Jump to content
  • Kayıt Ol

Animelerde Hüzünlendiğimiz,Ağladığımız Sahneler/Diyaloglar

Squaw

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

Refrain sezonunu oturup baştan izledim, güzel yapabildikleri tek kısım Masato'nun bölümü olmuş elden geldiği kadar. Yine de etkileyiciliğini korumuş monolog kısmı.

Little Busters Refrain, Episode: Masato

Bu aralar yine özlemim arttı seriye. Arkadaşlarına numaradan bağırdıktan sonra içinden "Korkuttuğum için özür dilerim ama daha çok yolunuz var" dediği an bitiyorum ;_; Masato adamdır adamın hasıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Her duyguyu yaşatan sahnelerden birisi. Mutluluk, şaşkınlık, hüzün, heyecan, özgürlük, sevmek, inanmak... İyi ki izlemişim seni be Zankyou no Terror

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...
(düzenlendi)

Assassination classroom 'un sonunda ağlamamak mümkün müydü  :ak:

Mirai nikki nin sonunda da aglamistim 

Düzenlendi: (Zeynep Yüceer)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
(düzenlendi)

Canaan'ın 10. bölümünde Santana'nın sevdiği kadına ''senin sesinden beni sevdiğini duymak istiyorum'' dediği sahne. 

Gizli İçerik

Kadının sesi normal insanlar için ölümcül olabilecek dalgalar yayan özel bir sestir. Bu yüzden kadın hiç konuşmaz. Ama 10. bölümde bir nedenle konuşmak durumunda kalır ve bilmeden ve istemeden sevdiği adamı ölümün eşiğine getirir. Durumu anladığında çoktan iş işten geçmiştir. Adam öleceğini anlar son isteği kadından onu sevdiğini sesli bir şekilde söylemesidir. Kadın gözyaşları içinde onu sevdiğini söyler.

Düzenlendi: (Gallardo)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?