı böyle bir şey mi, ya da neden inandığımız şekilde tanımlamalıyız. Alttan derin şeyler çıkabilir ama çok fazla kurcalamamak lazım bence. :D

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
WoLcRoW    129
WoLcRoW

 

6. Bölüm

Spoiler

Yine idare eder derecede eğlenceli bir bölümdü. Bu bölümde en güzel kısımlar shogi ile alakalıydı. Parodi animelerinde de genelde shogi veya igo üzerinden benzer şakalar yapıldığından aşınalığımız var. :oo:

 

Gitmeden bir tane de sahne atayım beğendiğim.


 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi

7. Bölüm

Spoiler

Vignette niye şeytan olmuş ki abi :D Günlük rutini benimkine benziyor ama ben erken yatıp erken kalkıyorum benzeyen kısım planlı yapıyor olması :) Gabriel pek belli etmese de hala melek :)

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi
Spoiler

 

Flood olacak ama bunları eklemezsem 7. bölümü izlemiş gibi hissetmem :D

 

 

 

 

Dikkat ağır mizah içerir. Japonca anlıyor olmanın faydası :D

 

Bölümün Kapanışı: 

Çok güzeldi ama ya :D

Bu da 8 kadar sayıp başa dönen 1 saatlik hali:


 

 

Aha flood kralı olacam Opening Full:

 

 

Ending Full: 

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Ulmo    4
Ulmo

Bilgisayarda oyun oynarsan kötümser ve insanlardan nefret eden biri olursun alt metinli anime

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş
Hikari no Kishi    63
Hikari no Kishi

8. Bölüm

Tempo yine düştü :(

Gizli İçerik

Kurbağadan korkan melek mi olur la  Np32Pa.jpg

 

İletiyi paylaş


Bağlantı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


 • Benzer Konular

  • Squaw
   Squaw

    
    
   KÜNYE
   Manga Adı: Rookies
   Diğer Adları: ROOKIES
   Tür: Manga
   Cilt Sayısı: 24
   Bölüm: 233
   Yıl: 1998 - 2003
   Tür: Spor, Komedi, Okul, Shounen, Günlük Yaşam
   Yazar/Çizer: Morita Masanori
   Yayımcı: Shounen Magazine
    
    

    
    
   BAĞLANTILI YAPIMLAR:
   -  Rookies - Yume no Tsuzuki isimli bir One Shot mangası bulunmaktadır. Ana mangayı tamamladıktan sonra okuyabilirsiniz.
   -  2008 yılına ait bir tane de Live Action yapımı bulunmaktadır.
    
   KONU:
   Hayatlarını orda burda aylaklık ederek geçiren ve hiçbir amacı olmayan liseli bir grubun tek barınağı olan Futagotamaga Lisesi. Bunun yanında, yıllar önce beyzbol maçında çıkan bir kavga sonucu kötü nam salmış öğrencilerimiz ve bunların ortasına düşen öğretmenimiz Kawato. Adını Koshien (Japonya liseler arası beyzbol maçlarının zirvesi olan yer) yıldızları arasına yazdırabilecek kapasitede oyunculara sahipken oynadıkları bir maç esnasında, beyzbol sopaları topa vurmak yerine oyuncuların vücutlarında gezindiği için okulumuz çok geçmeden mimliler arasında yerini alır. Okulu taşımakla kalsa iyi, tüm öğrencileri de kara listeye çoktan taşınmıştır çünkü bu olay sonrası konsey tarafından okul beyzbol konusunda belli bir süre için banlanmıştır. Öğrenciler de kulüp olsa bile nasılsa oynayamayacakları maçlar için kendini yormaya gerek görmez haliyle. Kulübü de bırakmaya niyetleri yoktur çünkü kulüp var olsa da nasılsa aktivite olmayacağı için okul sınırları içersinde kimsenin umursamayacağı bir yer olup çıkmıştır. Hal böyle olunca da kulüp odası haşarılık, haşarılıktan öte öğrencilik namına kötü (sigara içmek, kağıt oynamak, kızlarla vakit geçirmek) ne varsa rahatlıkla yapabilecekleri bir yer olmuştur. Okul sınırları içerisinde kalsa iyi, öğrenciler okul sınırları içerisinde de dışarısında da yakuzalıkları, yani çevresindekilere yaptıkları eziyet ve kavgalarıyla da ün salmışlardır. Bu namları sayesinde de herkes onlardan korkmakta, tüm öğretmenler de onları gözden çıkarmakta, kendileri de kendilerinden ümidi kesmiş durumdadır. Aslında kesmemişlerdir, onlar başlarına gelen olay sayesinde kendilerine kızmış, gördükleri tepkilere dayanamamış, uğraşsalar bile bu olumsuz yargıları yıkamayacaklarını düşündükleri için köşelerine çekilmiş ve bir an önce okulu bitirip istenmedikleri yerden uzaklaşmayı dilemektedirler ama öte yandan da bu çöplüklerinde boğulmaya başlamışlardır. Onlara yardım edecek birileri vardır belki, vardır aslında ama onlar bile böyle birinin varlığını düşleyememektedir. Aslında işin aslı öyle değildir, onlar bile kendilerinden umudu böylesine kesmişken karşılarına bu dönemde çıkan Kawatao-sensei onlar için ne yapsın? Kendileri bile bunun hayaldan öte bir şey olmadığına inanmıştır. Bir nevi inandırılmışlardır.

    
   Kawato-sensei'nin de onlardan bir farkı yok gibidir aslında. Önceki okulunda bir öğrenciyi hastanelik edecek şekilde dövme efsanesi ile buraya sürüklenmiştir. Bu namı için bu okula kabul edilmiştir bir nevi aslında ve yeni okulunda da bu namı çoktan yayılmıştır. Müdürün beyzbol kulübü, kulüpten öte bu öğrenciler için sinsi planları vardır ve bu planlarını gerçekleştirme yolundaki piyonu da Kawato olacaktır. Saf görünen senseimiz Kawato aslında özünde idealist olan ve bu idealleri için de adım atmaktan korkmayan cesur bir öğretmendir. Cesur olduğu kadar eğlencelidir de. Bazen ciddi anlamda saftır, aslında saf değil de bilmeyip öğrenmek istediği şeyleri çevresindekilere sormaktan çekinmeyen ve öğrenme yolunda denemekten korkmayan biridir. Bu da onu fazlasıyla eğlenceli ve sempatik yapmaktadır, aynı zamanda arkadaş canlısı da. Öğrencilerin dışlanmışlığından bahsetmiştik ya, işte öğrenciler Kawato'yu da diğer öğretmenlerden biri gibi görür, bundaki en büyük etkenlerden biri de Kawato'nun da kendileri gibi sahip olduğu kötü ündür aslında. Hepimizin tahmin edeceği üzere başlarda Kawato'ya da asla güvenmezler, hatta onun da kendilerine diğer öğretmenler gibi davranacağını düşünürler.

    
   Kawato sınıfındaki dışlanmış öğrencileri ve yaptıklarını gördükçe bir şeylerin yanlış gittiğini düşünmeye başlar. Birinin de bunlara artık ''dur'' demesinin vaktinin geldiğini ve bu görevi de seve seve üstlenir. Aslında beyzbol namına sıfır bilgiye sahip olan Kawato, hırsıyla tüm öğrencileri teker teker hayata döndürmeye, beyzbol kulübünü de eski günlerindeki güçlü hale getirmeye, okuldaki diğer öğretmenleri de öğrencileriyle iyi ilişkiler kurmaya özendirmeye başlar. Bu elbette hiç kolay olmayacaktır çünkü öğrencilerimiz Kawato'yu ve yaptıklarını zar zor kabulleneceklerdir ki daha kendileri, kendilerini kabullenememişken çevrelerindeki insanlar onları hızlı bir şekilde nasıl kabullensin? Kawato ve içinde beyzbol aşkı olup da diğer üyelere uymayan Mikoshiba, başta diğerleri tarafından engellenmek istese de, ilk adımı atıp diğerlerine de yavaşça kendilerini kabul ettirme çabalarına girişmişlerdir bile. 9 oyuncuyu zar zor toplayan takımımız antreman maçları için kolları sıvar ama kötü ünleri onların peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Takım üyelerimiz bazen limitlerine ulaşıp pes etme noktasına kadar gelir ama edindikleri bu hedef sayesinde geldikleri noktayı da unutmazlar. Bu noktada da Kawato'nun onların peşini bırakmayacağını bilirler. Kawato içlerindeki en büyük azimdir aslında, bir nevi ona, kendilerine kazandıkları bu yeni hayat için minnettardırlar. Minnettarlıktan daha fazlasıdır aslında bu, ilk kez tatmış oldukları 'öğretmen sevgisi'dir. Hal böyle olunca onlar için beyzbol tam anlamıyla keyfe dönüşmüştür çünkü zaten sevdikleri beyzbolu sevdikleri bir öğretmen liderliğinde yeniden hayatlarına sokmuşlardır. Sadece beyzbol mu? Elbette ki hayır. Hayata dair ne varsa; okul, arkadaşlık, lise koridorları, sınıftaki kargaşalar, rakiplerle karşılaşmalar ve daha fazlası onların yaşamının da birer parçasıdır artık. İşte bunu yaşamak adına karakterlerimiz Kawato-sensei rehberliğinde yolcuklarına başlamış olur. Eh bize de bu yolcukta yer alıp karakterlerimizin ilerleyişinde onlara eşlik etmesi kalır.

    
   KİŞİSEL YORUM:
   Tanıtımdan da anlaşılacağı üzere Great Teacher Onizuka tadında bir yapım arayanların zevkine tam anlamıyla hitap edebilecek bir manga Rookies. Dönemsel havası bile GTO'ya yakın bir tada sahip. Konunun işlenişinde de benzerlikler görecekseniz. Ben mangayı okuduğum süre boyunca karşılaştırma yoluna gitmedim çünkü Kawato bana Onizuka'nın keyfini verirken kendine öz şeyleri de tattırdı, karakterlerimiz de aynı keyfi yaşattı. Hal böyle olunca da ben mangayı okurken aşırı keyif aldım. Birkaç yıl önce Live Action yapımını izlemiştim ama o dönemde pek manga okuyan biri değildim. Sonra bir ara okurum deyip elimin tersiyle köşeye ittiğim, şimdiyse bu zamana kadardır okumadığım için pişman olduğum isimlerden biri oldu. Bazen Kawato'nun ''hayallerin peşinden koşma'' konuşmaları tekrarlılık hissi verebilir, hatta bayabilir ama mangaka bunu bile esprili şekilde dile getirmiş. Bunu da bize iletmesi için Kawato'nun o arkadaş kıvamındaki öğrencilerini seçmiş. Bu nedenle, o tekrarlılık bile sizi sıkmıyor. Hatta öğrencilerin bu konuya değindiği anlardaki sahneler sizde de bir gülücük oluşturabiliyor. Sizi bilmem ama beni sıkmadı, öğrencileri de sıkmadığı bariz aslında ama tahmin edersiniz ki onların derdi başka.  

    
   Spor serisi/mangası severlerdenseniz birçok klişenin sizi karşılayacağını da biliyor olmalısınız. Elbette ki beyzbol yapımlarının vazgeçilmezlerinden olan o tüm kahramanlarımızın yanında atıcı odaklı olan hikayesi sizi karşılayacak olan en ünlü klişe. Bunda da öyle ama daha farklısı var bu kez. Aniya karakterimiz (atıcımız) önemli noktada elbette ama hikayemiz Aniya odaklı değil, başlarda onu beyzbola döndürmek için biraz Aniya odaklı, hadi kabul edelim ama ilerleyen zamanda farklı olduğunu göreceksiniz, onu dile getiresim var. Manga bu noktada kendini klişelikten sıyırıyor. Spoiler olacak ama bunu veresim var çünkü ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bir noktada Aniya ''Ace'' olabilmek için başka iyi bir atıcıyla bile kapışıyor. Aslında takımımızda iki iyi atıcımız var ki bunu şimdiye kadar hiçbir beyzbol odaklı bir animede/mangada görmemiştik. Bu da Rookies'e dair benim en sevdiğim özelliklerden birisiydi. Başlarda tüm karakterlere kızacaksınız. Tüm karakterler derken beyzbol kulübündeki yakuza karakterli olanlara. Yaptığı yanlışlıklar o kadar çok ki onların kötü şöhretlerinin boşa olmadığını düşüneceksiniz ama ilerleyince de onları öylesine unutup gideceksiniz çünkü yapacakları şeyler geçmişte yaptıkları kötü ne varsa hepsini unutturacak güzellikte. Hatta ben gibi içlerinden en kötü şeyleri yapanlardan birini hayranlıkla bile okuyup favorilerinize bile alacaksınız, eminim. Her spor serisinin olmazsa olmaz şapşal tipleri Rookies'de de vardı elbet ama onların yaptığı şapşallıklar öyle sevimliydi ki yeri geldiğinde beni öyle eğlendirdi, öyle güldürdü işte. Bazı yapımlarda sevdiğim sevimli şapşallıklardı bunlar, Rookies'deki karakaterler de bundan nasibini almayı unutmamış, iyi de etmişler.
    
   Böylesi karakterlerin şöylesi antreman yapışı.
    

    
   Kawato sevilesi, Aniya hoşlanılası ama benim için Shinjo'su aşık olunası. İlk zamanlardaki hatalarıyla sinir olunası ama sonrası en sevilesi olanlardan birisi. Onun yanında Wakana'm var bir de aşık olunası, hem deli hem eğlenceli. Beklenmedik çıkışlarıyla ise tatlılığına tatlılık katan. Sadece bunlar mı? Sekikawa'sı, Mokoshiba'sı, Yufune'si, Hiyama'sı, Imaoka'sı, Hiratsuka'sı, Okada'sıyla bir bütündü Rookies. Elbette ki beybzol, daha doğrusu spor serilerimizin vazgeçilemez menajerlerini de burda dile getirmeden olmaz. Menajer kızımız Yagi de çok tatlı. Her şeyiyle en başından sonuna kadar seveceğiniz, hoşlanacağınız bir dişi kendisi. Elbette en büyük klişelerimizden biri olarak ''menajer = atıcı aşkı'' odaklı olsa da Adachi dışında bir spor serisinde fazladan romantizm iliştiren başka bir mangaka yoktur diye düşünüyorum. Rookies'de de öyle, spor serisinde olması gerektiği kadar ki zaten Aniya'mız oldukça çapkın bir kerata. Kızların ona ilgisini geri çevirmeyen ama söz konusu Yagi olunca da gerisin geri durabilecek bir atıcı işte. Neyse, çizimleri diyordum. Aslında dememiştik ama Aniya ve erkek-kadın ilişkisi derken o geldi aklıma. Çizimlerini çok sevdim. Tüm erkek karakterlerinin aurası harikaydı, çizimleri erkeksi ve çekici havada. Karakterlerin erkeksiliğini tüm noktalarda okuyucusuna hissettirmeyi başarmış mangakası. (Baklavaları unutmayalım. )  Bu mangakayı çizimleri konusunda kesinlikle tuttum. Konu açısından da sevdim ama sadece bir mangası (Rookies) ve one shot (Hello Baby) çalışmasını okuduğum için her şeyiyle tam odaklı bir yorum yapasım yok pek. Gözüme kestirdiğim iki mangası (birisi boksla, birisi de stand-up komedi yapan bir karakter ile ilgili) olsa da çevirileri tamamlanmadığı/olmadığı için şimdilik planlarımı rafa kaldırmak zorunda kaldım. Biterse de ne ala, okur kendimize geliriz ama bunlardan önce siz gelin Rookies okuyun. Okuyun ki özendiğimiz şeylere başka bir keyifle daha göz atın. Biliyorum ki Onizuka okuyanlarımız o dünyanın öğretmen öğrenci ilişkisine az özenmedi, eh aynı şeyi Kawato-sensei ve öğrencileri için de hissedeceksiniz. Eh siz de ben gibi bir spor severseniz eğer gelin bu mangaya yumulun, hatta yemeyin de yanında yatın.   
  • Aurora Borealis
   Aurora Borealis

    
    
   Han Se joo başarılı bir yazardır. Ancak yeni işinde tıkanıp kalmıştır. 1930 yılında Japon işgali altında olan Kore de Reankarne olmadan önce gazetelerde köşe yazarlığı yapan ve arkadaşları ile birlikte Kore'nin özgürlüğü için direnişçi gurubunun parçasıdır. Ancak reankarne olduktan sonra önceki yaşamına ait anıları hatırlamamaktadır. 
    
   Jeon seol, Han se Joo'nun hayranlarından biridir. Küçükken Önceki yaşantısından kalan anılarıyla ilgili söyledikleri yüzünden insanlarla ilişkileri iyi olmamıştır. Atıcılık kariyeri ve veteriner olmasına karşın hayatını yarı zamanlı işler yaparak geçindirmektedir. Bir gün Teslim etmesi gereken bir paket sayesinde en sevdiği yazar ile tanışır. Ancak tanışma hiç umduğu gibi gitmez. 
    
   Yoo Jin Oh ise Han Se Joo'nun  yazar tıkanıklığı sırasında ortaya çıkar ve ondan habersiz ilk taslağı hazırlayıp yayınlar. Ancak Han Se Joo kendi başına gelenlerden dolayı hayalet yazar kullanmaya sıcak bakmaz ve işi bırakmaya karar verir. Ancak Yoo jin oh bir şekilde onu ikna eder ve Hayalet yazar olarak Se Joo ile çalışmaya başlar. 
    
   Japonya'nın Kore'yi işgali sırasında arkadaştan öte olan bu üç insanın yolları tekrar kesişmiştir. Geçmiş yaşamlarını hatırlamaya başladıkça eski ve yeni hayatları iç içe geçecek ve günümüzdeki hayatları değişecektir. 
    
   Tür: Komedi, Suç, Tarihi, Doğa üstü güçler, Romantizm
    
   OYUNCULAR
   Yoo Ah In/Han Se Joo
   Im Soo Jung/Jeon Seol
   Go Kyung Pyo/Yoo Jin Oh
   Kwak Shi Yang/Baek Tae Min
   Yang Jin Sung/Ma Bang Jin
   Jo Woo Jin/Gal Ji Seok
    
   Trailer
    
  • jailbird707
   jailbird707
   Renai Boukun   TANITIM
   Öpücük Defteri, içine isimleri yazılan kişilerin koşullar ne olursa olsun birbirlerini öptükleri an, karşılıklı aşık olmalarını sağlayan olağanüstü güce sahip bir defterdir. Bu büyülü ve tanıdık öğe, insanları birbirine aşık etmekle görevli olan Guri adındaki aşk meleğinin kontrolü altındadır. Ancak bir gün yanlışlıkla Aino Seiji'yi defterine yazar ve bu çocuk birini öpmediği takdirde Guri ölecektir. Bunun üzerine Seji’ye,  Hiyama Akane adlı okuldaki popüler bir kıza açılması için baskı yapar. Akane ve Seiji birlikte olmaya başlarlar ancak Guri kendisinin de Seiji'ye aşık olduğunu fark eder. Seiji'nin sıradan hayatı, karman çorman olmak üzeredir.
     SESLENDİRME
   Akane Hiyama - Ana Karakter
   Manami Numakura (Japonca)
   Guri - Ana Karakter
   Yoshino Aoyama (Japonca)
   Yuzu Kichougasaki - Ana Karakter
   Yuki Nagano (Japonca)
   Seiji Aino - Ana Karakter
   Kensho Ono (Japonca)
     YAPIM
   Atsushi Nigorikawa
   Yönetmen
   Satoshi Motoyama
   Ses Yönetmeni
   Girls! Wake Up
   Jenerik Şarkı İcrası
   smileY inc.
   Jenerik Şarkı İcrası
   DİĞER İSİMLERİ
   Orijinal: 恋愛暴君
   Diğer: Love Tyrant, The very lovely tyrant of love♥
     BİLGİ
   Bölüm sayısı: Bilinmiyor
   Gösterim: 7 Nis 2017 - ?
   Stüdyo: EMT²
   Kaynak: Manga
   Türler: Komedi, Doğaüstü, Romantik, Okul
   Süre: Bilinmiyor
     İSTATİSTİKLER
   Puan: Belirtilmemiş
   Sıra: Belirtilmemiş
   Veriler 30 Mart 2017 Perşembe günü 17:38 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: anime / 32262  
    
    
×