Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemiz ile nasıl tanıştınız?

Susano'o

Sitemiz ile nasıl tanıştınız?  

105 oy

1. 1. Sitemiz ile nasýl tanýþtýnýz?

• Tamamen tesadüf eseri rastladým.
      23
    • Bir arkadaþýmýn tavsiyesi üzerine üye oldum.
      22
    • Aradýðým anime/manga burada yayýnlandýðý için üye oldum.
      31
    • Anime/manga forumlarý ararken keþfettim.
      22
    • Burada bahsedilmeyen baþka bir yol ile site ile tanýþtým.
      7

Önerilen İletiler

Animemangatr ile nasıl tanıştınız? Anketin amacı üyelerimizin siteye nasıl üye oldukları hakkında fikir edinmektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 54
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• kordiseps

2

• Unbreakable

2

• Squaw

1

internette forum forum gezmediğim için sadece aradığım animenin çevirisi bu sitede yapıldığı için üye oldum ama sürekli uğradığım tek site burası :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Unde®kaN'dan anime tavsiyeleri aldıktan sonra "Bana bir de forum önerirsen harika olur", dedim ve burayı yani önceki forumu önerdi. Arkadaş tavsiyesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben tamamen tesadüf üzeri buldum bu siteyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cardcaptor Sakura'nın filmini çevirirken divxplanette bir arkadaş ilk filmi çevirdiğini ve yardımcı olabileceğini söyledi.Sonuç olarak hem divxplanet hem de o arkadaş sayesinde siteyle tanışmış oldum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vampire Knight'ı ararken googleda buraya rastladım56.gif

Şimdi takılıp, yorum yazdığım tek site.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serkan abinin tavsiye/öneri/istek/baskısı sonucu üye oldum :D gerçi bir buluşmada bana öye ol dedikten ( ve ben söz verdikten :)) 3-4 buluşma sonra üye oldum :D ama önemli olan sonuç :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animelere çok düşkün olduğumdan bilgi alışverişi yapabileceğim seviyeli bir forum ararken katıldım bende aranıza..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code Geass altyazısı ararken keşfetmiştim, animelere yeni yeni başladığım zamanlardı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

google da loveless in altyazıları için gezinirken önce aluminia fansub a üye oldum. onlardan tsubasa hakkında bilgi istemiştim. onlarda bu siteyi önermişlerdi. bende hemen üye oldum. yardımlarından dolayı herkese gerçekten teşekkürler. özellikle sana sparti:mutlu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fate Stay Night OST'sini ararkendi galiba :) ilk hatırladığım bu oldu. Pek forumlara takılmazdım ama burayı seviyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir gün yolda gidiyorum, baktım bir hatun yaklaşıyor-- Yok lan bu başka hikayeydi sanırım.

Tesadüf eseri, internette gezerken rastladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine animemangantr'ye üye olmuştum. Sonrası malum işte, bu siteye geçtik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Burada bahsedilmeyen başka bir yol ile eski sitemizle tanışmıştım.:hehe: Animeleri de, siteden sonra daha fazla izlemeye başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel anket olmuş. Benimkisi epey ilginç. Birkaç anime indirmiştim. Türkçe altyazı arıyordum. ademania burayı söyledi. Girdim baktım. Ama bi baktım armadaxster olarak giriş yapmışım. :D Ben buraya ne ara üye oldum? derken baktım güzelmiş işte, takılayım derken yeni sitenin gelmesi ile iyice ısındık, manga editörü olduk çıktık :P:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başka bir dost sitede,bu sitenin banner'ını görmüştüm,tıklayıp göz atayım dedim aslında amacım sadece geçerken uğramaktı,hatta tanıtım başlığım bile bu tarzdaydı ve ben uğramaktan ziyede yatılı kaldım :hehe:,sonrasında da vakit geçirmeyi en çok sevdiğim sitelerden birisi oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamen tesaduf oldu aramakda oldum animeleri bulunca üye oldum

sonra yeni siteye geldik devam etmekdeyiz oldukça renkli bir yer oldu için dayma burda kalmaya kara verdim..!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baa zaman geçti :D Liseye başlamadan önceydi sanırım ve tamamen rastlantı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Baccano için googleda alt yazı ararken siteye rastladım. İçeriğine baktım epey güzel yeni bir forumda arıyordum o ihtiyacımı da giderdi ve ogün bugündür buradayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşımın tavsiyesiyle gelmiştim.Yerinde bir tavsiyeymiş ;]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nodame yi ararken eski siteye üye oldum,ordan buraya :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamen tesadüfen =)

İnceledim bir süre üye olmadan. Forumlara çok üye olan biri değilimdir ama geçen yaz üye olmaya karar verdiğim bir site sonrasında kendi sitemi kurdum ve burası da hoşuma gidince üye olmak istedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Leylekler getirdi.

Sanırım birilerii getirdi beni buraya. 2 kişi önerdi, bir tanesi önerdiğinde pek ilgilenmemiştim. Temaya önyargı'yla bakmıştım. Sonra bir msn toplusunda Aykut(savage)'la tanışmıştım. O beni getirdi diyebiliriz. Tabi söz konusu animemangantr.

Şimdi üzerinde bulunduğumuz yeri düşünürsek, site taşınmasından dolayı buradayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?