Jump to content
  • Kayıt Ol

En iyi video oynatıcı

Zaman Efendisi

En iyi video oynatıcı  

133 oy

1. 1. En iyi video oynatýcý

• BSplayer
      12
    • Gom Player
      28
    • KMPlayer
      35
    • Media Player Classic
      54
    • Vlc Media Player
      3
    • Zoom Player
      1

Önerilen İletiler

Eskiden BS kullanıyordum. Şimdi sadece KMPlayer kullanıyorum. Bana göre imba XD VLC den de nefret ediyorum:kotu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 82
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Seifukusha

4

• ishak

4

• bedifeci

2

• Biohazard

2

Bence en kullanışlı şekli KM player i yükleyip artından klite mega codec pack yüklemek böyle yaparsanız tüm(çoğunu diyelim şu ana kadar acamadığım olmadı) videoları KM player ile acabilir aynı anda altyazı uymasa bile zaman ayarlamasını yapabilirsiniz klite codec in mega paketinde rmvb uzantısıda olduğu için çok kullanışlı oluyor:asker: ayrıca KM player ass gibi pek çok altyazı formatını başarılı bir şekilde desteklediği için çok yararlı olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KM Player'i tek geçerim video oynatıcısı konusunda. Ama sevmediğim bir özelliği var. Altyazıları karaokeli olarak göstermiyor. Bu yüzden softsub video veya ass uzantılı altyazıları K-Lite Mega Codec Pack ile izliyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben en çok gom playerı kullandığım için onu seviyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

durum budur

BSplayer bar2-l.gifbar2.gifbar2-r.gifclear.gif7 10.14%

Gom Player bar3-l.gifbar3.gifbar3-r.gifclear.gif14 20.29%

KMPlayer bar4-l.gifbar4.gifbar4-r.gifclear.gif16 23.19%

Media Player Classic bar5-l.gifbar5.gifbar5-r.gifclear.gif30 43.48%

Vlc Media Player bar6-l.gifbar6.gifbar6-r.gifclear.gif1 1.45%

Zoom Player bar1-l.gifbar1.gifbar1-r.gifclear.gif1 1.45%

daha ne player

tabiki

Media Player Classic

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Klasiklerimden Vazgeçmem (: MPC

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yeni buldum

uvıversal medıa player 1.5

AVI

3GP

FLV

MP4

SVCD

3İVX

DİVX

DVD

VCD

NUT

OGG

ASF

bunlarin hepsıne desteklıyor

www.app-zilla.com dan temi edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

B.en oyumu gom playera verdim

Nedeni kullanımı kolay ve temalarının hoş olması :D

Bahsedildiği gibi media player classic de çok iyi ama ben onu pek kullanmadım. Ayrıca mkv dosyalarında kasıyormuş. Ben hep mkv indiriyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Suana kadar BSplayer, KMPlayer ve Media Player kullandim ama beni en memnun eden KMPlayer ve suanda bununla devam ediyorum..:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

GOM Player :birnumara: hala en güzel ve kolay kullanımlı ara birime sahip ve bana hiç sorun çıkarmadı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KMPlayer diyorum.

KMPlayer ve Media Player Classic kullanıyorum genelde, ama KMPlayer'ın çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle ses desteği harika.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

RM dosyaları hariç oynatamadığı uzantı göremedim. KM ezer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende de gom player var..zati onu da arkadasım önermişti yoksa bildiğimden kullanmıyorum :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Media player classic yetiyor. Diğerlerinden km player kullandım. Pek kullanışlı değil. Ama seçenekleri ve donanımsal özellikleri iyiydi. Vlc playerdan da pek verim almadım. Çok basit o da. Media player yeter. Rahat ve kolay. Kullanışlı da. Seçenekleri yeterli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Media player classic kullanıyorum gayette güzel başka oynatıcılarla uğraşma gereğide duymadım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bsplayer üstüne başka player tanımam.:ozgurluk: Tanışma gereği de duymam...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KMPlayer kullanıyorum. Teması Winamp' dan (evet) %100 alıntı ilk yüklediğimde demiştim "Bu ne ya Winamp mı?" diyede gayet kaliteli ve müthiş bi player^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hepsi yüklü ama kmplayer hepsini bastırıyor ama sony'nin video oynatıcısı da km player kadar iyi hatta dah iyi diyebilirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben bilgisayarda yaptığım yeni değişiklikler sonucu farklı videoları farklı oynatıcılarda açıyorum. Mesela altyazı içermeyen videolar, genelde avi ve mpg wmv oluyor, gomda açıyorum. ass uzantılı altyazı içeriyorsa mpc de açarım. (bkz. Darker Than Black - kimsesiz çevirisi) KMplayerda sanırım ayarları var ama mpc daha kullanışlı geliyor. Diğer mkvleri KMplayerda açıyorum. Ses daha iyi ve görüntü daha net çıkıyor. BS player benim için geride kaldı sanki :D

Ama favorim Gom :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?