Jump to content
  • Kayıt Ol

uTorrrent mi, bitTorrent mi?

bLueeekun

uTorrent mi, bitTorrent mi?  

99 oy

1. 1. uTorrent mi, bitTorrent mi?

• uTorrent
      83
    • bitTorrent
      16

Önerilen İletiler

Arkadaşlar torrent programı deyince aklımıza bu geliyor. Sizden merak ettiğim hangisini daha çok kullanırsınız ve arasındaki farklar nelerdir?

Ben şuan hep utorrent kullandım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 34
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• bLueeekun

1

• nerusa

1

• Derflinger

1

tabiki utorrent... neden mi? en ufak bir fikrim yok:D eskiden bittorrent kullanırdım, hatırlamadığım bir nedenden utorrente geçtim ve oldukça memnunum(zaten çok benziyorlar)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya tabiki utorrent. Aslında bunları karşılaştırmak bile yersiz. utorrent upload sınırı koymuyor, çok daha hızlı şekilde servera bağlanıyor, çok az ram harcıyor, aptal aptal uyarı mesajları vermiyor, kullanımı çok daha basit..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tartışmasız Utorrent. Port ayarları da yapılıysa rakibi yok. Hangi program KB'larla ölçülen boyutlara sahip olmasına rağmen işini kusursuza yakın yapar ve üstüne üstlük içinde bir de tetris oyunu barındırır? Cevabını verdim bu sorunun sanırım. Ha bir de kısır bir anket olmuş seçenek bakımından. Azureus falan konsaydı bari demeden edemedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben hep utorrent kullandım hiç bittorrent kullanmadım bundan sonrada kullanacağımı sanmıyorum utorrentten memnunum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Ya tabiki utorrent. Aslında bunları karşılaştırmak bile yersiz. utorrent upload sınırı koymuyor, çok daha hızlı şekilde servera bağlanıyor, çok az ram harcıyor, aptal aptal uyarı mesajları vermiyor, kullanımı çok daha basit..

Aynen bu sebeplerden dolayı ben de utorrent kullanıyorum. Bitttorente kulandım, flashgette kullandım ama benim için en iyisi yine de utorrent.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uTorrrent mi, bitTorrent mi?

uTorrrent = bitTorrent aynı yapıdadır

birkaç ara birimi hariç utorrrent daha ufak yapıda olup

bit daha kolay kulanılır

bit torrent profesyonel kulanıma hitap etmekde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şuan itibariyle bittorente tek oyu ben vermişim.

Nedenini soracak olursanız, ben de bilmiyorum.

Bilgisayara önce onu kurmuşum heralde, sonra da öyle devam etmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben de bittorrent kullanıyorum, ama benimki öylesine bir seçimdi. bilgisayara onu kurdum öyle de devam ediyor. şimdilik hiçbir sorun yaşamadım (ya da yaşadım da ben bilmiyorum :P )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eskiden azureus kullanırdım, torrenti ilk keşfettiğim zamanlar... sene 2002 veya 2003 emin değilim. ondan sonra birkaç sene ara verdim. geçen sene tekrar internetle haşır neşir olmaya başladığımdan bu yana utorrent kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben başlarda bit torent kullanıyordum ve hiç memnun değildim.Daha sonra U torenti kulanmaya başladım ve torentin faydalarını tam olarak anlayınca bir dahada vazgeçmedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben hep bittorent kullandım ve gayet de memnunum. utorrentle neredeyse aynı gibiler. Birileri bana bu ikisinin farkını söyleyebilir mi? çünkü bittorenti bırakıp utorrente geçenler olmuş, demek ki utorrentin bariz üstün özellikleri olmalı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

ikisi arasında utorrenti tercih ederim ama kaynak çokluğu malesef bittorente olsada u torrent bence daha iyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Sistemi fazla yormadığı için utorrent kullanıyorum beta sürümleri indirme gafletine düşmediğim zamanlarda hiç bir sorun çıkardığını görmedim daha.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

utorent kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadan tıkır tıkır çalışıyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bana birisi utorrent kullan dedi bende kullanıyorum değiştirmeyi düşünmedim de... Büyüledi mi ne???....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?