Jump to content
  • Kayıt Ol

Merlın

mavi_61

Önerilen İletiler

ben daha sezon finalini izlemedim, bugün izleyeyim bari de 4. sezonu beklemeye başlayayım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 47
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

11

• sakura hime

7

• spartiate

6

• mavi_61

6

Biran önce izle Serkan hep beraber yeni sezonu bekleriz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 dakika içinde nbc de başlıyor sezon finali4r32 izleyip geliyorum:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 dakika içinde nbc de başlıyor sezon finali4r32 izleyip geliyorum:)

Gelmeni merakla bekliyorum :D ben sevdim sezon finalini senin fikrini merak ediyorum :D

Hikayenin Arthur üzerine dönmesi ayrı bir güzel :D Uzun zamandır bu dönüşü bekliyordum ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ve geldim sakura :D .... vallaha 3. sezonun son 2 bölümü oldukça güzeldi, klasik kral arthur hikayesinden tanıdığımız şövalyeler ve kayaya saplı excalibur da artık hikayenin içine resmen girdiler... gelecek sezonlarda geyik oranının düşüp gitgide daha ciddi bir hikayenin içine gireceğimizi düşünüyorum, bakalım neler olacak...

*bu arada dr. who'nun yeni bölümünde merlin (gerçek adını bilmiyorum elemanın) oynuyormuş, sevenlerine duyurulur:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aynen öyle sparti ben de yeni bölümünü dört gözle bekliyorum

bu arada dr. who'da daha önce bir bölümde daha oynamıştı o eleman

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son iki bölüm gerçekten çok güzeldi :D Ama ben bu sezondaki komediyi de beğendim hele Merlin'in yaşlı bir adama dönüştüğü bölüm çok güzeldi :D Ah ah birde ejderhayı daha çok görsek daha mutlu olucam :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu diziden iyice sıkıldım açıkçası. cnbc-e' den ara sıra takip ediyorum ve Arthur' un babası ne zaman ölecek diye bekliyorum. Arthur için seçilen kız yorum yapmaya bile değmez.

Merakla Camelot' u bekliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uther rolünü oynayan kişi yeni sezon dizilerinde oynadığı için diziye Arthur'un amcasını getireceklermiş. Bu habere göre dizide Uther ölmüş olarak gösterilebilir. Colin yani Merlin Doctor Who'nun 4.sezonunda Midnight adlı bölümde oynadı. Fazla repliği yok diğerlerine göre. Başka bu dizide görüldü mü hatırlamıyorum. Imdbye bakmak gerek. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız birşeyi söylemeden geçemeyeceğim Arthur'u aşık edecekleri daha güzel birini bulamadılar mı? O çifti yana yana görünce izleme isteğim yok oluyor :(

Kesinlikle sonuna kadar tam destek sana... Morganayla yerlerini değiştirselerdi bari... Cidden izleme isteği kalmıyor... Gerçi aşk bu diyesim geliyor ama dizi bu yaaaaaaaa.....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben de dün camelot'ı izlemiştim... hiç ısınamadım yeni arthur'a; daha çok arthur'un uşağı (merlin'in 'merlin isimli dizi' deki rolü :P) olacak bir hava var adamda... sonlara doğru azıcık moda girdi ama yanlış adama akrşı moda girdiğini öğrendik dizinin sonunda :P

şu an kadarki izlenimime göre "merlin >> camelot" ve camelot yeni sezonu görmez gibi gözüküyor; bakalım ilerleyen bölümlerde toparlayacak mı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölüme göre yorum yapmak doğru olmayabilir ama ben de pek ısınamadım Camelot' a. Ama umutluyum. :D Biraz ciddi bir Kral Arthur Efsanesi izlemeyi istiyorum, umarım sonradan açılır. Arthur karakteri görüntüden kaybediyor biraz :P Merlin karakteri de bir tuhaf. (Sakallı yaşlı bir amca bekliyordum aslında :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Denk geldikçe izlediğim dizilerden biri Merlin. Ama ne zaman denk gelsem bir gıdım ilerlemediğini görüyorum. Bi numarası yok yani. Zaten dizi çok sıradan ve efektler gülünç. Ama yemek yerken izlemesi eğlenceli oluyor yine de. Gwen maalesef çirkin bir karakter ve Arthurla onu hala düşünemiyorum birlikte. (Merlinle bile olsa daha iyi Arthur) Çok sevdiğim yuvarlak masa, excalibur, şövalye ve kral Arthur efsanesi daha iyi bir uyarlamayı hakediyor bence.

Not: Dublajlısına da denk geliyorum bazen, hayattan soğuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Camelot'un ilk bölümünün yarısına kadar izledim ve bıraktım. Oyuncalar iyide olsa sanki bana efsaneye göre gitmedikleri görüntüsü verdiler. Ayrıca Amerikan dizilerinde konu ne olursa olsun her konuyla beraber cinselliğinde ön plana gelmesinden nefret ediyorum. İzlemek isteyen varsa Camelot'u buna göre izlesin. Şu an konusunda olduğumuz Merlin hem efsaneye göre adım adım giden hemde ailecek izlenebilecek Merlin. Camelot'u bir daha izleyebileceğimi düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Blue, Merlin mi efsaneye göre ilerliyor?! :007a: Çeşit çeşit Kral Arthur anlatımı olduğunu okumuştum ama bence Merlin tamamen hikayeye aykırı. Bazı kaynaklarda Arthur' un doğumunda Merlin' in payı olduğu yazıyormuş, buradan bile Merlin' in Arthurdan yaşça baya büyük olduğu sonucu çıkar.

Diğer yazdıkların konusunda yorum yapamam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Efsaneye göre Arthur daha anasının karnında değilken Merlin yaşlı başlı büyücünün biriydi yahu. Ama belki de büyücü olduğundan gençleştirmiştir kendini Arthurla takılmak için sonradan kimbilir. biyik%20gulme.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilmiyorum önceden Merlin haftalık yayınlanırken dpde yazılan yazıları okumuştum. O yüzden öyle demiştim. Bu efsane hakkında bir çok olay dizileri var tabi herkes farklı yollardan gidiyor. Camelot + olarak cinselliğide eklemiş. Ayrıca şu anki Merlinde her olayın arkası geliyor çoğu olaylarda soru işareti bırakmıyorlar. Ayırca imdbde 2011de izlenmesi gereken dizilerde ilk sırada Merlin geliyor. qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Bayılıyorum bu diziye, merlinle arthur un diyalogları şahane :gul gul: fantastik kitapları filmleri çok severim zaten, bi de mizah olunca baya güzel olmuş kanımca. Karakterler de baya samimi geliyor bana abartısızlar. Belki arthur biraz abartı diyebilirim :D Bu arada camelot a ben de bir bakayım demiştim ama sarmadı o, bi daha da izlemedim ve sanırım 2. sezonu çekilmeyecekmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Çok güzel ve sürükleyici bir seri bence. Şu yeni çıkan amatör çekim gibi olan ''Camelot'' dizisinden bin kat iyi olduğu kesin. Şu an 3. sezonu dört gözle bekliyorum... :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaman zaman denk geldiğimde ve uygunsam oturup izlediğim bir seri, sürükleyici bir hikaye anlatımı var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

kesinlikleee en güzel dizilerden biri zaten ingiliz dizilerinden 2 favorim var biri Scherlock biri de Merlin 5.sezon da harika ilerliyor da artık Arthur öğrensin ya merlinin büyü gücünü yeter =D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?