Jump to content
  • Kayıt Ol

En iyi video oynatıcı

Zaman Efendisi

En iyi video oynatıcı  

133 oy

1. 1. En iyi video oynatýcý

• BSplayer
      12
    • Gom Player
      28
    • KMPlayer
      35
    • Media Player Classic
      54
    • Vlc Media Player
      3
    • Zoom Player
      1

Önerilen İletiler

KMPlayer

Font şekillerini ve efeklerini desteklemiyor, arada sırada takılıyor belki ama.. görüntü netlestirme özelliği ve -nedenini anlayamadıgım sekilde- MPC den çok daha fazla ses vermesi yüzünden onu seçtim. Bir de MPC altyazı zamanlaması konusunda çok başarısız. Anketteki her playeri denedim ama KM'den iyi bir player bulamadım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 82
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Seifukusha

4

• ishak

4

• bedifeci

2

• Biohazard

2

Karaokeleri göstermediği için olabilir. Videoya gömülü oldumu (avi) gösterebiliyor. Lakin, mkv'ye gömülü olduğundan ve ya sonradan karaoke eklendiğinde (ass altyazı ile) göstermiyor.

Gömülü olduğu zaman hepsi açar:spit:

Softsub veya ayrı altyazı ise en iyi MPC gösteriyor.

Kmplayer'da ass altyazıların gösterilebilmesi için ayar var. Göstermeye gösteriyor ama efektlerde takılıyor.

Font şekillerini ve efeklerini desteklemiyor, arada sırada takılıyor belki ama.. görüntü netlestirme özelliği ve -nedenini anlayamadıgım sekilde- MPC den çok daha fazla ses vermesi yüzünden onu seçtim. Bir de MPC altyazı zamanlaması konusunda çok başarısız. Anketteki her playeri denedim ama KM'den iyi bir player bulamadım

Daha fazla ses verdiğini sanmıyorum, bence tam tersi.

MPC'de ses yetmezse videoya sağ tıklıyorum -> Audio -> Options. Oradan sesi yükseltebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyumu Gom Player'a verdim. En rahat ettiğim oynatıcı o. Bs de fena değildir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MPC im kafayı yediğinden, Gom artık kullanılamaz duruma geldiğinden beri kmplayer. Takılmalara rağmen en kullanışlısı bu bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MPC im kafayı yediğinden, Gom artık kullanılamaz duruma geldiğinden beri kmplayer. Takılmalara rağmen en kullanışlısı bu bence.

Yeni sürümünü yüklemen çözüm olabilir kanade.

Burada 5.1.0 sürümü var: Download K-Lite Mega Codec Pack

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence media player clasic en iyisi canavar gibi her sürümü çalıştırıyor şimdiye kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BS bir kere fi tarihinde (belki hala da diretiyordur, bilemiyorum) kurulmasında direttiği salak bir WhenUsave adlı spyware yüzünden direkt olarak listeden eleniyor benim açımdan. Tercihlerim öncelikle Gom, sonra KM player'dan yana.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gomplayer ile aramızda artık duygusal bi bağ oluştu sanırım :spit: bence Gomplayer en iyisi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aslında kmplayer.

ama alışkanlıklar gomplayer'ı bırakamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk ve son zoom diyen ben mi olacağım acaba? Diğer oynatıcılardan eksiği olmayıp fazlası olmasına rağmen neden tercih edilmiyor anlamıyorum. :D Hem görüntü, hem kalite bakımından çok iyi bir oynatıcı. MPC benim için ilk olarak görüntüsünden kaybediyor. Hiç kullanmadım açıkçası da... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:ozgurluk: gom dedim

ama gom bs mediaclassic ve VLC var bilgisayarda O_O

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aegisub çalışmalarını en kaliteli bir şekilde Windows Media Classic'te izlersiniz. Gom player bazı .ass senkronlarda türkçeyi okutmuyor ancak yine de en kullanışlısı Gom Player'dir zira bi sürü codecleri bulmanıza yardımcı oluyor. BS player'i kullanmak aşırı zahmetli. KMplayer'i 1 kez denedim. Beğenmedim. Bana kullanışlı gelmedi.

Oyum Gom Player'e.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aegisub çalışmalarını en kaliteli bir şekilde Windows Media Classic'te izlersiniz. Gom player bazı .ass senkronlarda türkçeyi okutmuyor ancak yine de en kullanışlısı Gom Player'dir zira bi sürü codecleri bulmanıza yardımcı oluyor. BS player'i kullanmak aşırı zahmetli. KMplayer'i 1 kez denedim. Beğenmedim. Bana kullanışlı gelmedi.

Oyum Gom Player'e.

Tam dersini çalışmışsın diyecekken oyunu okudum. Olmadı Bio. :sonuncu::sonuncu::sonuncu::sonuncu::sonuncu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence Media Player Classic nedenleri kolay kulanım basıt arabirimleri kodec güncelemeriyle herceşit formatı desteklemesı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiçbir oynatıcı tam olarak bütün video türlerini açmaz.Kodekleri yüklemeniz lazım.Muhakkak birşeyler eksiktir.Videoları en hızlı açanın kmplayer olduğunu söylüyebilirim. Mkv uzantılı videolarda media player classic çok yavaş açıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam dersini çalışmışsın diyecekken oyunu okudum. Olmadı Bio. :sonuncu::sonuncu::sonuncu::sonuncu::sonuncu:

WMC seçecektim aslında, sırf senin artizliğin sönsün diye bütün bu işler. Ayrıca WMC çok zahmetli. Çeviriyi aynı bölüme koy, adını aynı yap, yok efendim ileri geri yok mouse ile yapçan falan... ohooo... Ayrıca bedifeci haklı. Mkv sürümlerde çok kasıyo. (Gerçi bende kasmıyor da işte sırf deddoya gıcıklık :@[sana msn smileyi])

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Cheza

Bs player diyorum:birnumara:, kullanımı kolay ve özellikleri tatmin edici. İkinci olarak KM Player diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BSPlayer ve KMPlayer. >.<

İlkinde genellikle film izler, diğerinde anime izlerim. >.>

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BSplayer

Gom Player ile cakişmakta

ne güzeli

Media Player Classic

kodec güncelemeriyle sonsuz format desteklemesı

(not:kulanilan ekran kartını etkisi büyük)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MKV dosyası izliyorsam MPC, geri kalan diğer türler için GOM Player. GOM Player tercih etmemin nedeni de ok işaretleriyle pratik olarak ileri/geri gidebilme olanağı, altyazılarda senkronun tek tuşla düzenlenebilmesi gibi daha çok kullanım kolaylığıyla ilgili sebepler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?