Jump to content
  • Kayıt Ol

Çizer Aranıyor

DarkWhirlpool

Önerilen İletiler

Yardımcı Aranıyor... Manga projem var. şimdiden 5 Arc'lık konu oluşturdum. 1 adet resmedebilecek arkadaş lazım.

Manganın ilk arc'ını internetten yayınlayıp yabancı dile de çevirilecek. Eğer proje tutarsa ünlü mangakalarla iletişime geçmeyi düşünüyorum...

İletişim için: (535) 066 7331

Alperen AKIN

• Komik 1
  • İğrenç 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yabani adlı çizgi roman dergisi var. Mart ayından aylık dergi hayatına son verdikler ama yayın hayatları devam edeceğini söylediler. Facebook, twitter gibi yerlerde hesapları var, oralardan ulaşıp çizer bulmamda yardımcı olabilirler. Hikayen bilim kurgu veya fantastik türündeyse dergi de senin hikayeni de görebiliriz belki.

Ayrıca Güzel Sanatlar ilgili forumlar ve topluluklara bunu dile getirirsen daha çok geri dönüş alabilirsin.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 01.05.2017 at 20:49, MoPe dedi ki:

Yabani adlı çizgi roman dergisi var. Mart ayından aylık dergi hayatına son verdikler ama yayın hayatları devam edeceğini söylediler. Facebook, twitter gibi yerlerde hesapları var, oralardan ulaşıp çizer bulmamda yardımcı olabilirler. Hikayen bilim kurgu veya fantastik türündeyse dergi de senin hikayeni de görebiliriz belki.

Ayrıca Güzel Sanatlar ilgili forumlar ve topluluklara bunu dile getirirsen daha çok geri dönüş alabilirsin.

Tavsiyen için teşekkür ederim. Shounen türünde kurgum var fantastik. Hayata geçerse güzel manga ardından anime olacak...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...
On 06.05.2017 at 20:23, DarkWhirlpool dedi ki:

Tavsiyen için teşekkür ederim. Shounen türünde kurgum var fantastik. Hayata geçerse güzel manga ardından anime olacak...

Ben çizim konusunda yardım ederim bende epeydir manga yapmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Geç gördüm konuyu. Yarışmalara manga projeleri ile katılıyorum şu aralar bu yüzden pek fırsatım olmuyor genelde. Yine de hala aktifsen konunun birazını bana atabilirsin. İnceledikten sonra olumlu bakarsam çizime geçebilirim. 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

arkadaşım manganın konusu neydi bi özet geçsen? Çok merak ettim de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?