Jump to content
  • Kayıt Ol

Resimler Thumbnail Olarak Gözükmüyor

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Pc'de şu görüntü ile karşılaştım bugün;

4ca45fc671.png

Klasör seçeneklerinden baktım simge yerine ikon göster kısmı doğru şekilde kapalı. Sistemden de kontrol ettim orası da doğru ama ne yaptıysam thumbnail olarak gözükmüyor resimler. Windows 7 forumlarından da enable thumbnail registry girdisi indirip kurdum yine olmadı :/

Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Sistem Windows 7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

biraz sallama bir şey sorayım, acaba "varsıyalan programlar" kısmından ilgili uzantıya sahip video dosyaları için "windows fotoğraf görüntüleyici"yi mi atadın? 

hani bir ihtimal :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynı sorunu ben de yaşamıştım, çözmüştüm. Uzun zaman geçtiğinden hatırlamıyorum. Bir programla çözmüştüm sanırım. registry değildi diye hatırlıyorum. Bulursam mesaj atarım. Bir de thumbnails cachesini temizlemeyi denedin mi? Windows'un kendi disk temizle programından yapacaksın. Bir de dll dosyası yükleme yöntemi vardı. Aklıma bunlar geldi. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
13 dakika önce, fake yazdı:

biraz sallama bir şey sorayım, acaba "varsıyalan programlar" kısmından ilgili uzantıya sahip video dosyaları için "windows fotoğraf görüntüleyici"yi mi atadın? 

hani bir ihtimal :/

Bunlar vide dosyaları değil. Onlardan aldığım capsler video isimleri o yüzden. 

@Kudo Shin'ichi bir tane program var araştırırken buldum ama program ile halletmeyi istemiyorum. Düzeltemezsem en son çare o artık. Disk temizlemeye bakıyorum şu an. Sağol önerilerin için.

Disk temizleden sonra sorun çözüldü, çok şükür :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19 dakika önce, gundamaster yazdı:

Disk temizleden sonra sorun çözüldü, çok şükür :)

Sevindim. Programı da bulamadım zaten. :D Zaten sendeki programdır muhtemelen. Ben de güvenlik nedeniyle pek tercih etmem ama bazen mecbur oluyor. Bu arada benim en sevdiğim windows, Win7'dir. xp de çok güzeldi. Win8 ve sonrası ise hiç hoşuma gitmedi. :(

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?